Coooo? Co pan właśnie powiedział? [614. Lista Przebojów TOK FM]

Najnowsza Lista Przebojów to, po ubiegłotygodniowych pokazach kultury, inteligencji, poczucia humoru, złośliwości teraz - prezentacja tak zwanego wyczucia. Poseł PiS w audycji TOK FM, próbując bronić prezydenta, strzelił mu w stopę. Choć, gdyby się zastanowić, nie minął się chyba zbytnio z rzeczywistością. Ale zabrzmiało źle, co oczywiście bezwzględnie wykorzystali pozostali uczestnicy "Wyborów w TOKu". Równie źle jednak jest nic nie mówić zwłaszcza, jeśli jest to spowodowane faktem, że - tak jak niedoszły gość "Pierwszego śniadania w TOKu" - zaspało się na program. ? GŁOSUJ poniżej ?

Oprócz tych dwóch tematów w Liście pojawia się też premier Morawiecki, mówiący z troską o minister finansów i nadzieją o wicepremierze Sasinie (cytaty za sprawą "Wierszy Mateusza Morawieckiego pisanych w Excelu", dziękujemy) na koniec zaś – kolejna historia Ewy Podolskiej o jej własnej kurze.

↓ GŁOSUJ poniżej ↓

Do premier dołącza Michał Kamiński, naśladujący dźwięk spadającej rakiety: to nagranie wygrało poprzednie notowanie "Listy", na drugim zaś aż 3 propozycje: Morawiecki o Ziobrze, lubelscy radni o sikaniu, i Giżyński z Gosiewską... właściwie o tym samym. ↓ GŁOSUJ poniżej ↓

Słuchaj poniżej ↓, a głosuj jeszcze niżej ↓

↓ GŁOSUJ poniżej ↓ Możesz też pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 614. Liście Przebojów TOK FM

TOK FM PREMIUM