TOK FM gra z WOŚP! Licytuj kawę do "Poranka TOK FM", udział w audycjach czy 100-letni Dostęp Premium [LISTA LICYTACJI]

Jak co roku TOK FM gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tym razem zachęcamy do udziału w aż dziewięciu licytacjach! Na najhojniejszych darczyńców czeka limitowana seria kaw do "Poranka TOK FM", udział w audycji "Kultura osobista", w której gościem specjalnym będzie Agnieszka Holland, płyta Sokoła z podpisem artysty oraz Adama Bodnara, a także wiele innych atrakcji.

1. Udział w audycji "Pierwsze Śniadanie w TOK-u" z Piotrem Maślakiem

"Pierwsze Śniadanie w TOK-u" to audycja publicystyczno-informacyjno-satyryczna, która od godz. 5:05 rano skutecznie budzi i pobudza Polaków. To program, który na przestrzeni lat stał się pierwszym o tej porze, porannym wyborem radiowym w Polsce.

Dołącz do naszej śniadaniowej drużyny! To będzie intensywna i, mamy nadzieję, ciekawa i inspirująca przygoda.

Osoba, która wygra tę licytację:

  • wspólnie z redakcją opracuje plan jednego odcinka audycji, wybierze jeden temat do rozmowy i zdecyduje o doborze gości, a następnie w roli współprowadzącego/ej - weźmie udział w nagraniu jednej rozmowy;
  • zostanie "głosem audycji" i nagra zapowiedzi poszczególnych części programu;
  • spędzi z nami wybrany poranek i z fotela wydawcy będzie obserwować audycję na żywo;
  • zobaczy, na czym polega praca w radiu, jak to wszystko wygląda "od kuchni" oraz pozna "Szare Eminencje" programu (wydawcę, realizatorkę);

Po audycji Piotr Maślak zaprasza na wspólne śniadanie.

Zobacz szczegóły i licytuj >>

2. Udział w audycji "U TOKtora" Ewy Podolskiej - gościem specjalnym audycji będzie dr Paweł Grzesiowski

Jego twarz i głos znają miliony ludzi w Polsce. Nieznajomi podchodzą na ulicy, by mu podziękować za to, co robi. Potrafi w prosty, zrozumiały sposób tłumaczyć, wyjaśniać, odpowiadać na najdziwniejsze pytania. W okresie pandemii COVID-19 stał się dla tysięcy ludzi niekwestionowanym autorytetem. W pociągu, sklepie, na stacji benzynowej Polacy go rozpoznają i zadają pytania. A on życzliwie i cierpliwie po raz setny tłumaczy: kwestie szczepień, maseczek, odporności. Chorób i zdrowia.

Jeśli chcesz na antenie TOK FM zadać nurtujące Cię pytania dotyczące zdrowia, nauki i medycyny, zainicjować dyskusję na ważny temat, jednym słowem - spotkać się z dr. Pawłem Grzesiowskim w studio, zapraszamy Cię do wzięcia udziału w tej licytacji. Zastanawiasz się, jak wygląda praca w radiu i jak to jest prowadzić audycję? Ta licytacja jest dla Ciebie.

Zobacz szczegóły i licytuj >>

3. Udział w audycji "Kultura Osobista" z Martą Perchuć-Burzyńską oraz Agnieszką Holland

"Kultura osobista" to stała audycja w ramówce Radia TOK FM. To subiektywny przegląd tego, co jest najbardziej interesujące w kulturze: filmie, teatrze, muzyce, literaturze, ale nie tylko. Poruszamy również tematy na styku socjologii, kultury, a nawet polityki. Rozmawiamy, spieramy się, emocjonujemy, ale wszystko robimy z wielką kulturą.

Osoba, która wygra licytację, wspólnie z Martą Perchuć-Burzyńską poprowadzi wydanie specjalnie audycji - jeden odcinek, do którego wspólnie opracują scenariusz i pytania. Naszą gościnią będzie reżyserka i scenarzystka filmowa - Agnieszka Holland.

Zobacz szczegóły i licytuj >>

4. "Anioł dobroczynności" Anny Gmiterek-Zabłockiej

Anioł dobroczynności to piękna szklana figurka, którą Anna Gmiterek-Zabłocka - reporterka Radia TOK FM - otrzymała w 2015 roku z okazji jubileuszu 10-lecia powstania Centrum Interwencji Kryzysowej w Lublinie.

Anna Gmiterek-Zabłocka otrzymała to wyróżnienie "w uznaniu za niestrudzone niesienie pomocy drugiemu człowiekowi, z podziękowaniem za udzielanie wsparcia osobom potrzebującym oraz pełną zaangażowania działalność na rzecz lokalnej społeczności".

Anna Gmiterek-Zabłocka współpracuje z Centrum Interwencji Kryzysowej w swojej pracy zawodowej od wielu lat, m.in. realizując materiały na temat przemocy domowej. Wielokrotnie rozmawiała z psychologami z CIK, z jego podopiecznymi czy z twórczyniami Szkoły dla Rodziców. Pracownicy CIK byli jej rozmówcami również w mijającym roku - w obliczu wojny w Ukrainie - gdy nieśli pomoc i wsparcie m.in. na salach gimnastycznych w szkołach, gdzie - po wybuchu wojny - zostały rozlokowane setki uchodźców z tego kraju.

Zobacz szczegóły i licytuj >>

'Anioł dobroczynności' Anny Gmiterek-Zabłockiej do zdobycia w ramach licytacji na rzecz WOŚP'Anioł dobroczynności' Anny Gmiterek-Zabłockiej do zdobycia w ramach licytacji na rzecz WOŚP tokfm.pl

5. Płyta "NIC" z autografami Sokoła i Adama Bodnara

"NIC" to długo wyczekiwany, drugi album Sokoła, w kontekście którego jedyne, na co można się przygotować, to brak schematu. Zaproszeni przez Sokoła goście podkreślają nieoczywisty wymiar materiału. Na płycie usłyszymy zespół dziecięcy Fasolki, ZIP Skład, Pezeta, Quebonafide, Szpaka, Sariusa, Hodaka i zasamplowany Bajm.

Wylicytuj wyjątkowy egzemplarz płyty "NIC" - z autografami Wojtka Sokoła oraz Adama Bodnara.

Zobacz szczegóły i licytuj >>

Płyta 'NIC' z autografami Sokoła i Adama Bodnara do zdobycia w ramach aukcji na rzecz WOŚPPłyta 'NIC' z autografami Sokoła i Adama Bodnara do zdobycia w ramach aukcji na rzecz WOŚP tokfm.pl

6. 100-letni dostęp do TOK FM Premium

W TOK FM codziennie prezentujemy audycje i podcasty, które analizują i zgłębiają tematy ważne, ciekawe, zaskakujące, poruszające, inspirujące, a czasem wzburzające.

W naszych audycjach, podcastach, a także w serwisie tokfm.pl regularnie poświęcamy uwagę tematom politycznym, kulturalnym i społecznym. Zwracamy szczególną uwagę na kwestie związane z prawami człowieka i mniejszości, ekologią, problemami społecznymi takimi jak przemoc, wykluczenie społeczne czy niewydolność systemowa. Swoje stałe miejsce w naszej ramówce mają również programy poświęcone gospodarce, zdrowiu, filozofii, nowym technologiom, kulturze i sztuce.

Dostęp Premium pozwala na własne uszy usłyszeć bogactwo TOK FM. A ten Dostęp Premium jest wyjątkowy, bo będzie działał aż 100 lat!

Zobacz szczegóły i licytuj >>

7. Kawa do "Poranka TOK FM"

Wielka gratka dla słuchaczy Radia TOK FM oraz prawdziwych kawoszy. Zwycięzca lub zwyciężczyni tej licytacji zgarnie specjalne mieszanki kaw dopasowane do osobowości prowadzących audycję "Poranek TOK FM". Edycja limitowana. Wyjątkowa selekcja. 7 kaw na 7 dni tygodnia. Każda inna!

Zobacz szczegóły i licytuj >>

8. Lampka TOK FM

Lampka TOK FM do zdobycia w ramach licytacji na rzecz WOŚPLampka TOK FM do zdobycia w ramach licytacji na rzecz WOŚP tokfm.pl

"Rozjaśniacie wiele spraw" - napisał zaprzyjaźniony z redakcją zdolny tato i przekazał na licytację WOŚP własnoręcznie wykonaną lampkę z logo TOK FM. To jedyny taki egzemplarz, żaden inny słuchacz TOK FM takiej nie ma!

Zobacz szczegóły i licytuj >>

9. Kubki z ilustracjami Matyldy Damięckiej

W październiku 2022 gościnią Adama Bodnara w audycji Radia TOK FM: "BOS - Bodnar o Społeczeństwie" była Matylda Damięcka - poetka, aktorka, performerka, artystka wizualna, wokalistka i graficzka. Rozmowa dotyczyła postrzegania rzeczywistości oraz prawa ludzi do bycia różnymi i rozumienia świata na swój indywidualny sposób. Matylda opowiadała nam o sztuce, filmie, a także muzyce.

Na pamiątkę tej rozmowy dostaliśmy od Matyldy komplet kubków z jej ilustracjami, które przygotowała specjalnie z myślą o licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zobacz szczegóły i licytuj >>

Zakończenie wszystkich licytacji na antenie TOK FM, w audycji "TOK360" - w poniedziałek 30 stycznia.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM