Kampania w sieci, odc. 8. Napieralski i "plan Hausera"

Co nowego na stronach kandydatów? Jest kilka rzeczy, o których powinniście wiedzieć.

Prześwietlamy strony kandydatów: część pierwsza , druga i trzecia

U Grzegorza Napieralskiego pojawiła się działka " polityka społeczna ". Sporo tam pomysłów na - jak podkreśla kandydat - nowoczesną politykę społeczną. A, i deklaracja:

U Jarosława Kaczyńskiego pojawił się drugi biuletyn "Polska jest najważniejsza". Tym razem to przekaz do polskiej wsi - zapis spotkania w Raciążu. Jest też zakładka, o której już pisaliśmy - " Przynieś babci dowód" . Trochę sobie PiS żartuje z pamiętnej akcji.

"Przynieś babci dowód" to prezentacja dowodów na to, jakim dobrym kandydatem jest Jarosław Kaczyński. Opisany dowód pierwszy to: "Dwa lata rządów Prawa i Sprawiedliwości były najlepszym okresem dla polskiej gospodarki". "Czas najlepszej koniunktury przypadł na okres, gdy na czele rządu stał Jarosław Kaczyński".

I dalej: "O tak znakomitych wynikach polskiej gospodarki zadecydowało przede wszystkim wysokie tempo wzrostu popytu krajowego, czyli suma wydatków na towary i usługi powiększone o oszczędności. Za rządów PiS staliśmy się zamożniejsi". Koniec cytatów. Ale przyznać trzeba, że zdanie, iż to wszystko zasługa PiS, wprost nie padło. Uff.

Co u Waldemara Pawlaka? Działa zakładka "Program" . Pisaliśmy wcześniej, że jest pusta. Teraz gdy się kliknie, to wyskakują wpisy o otwartej prezydenturze i prezydenturze dialogu. Ale jak podpisano, są to notki skopiowane z bloga pana wicepremiera. A robi się to tak: Ctrl+C, a następnie Ctrl+V.

Jeśli chodzi o strony kandydatów Komorowskiego i Olechowskiego , to tym razem nic nie przykuło naszej uwagi. Niestety.

DOSTĘP PREMIUM