Błogosławiony Zbycho od hazardu. Fałszywe profile polityków

Na Facebooku powstają fałszywe profile polityków. - Niech gumowy fallus będzie z Wami przyjaciele! - pisze fałszywy Janusz Palikot. Facebook stał się nowym polem walki politycznej?

Na Facebooku ktoś założył profil Janka Palikota. Zdjęcie profilowe jest posła PO, ale niekorzystnie na nim wypadł. Jego wpisy są natomiast dosyć kontrowersyjne. - Źle mi się robi, gdy widzę ten język nienawiści. Koniec lektury tego nazistowskiego szmatławca - komentuje artykuł "Rzeczpospolitej". - Właśnie odkryłem chat na facebooku i cieszę się nim niezmiernie. Niech gumowy fallus będzie z Wami przyjaciele!- pisze.

W podobnym tonie fałszywy Palikot komentuje aktywności innych użytkowników Facebooka. - Co to za kpina? Barbara P. była sługusem PISiaków i to jest wystarczający powód by nie traktować jej tak samo jak Blidy - tak komentował artykuł nt. śmierci agentki ABW.

Janusz Palikot potwierdza, że nie jest założycielem tego profilu. - Nie, to nie mój profil. Ciągle ktoś gdzieś się podszywa pode mnie. Nie wiem co z tym robić - twierdzi.

Błogosławiony Zbycho

Nie tylko Palikot ma fałszywy profil. Jednym z najlepszych kolegów Janka Palikota jest Zbigniew Chlebowski "błogosławiony Zbycho patron gier hazardowych". W tym przypadku, ze względu na zdjęcie, nietrudno się zorientować, że ma się doczynienia z fałszywym profilem. Mimo tego jego znajomymi zostali m.in. Jerzy Szmajdziński, Wojciech Olejniczak czy Andrzej Olechowski.

Fałszywe strony polityków to kolejna odsłona wojny w internecie. Wcześniej media informowały o powstaniu forum na Facebooku - "Zrobimy wszystko, aby PiS nie wrócił już do władzy! Kampania Społeczna". Informował o tym m.in. Nasz Dziennik .

TOK FM PREMIUM