"Szwedzki kryminał" do słuchania - w prezencie na ferie dla subskrybentów TOK FM Premium

Są trupy, są podejrzani, jest ramię sprawiedliwości i "ponury atmosfer". Tylko pora roku nie sprzyja. - w "Szwedzkim kryminale" Beaty i Eugeniusza Dębskich jest wszystko to, co znamy i cenimy w kryminałach z północy Europy. I właśnie ten kryminał w wersji do słuchania mamy w prezencie dla subskrybentów i subskrybentek TOK FM Premium.

Usunięty ze służby za przestępstwo, którego nie popełnił, Tomasz Winkler dzisiaj bierze sprawy, z jakimi lepiej nie iść na policję. Jeśli masz kłopoty i nikt inny nie potrafi ci pomóc - możesz go wynająć. A przynajmniej spróbować.

Z zakładu karnego w Wołowie wychodzi Rabek - drobny przestępca, któremu wrocławski detektyw Tomek Winkler dawno temu zapewnił kilka przykrych lat odsiadki. Z przypadkowego spotkania tych dwóch nie może więc wyniknąć nic dobrego… Dla Rabka więzienie było piekłem, a teraz sekret, który tam poznał, zaważy również na życiu Winklera i jego najbliższych.

Zaczyna się wyścig z tajemniczym Psychozą, człowiekiem-zagadką, w którego tożsamości kryje się prawda o zbrodniach sprzed dwudziestu lat. Kim jest domniemany morderca i co tak naprawdę wydarzyło się w szeregach dolnośląskiej sekty? Odpowiedzi ciągle się wymykają, a pętla zaciska. By zatrzymać Winklera, zło nie cofnie się przed niczym…

Zacznij słuchać:

W serii kryminalnej "Tomasz Winkler" dotychczas ukazały się powieści:
1. Dwudziesta trzecia
2. Zimny trop

O autorach:

Eugeniusz Dębski ma na swoim koncie przeszło 100 opowiadań i ponad 20 powieści, z których część doczekała się przekładów na języki rosyjski, czeski, węgierski i niemiecki. Uhonorowany Śląkfą, był też kilkukrotnie nominowany do Zajdla, najważniejszej polskiej nagrody dla twórców literatury fantastycznej. Beata Dębska jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, na co dzień prowadzi biuro doradztwa podatkowego. Oboje mieszkają we Wrocławiu, gdzie rozgrywa się także akcja powieści.

Książka "Szwedzki kryminał" w wersji do słuchania, czytana przez Wojciecha Żołądkowicza, to specjalny prezent, jaki mamy dla Subskrybentów i Subskrybentem Dostępu Premium TOK FM. By zacząć słuchać, wystarczy wejść TUTAJ >> lub odnaleźć "Szwedzki kryminał" w aplikacji TOK FM.

Wolisz książkę w wersji papierowej lub elektronicznej? Tu możesz ją zamówić:

Tutaj sprawdź Ebook >>

Tutaj sprawdź książkę >>

Audiobook "Szwedzki kryminał" Beaty i Eugeniusza Dębskich dostępny dzięki uprzejmości Wydawnictwa Agora.

TOK FM PREMIUM