Poranek wieczorem? Popołudnie w środku nocy? Wszystkie audycje kiedy chcesz! TOK FM Premium teraz 30% taniej!

Słuchanie TOK FM nigdy nie było prostsze. Wygodna aplikacja mobilna pozwala odtwarzać odcinki wszystkich audycji i podcastów o dowolnej porze, według Twojej własnej ramówki. To świetny moment, by spróbować i zyskać moc panowania nad czasem. Właśnie trwa promocja na TOK FM Premium, które możesz kupić aż 30% taniej.
Zobacz wideo

TOK FM Premium daje możliwość słuchania wszystkich audycji znanych z anteny - również tych archiwalnych, a także podcastów tworzonych tylko do Internetu. I co więcej - pozwala słuchać ich w dowolnym momencie i kolejności. Można więc wybrać tylko te audycje i podcasty, które są dla nas interesujące lub też zapisać je na playliście "na później". Ale nie tylko - TOK FM Premium pozwala też skorzystać z wszystkich możliwości naszej platformy podcastowej: obserwowania ulubionych audycji, ściągania podcastów, by móc ich słuchać w trybie offline, a także tworzenia własnej playlisty.

A jest z czego wybierać - subskrybenci i subskrybentki TOK FM Premium mogą słuchać audycji znanych z anteny, a także produkcji, które publikowane są tylko w internecie, w tym oryginalnych seriali dokumentalnych i cykli rozmów. 

To świetny moment, by wypróbować TOK FM Premium i słuchać podcastów i audycji na własnych zasadach i według własnej ramówki. Dzięki specjalnej promocji TOK FM Premium można teraz kupić 30% taniej. Wejdź TUTAJ i skorzystaj z promocji >>>

TOK FM PREMIUM