PRESS REVIEW. The September Issue, przegląd prasy wrześniowej: nie bądź sloppy, choć bywa gloomy

Z tego odcinka English Biz dowiecie się dlaczego pomysły premier Wielkiej Brytanii nazywane są "a profound shift" i dlaczego przymiotnik "profound" jest taki istotny w biznesie, a także omówimy najsłynniejszy artykuł The New York Times z września, a w nim takie słowa jak "czarna rozpacz", "kiepski scenariusz na przyszłość", dlaczego warto nauczyć się przymiotnika "gloomy". Klamrą odcinka jest zjawiskowa aktorka Olivia Wilde i jej wywiad dla Vanity Fair, pełen ciekawych zwrotów, które na pewno nie zaliczają się do kategorii "town doesn't like it". Reasumując: dziś przegląd prasy biznesowej po angielsku jak "The September Issue" magazynu Vogue. Najważniejsze teksty i okładki września, zaczynając od Bloomberg Businessweek a kończąc na polskim Forbesie.

Przegląd prasy biznesowej po angielsku jak „The September Issue" magazynu Vogue. Najważniejsze teksty i okładki września, zaczynając od Bloomberg Businessweek a kończąc na polskim Forbesie. Z tego odcinka English Biz dowiecie się dlaczego pomysły premier Wielkiej Brytanii nazywane są „a profound shift" i dlaczego przymiotnik „profound" jest taki istotny w biznesie, a także omówimy najsłynniejszy artykuł The New York Times z września, a w nim takie słowa jak „czarna rozpacz", „kiepski scenariusz na przyszłość", dlaczego warto nauczyć się przymiotnika „gloomy". Klamrą odcinka jest zjawiskowa aktorka Olivia Wilde i jej wywiad dla Vanity Fair, pełen ciekawych zwrotów, które na pewno nie zaliczają się do kategorii „town doesn’t like it".

POSŁUCHAJ>>>

Nowe odcinki podcastu "English Biz" pojawiają się na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM w poniedziałkowe popołudnia. Wszystkie odcinki i wszystkie formaty są dostępne dla subskrybentów i subskrybentek TOK FM Premium.

Jeśli jeszcze nie masz TOK FM Premium to świetna okazja, by spróbować - z okazji premiery podcastu przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla nowych użytkowników. Za pierwszy miesiąc korzystania z TOK FM Premium zapłacisz jedynie złotówkę. Jak skorzystać? Zajrzyj tutaj >>

TOK FM PREMIUM