"Najbardziej płaczę na szkolnych akademiach." Kamil Baleja o urokach tacierzyństwa

Jak wyglądają kulisy rodzinnych internetowych produkcji i co zrobić, kiedy dzieci odmawiają udziału w nagraniu? O tym w najnowszym odcinku podcastu "Co z Ciebie wyrośnie?" opowiada Kamil Baleja. Dziennikarz i prezenter radiowy, autor książki "Tato, no weź" oraz instagramowego profilu pokazującego rodzicielstwo na wesoło, w rozmowie z Karoliną Oponowicz zdradza także, jakie ojcowskie lęki dręczą go nocami i jak to się stało, że z dziennikarza zajmującego się rozrywką, stał się ekseprtem od tacierzyństwa.

Co robi, kiedy syn tuż przed zaśnięciem prosi go, by porozmawiał z nim o mostach i jak to się stało, że z największego przeciwnika konsoli do gier, stał się fanem "pykania w Fifę"? Co odpowiada dzieciom, które coraz częściej pytają o tantiemy za udział w rodzinnych produkcjach i jak wyglądają kłótnie w domu Balejów. Gość podcastu "Co z Ciebie wyrośnie?" opowiada o urokach bycia tatą dwójki dzieci.

Kamil Baleja zdradza także, co jest dla niego największym wyzwaniem w rodzicielstwie i dlaczego uważa, że tata nie może być kumplem dla swoich dzieci.

Zapraszamy do słuchania.

Więcej podcastów Karoliny Oponowicz zwanej Najgorszą matką świata znajdziesz TUTAJ.

TOK FM PREMIUM