"Pani Pawłowicz nie jest żadną świętą krową ze stajni Jarosława Kaczyńskiego" "Jest pan gotów na pozew?" [581. Lista Przebojów TOK FM]

W sprawie Krystyny Pawłowicz padło też porównanie do kogoś, kto wypowiada się spod budki z piwem po tym, jak wypił o 3 piwa za dużo oraz sformułowanie o politycznej wściekliźnie, w którą Pawłowicz miała wpaść. Autor tych słów, Tomasz Trela, pytany przez Karolinę Lewicką czy jest gotowy na prywatny akt oskarżenia ze strony polityczki PiSu stwierdził, że nie ma z tym problemu. To jednak tylko jedna z propozycji w dzisiejszej Liście a jest ich znacznie więcej - między innymi na przykład ta o sprzyjaniu szatanowi.

Do premier dołącza Jarosław Kaczyński i jego opowieść o wyjadaniu dzikom zasadzonych w lesie ziemniaków przez biedne w czasach PO dzieci, bo ten cytat wygrał poprzednie wydanie Listy, na drugim zaś  tym razem - wypowiedź prof. Tyrowicz jeszcze niezorientowanej, czy prezes Glapiński jest głupi.

W najnowszym notowaniu jest jeszcze inny cytat z prezesa Jarosława, któremu wszystko kojarzy się z Berlinem oraz anglojęzyczna inwokacja do owegoż prezesa (z pytaniem, czy ktoś mu ten zwrot prawidłowo przetłumaczy).

Słuchajcie >>>>

Głosujcie, możecie też pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 581. Liście Przebojów TOK FM

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM