Koszulki od Kaczyńskiego i Komorowskiego na licytacji. Dochód pomoże chorym dzieciom

Na internetowej aukcji można wylicytować koszulki z podpisem głównych kandydatów na prezydencki fotel - Jarosława Kaczyńskiego i Bronisława Komorowskiego. Obie pomogą chorym dzieciom z Hospicjum Domowego dla Dzieci Ziemi Łódzkiej.

Młodzieżówki: Koło Aktywności Platformy Obywatelskiej i Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości przekazały koszulki łódzkiej fundacji podczas charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej "Wygrajmy dla Gajusza".

Koszulka od Jarosława Kaczyńskiego jest jedyna w swoim rodzaju. Jak twierdzą przedstawiciele fundacji, prezes PiS-u nigdy wcześniej żadnej nie podpisał.

Bronisław Komorowski złożył autograf na T-shircie promującym Łódź jako Europejską Stolicę Kultury 2016. Zrobił to czwartego czerwca podczas ostatniej wizyty w tym mieście.

Całkowity dochód z licytacji przeznaczony będzie na zakup lekarstw, opłacenie specjalistycznych badań i transportu. - Nie agitujemy politycznie, chcemy tylko pomóc dzieciom - przekonuje Anna Rajska-Rutkowska z fundacji Gajusz.

Licytacja rozpoczęła się od symbolicznej złotówki. Koszulka prezesa PiS kosztowała rano 202,50 zł, a Bronisława Komorowskiego 800 zł.

Aukcja potrwa do 27 czerwca.

DOSTĘP PREMIUM