TOK FM Premium teraz 40% taniej! By na święta nie zabrakło tematów do ciekawych rozmów

Święta to czas spotkań, wspólnych chwil i długich rozmów. By nie zabrakło tematów do pasjonujących dyskusji, warto słuchać - siebie nawzajem, a także podcastów! TOK FM Premium poleca się w świątecznej ofercie - 40% taniej!
Zobacz wideo

Spotkania przy świątecznym stole są okazją do wymiany poglądów, anegdot, przemyśleń, dzielenia się wiedzą i... konstruktywnych kłótni. By tematów nie zabrakło, i to nie tylko w czasie świąt, warto jest słuchać - i to nie tylko siebie nawzajem, ale i podcastów TOK FM. Zwłaszcza teraz, gdy trwa świąteczna promocja na TOK FM Premium, który można kupić 40% taniej. Wejdź TUTAJ i sprawdź TERAZ >>>

Nie wahaj się i skorzystaj już dziś - promocja trwa do 28 grudnia.

TOK FM Premium - po co mi to, skoro słucham TOK FM w radiu?

TOK FM Premium to zdecydowanie więcej niż radio! To TOK FM w wersji bez reklam - czyli Twoje ulubione radio, gdzie bloki komercyjne zastąpiliśmy starannie wybraną muzyką. 

TOK FM Premium daje także możliwość słuchania wszystkich audycji znanych z anteny - również tych archiwalnych, a także podcastów tworzonych tylko do internetu, w tym oryginalnych seriali i cykli. I co więcej - pozwala słuchać ich w dowolnym momencie i kolejności. Można więc wybrać tylko te audycje i podcasty, które są dla nas interesujące lub też zapisać je na playliście "na później".

Ale nie tylko - Dostęp Premium pozwala też skorzystać z wszystkich możliwości naszej aplikacji podcastowej: obserwowania ulubionych audycji, ściągania podcastów, by móc ich słuchać w trybie offline, a także tworzenia własnej playlisty.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM