Konflikt cypryjski. Nowy podcast "Niebezpieczne związki"

Trudne relacje między dwoma krajami, narodami czy społecznościami, czyli "Niebezpieczne związki" - to temat i tytuł najnowszej propozycji platformy podcastowej TOK FM. Autor, Thomas Orchowski sięga do genezy konkretnego konfliktu, opisuje jego przebieg i aktualny stan, analizuje też w rozmowie z ekspertem możliwe scenariusze na przyszłość. W pierwszym odcinku wraz z dziennikarką Agnieszką Rakoczy omawia konflikt cypryjski.

POSŁUCHAJ >>>>>

Premiery kolejnych odcinków podcastu "Niebezpieczne związki" będą miały miejsce w kolejne czwartki, wszystkie odcinki znajdziesz tutaj (kliknij).

Dwa pierwsze podcasty z serii będą dostępne dla wszystkich zainteresowanych: na tokfm.pl, w aplikacji mobilnej TOK FM oraz na platformach zewnętrznych, takich jak Spotify czy Apple Podcasts. Nieograniczony dostęp do wszystkich kolejnych odcinków będą mieli wyłącznie subskrybenci TOK FM Premium.

Thomas Orchowski jest związany z Radiem TOK FM od lipca 2015 r. Zajmuje się tematyką zagraniczną. Napisał dwie książki reporterskie – „Rzeź na Tarlabasi. Opowieść o Nowej Turcji" (Wydawnictwo Agora) oraz "Wyspa Trzech Ojczyzn. Reportaż z Podzielonego Cypru" (Wydawnictwo Czarne). Oprócz tego publikował teksty o tematyce międzynarodowej między innymi w "Gazecie Wyborczej", "Polityce" i "Dzienniku Gazecie Prawnej". Jest absolwentem prawa i Polskiej Szkoły Reportażu. 

TOK FM PREMIUM