Czy Michniewicz chodził na pasku "Fryzjera"? Jaka prawda o "Czesiu" wypłynie w Katarze [MAFIA FUTBOLOWA]

W kolejnym odcinku naszego podcastu o wielkiej aferze korupcyjnej w polskiej piłce nożnej, czyli o mafii futbolowej, Artur Brzozowski i Michał Karbowiak opowiadają o tym, co dzisiaj najbardziej chyba bulwersuje, a zarazem dzieli kibiców piłki nożnej w Polsce. A przy okazji mundialu w Katarze stanie się być może przedmiotem zainteresowania mediów i kibiców futbolu na całym świecie. Bo jednak to szczególne, że na mistrzostwach świata poprowadzi naszą reprezentację trener Czesław Michniewicz, który miał intensywne, a zdaniem niektórych także zażyłe kontakty z szefem piłkarskiej mafii w Polsce, czyli Ryszardem Forbrichem ps. "Fryzjer".

Autorzy podcastu przypominają historię kariery "Czesia" w piłce nożnej: od czasu, kiedy był rezerwowym bramkarzem, a potem bramkarskim trenerem, przez okres, kiedy był trenerem klubowym, a później jeździł do prokuratury na przesłuchania w sprawie "mafii futbolowej" i stał się bezrobotnym, choć śledczy nigdy nie postawili mu zarzutów. W końcu Michniewicz powrócił do pracy klubowego trenera, by stać się trenerem młodzieżowej reprezentacji Polski i wreszcie - selekcjonerem reprezentacji seniorów.

A wszystko po to, by każda słuchaczka i każdy słuchacz samodzielnie mogli wyrobić sobie zdanie o przeszłości Czesława Michniewicza i odpowiedzieć na fundamentalne pytanie: czy to dobrze, że osoba z taką przeszłością pełni funkcję trenera kadry narodowej Polski w futbolu i będzie, wraz z piłkarzami, reprezentować nas na mistrzostwach świata w piłce nożnej w Katarze.

O tym wszystkim w najnowszym odcinku podcastu "Mafia futbolowa".

POSŁUCHAJ >>>>

Pozostałe odcinki podcastu "Mafia futbolowa" znajdziesz tutaj >>>>

TOK FM PREMIUM