Tusk: Intuicja mi podpowiada, że w najbliższych dniach Platforma będzie szersza

- W Platformie Obywatelskiej jest miejsce dla Joanny Kluzik-Rostkowskiej z PJN i Dariusza Rosatiego z Socjaldemokracji Polskiej. Słowa Donalda Tuska nie pozostawiają już wątpliwości. Mówi o tym, co podpowiada mu intuicja oraz, że będzie otwierał w PO przestrzeń dla ludzi myślących zdroworozsądkowo.

- Intuicja mi podpowiada, że w najbliższych dniach Platforma będzie szersza - mówił premier Donald Tusk. Dziś rano w Poranku TOK FM Jarosław Gowin mówił, że PO jest otwarta na posłów PJN . On jed

Sama zainteresowana ucina spekulacje - nie będzie jej na konwencji PO .

Premier: Intuicja podpowiada mi, że w najbliższym czasie Platforma będzie większa

Lider PO sam chce znaleźć miejsce dla takich polityków w szeregach partii. Chodzi o to, żeby PO była silniejsza i bogatsza, nawet o ludzi, którzy byli krytyczni wobec rządu. - Jeśli umieją znaleźć się w ramach zdroworozsądkowej odpowiedzialności i mają dość politycznego szaleństwa, to ja będę dla nich przestrzeń otwierał - deklarował premier.

Na wzmocnienia PO czeka też marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna.

Platforma nie powalczy już najpewniej o Pawła Poncyliusza, który został nowym szefem klubu PJN . A nowe nazwiska na listach PO partia ogłosi na sobotniej konwencji w Gdańsku.

Brudziński: PJN na listach PiS? Oni wywołują tylko ataki śmiechu

KAMPANIA WYBORCZA 2011 na Facebooku - dołącz do nas!

DOSTĘP PREMIUM