Wybory 2010. Napieralski na bilboardach pokazuje, gdzie jeździł na rowerze

?Tutaj jeździłem na rowerze - Grzegorz Napieralski, kandydat na prezydenta RP?. Bilboardy między innymi o takiej treści pojawiły się na terenie Szczecina.

Wyborcze reklamy znajdują się przy miejscach w mieście, z którym faktycznie związany jest kandydat Sojuszu. - Pokazują one taką swoistą ścieżkę życiową Grzegorza Napieralskiego - wyjaśnia w rozmowie z TOK FM Tomasz Kalita, rzecznik prasowy partii.

"Tutaj chodziłem do podstawówki, a tutaj mieszkam"

I tak z plakatu przy wjeździe do Parku Kasprowicza w Szczecinie możemy dowiedzieć się, że polityk SLD "tutaj jeździł na rowerze". Z kolejnego - przy ul. Piastów - "tutaj chodziłem do podstawówki". Wiemy już też, gdzie Grzegorz Napieralski kontynuował naukę: przy ul. Kopernika tablica informuje nas, że "tutaj chodził do technikum", a przy ul. Mickiewicza "tutaj studiował". Wreszcie z bilboardu przy ul. Jagiellońskiej dowiadujemy się, że "tutaj mieszka".

Jak mówi Tomasz Kalita takie plakaty są inicjatywą lokalnych działaczy SLD. Będą też jedynymi w Polsce takimi dużymi reklamami. - Zrezygnowaliśmy z wywieszania bilboardów w całym kraju - przypomina rzecznik Sojuszu.

Nie przegap: wybory gazeta.pl - serwis specjalny

DOSTĘP PREMIUM