Komentarze (134)
Wyniki wyborów do Europarlamentu. Żakowski wysyła liderów opozycji "po naukę do pana Jarosława". "Jak zwyciężać"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • misiaszm1

  Oceniono 2 razy 2

  Jeżeli mają wygrywać metodami Kaczyńskiego czym się będą różnić od PiS? Jeżeli niczym to dlaczego mam na nich głosować? Prawa jest taka że partia która trafi na kolejny kryzys zniknie z powierzchni ziemi, bo będzie musiała podwyższyć wiek emerytalny do 70 ,obniżyć emerytury i pensje w budżetówce, ograniczyć darmową służbę zdrowia i szkolnictwo, podciągnąć VAT do 28% a najniższą stawkę PIT do 30%. Więc nie ma się co pchać jeżeli chce się władzy a nie krótkotrwałego chapania.

 • kaczyzmowi_stop

  Oceniono 8 razy 2

  Wy pismaki rzuciliście się na Schetynę jak hieny na padlinę, a przecież wygrana pisbiolszewików jest niewielka. To tylko 5 mandatów. Ogarnijcie się i przestańcie jeździć po KE. Otrzeźwiejcie do cholery bo tak, że w Polsce rządzi żoliborski kołtun to po części przez waszą głupotę i bełkot.

 • kataryniarski

  Oceniono 16 razy 2

  Wygrali socjalno-roszczeniowi i tyle.

  Polaka jednak tanio jest kupić, za niecałe 150 euro! :)

 • wycofany

  Oceniono 1 raz 1

  Po naukę, że polityce nie ma nic za darmo. Głosy wyborców trzeba kupić.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 1 raz 1

  Jeszcze Wolska nie upadła,
  choć struchleli księża.
  Wszak pokazał nam Jarosław
  Jak się dziś zwycięża!
  Marsz Żoliborski z ziemi polskiej do Wolski
  Za twoim przykładem, spieprzym dziad za dziadem!

  Z Mazurka Kaczyńskiego
  Rozdział końcowy.

 • kacykmoralny

  Oceniono 1 raz 1

  Opozycja może obiecać, że rozda. Kaczyński może rozdać. Opozycja nie ma szans. Niestety.

 • arkalionxp

  Oceniono 5 razy 1

  A Koalicja Europejska nie miała pomysłu na kampanię wyborczą. Była w ich wykonaniu koszmarna – mówił Kraśko....Przecież to wszyscy widzieli i mam pytanie do działaczy KE czy nikt z was tego nie widział?Nikt nie widział tego dukającego Schetynę mamroczącego wciąż PiS i Pis?

 • junk92508

  Oceniono 1 raz 1

  Punkt 1.

  Kaczynski nie słucha Zakowskiego.

 • konrad.ludwik02

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Żakowski: póki Unija szczodrze dawała nawet wszetecznemu PiS-owi, było git, jak zaprzestanie - a to raczej pewne, skończy się to rozdawnictwo, a z nim sympatia maluczkich dla Pana Prezesa!
  Zacznie się wielkie niuchanie: skąd oni mają te spółki, banki, Srebrne, itd. - nie dadzą Panu Prezesowi z kamarylą ani chwili odetchnąć!

 • jacktheripper

  Oceniono 7 razy 1

  zupełnie zamilkł główny twórca tego bagna "nie mam z kim przegrać" Tusk, narobił z Vincentem takiego gnoju, że posprzątać po nich zajmie jeszcze z dekadę, to ten facio stworzył glebę pod obecną sytuacje, z której nie wiadomo jak wybrnąć

 • skandy5

  Oceniono 1 raz 1

  Tak?

  Więc powinien:

  1. Przejąć TVP tak by na 0,5cm nie odchodzila od polityki partii - propagandę finansować że środków publicznych
  2. Rozdać kilkadziesiąt miliardów PLN finansowanych z zadlużenia - mając w doopie przyszłość - to nie jest program to sabotaż
  3.Finansować kampanię wyborczą że środków publicznych - np. podróże śmiglowcami policyjnym.
  4. Cud nad urną - prezes wzywa że ma być więcej, następnego dnia z komisji extra 6%

 • kaszeba102

  Oceniono 5 razy 1

  Geniusz Schetyny polega na tym ze udalo mu sie wprowadzic o 10 mniej poslow PO (w tym jakby nie bylo ogarnijacym tematy Bonim), ale dopomogl 6 starym komuchom dostac sie na ciepla emeryturke w PE. Dalej z 13 poslow PO troje to bezuzyteczni i niepewni celebrytkowie. Grzesiek bedzie mial ferment w partii, walasne struktury rozbija mu ta "do napelnienie butelke" na glowie. Ps. Beata rulez! ;)

 • tedj

  Oceniono 7 razy 1

  "Według najnowszego sondażu wybory zdecydowanie wygra Prawo i Sprawiedliwość z wynikiem 43 proc. głosów. Drugie miejsce, z dużo niższą liczbą głosów zajmuje Koalicja Europejska, którą popiera 28 proc. ankietowanych."
  I co, sprawdziło się?

 • fitt

  Oceniono 9 razy 1

  tokowcy i wyborcowcy,
  zaklinaliśta, zaklinaliśta i macie 10 w plery.
  trza było zaklinać barzej, byłoby 20.

 • marekmarek44

  Oceniono 3 razy 1

  Dał nam przykład Bonaparte, jak zwyciężać mamy!

 • marekmarek44

  Oceniono 3 razy 1

  Dał nam przykład Bonaparte, jak zwyciężać mamy!

 • zuuuraw

  Oceniono 23 razy 1

  ha,ha,ha, jesteście niereformowalni ! Z drugiej strony to dobrze, że propagandę postkomuchom i ich agenturze z Koalicji Europejskiej robią ludzie pokroju Kraśki, Lewickiej, Wielowieyskiej czy Żakowskiego. Dorzucić do tego propagandystów z żydowskiej gazety, Wrońskiego, Kurskiego, czy ":gwiazdy" TVN-u, Sobieniowskiego, Olejnik, Tadlę czy Pohankę i mamy już powód klęski postkomuchów.

 • irenevonbrick

  Oceniono 5 razy 1

  Niech zgłoszą się do mnie to ja im pokażę jak należy wygrywać programowo z PIS.Jest to bardzo proste i szybkie w realizacji.

 • wiserius

  0

  Czytanie Żakowskiego i pozostałej ekipy każe wątpić w zdrowe zmysły tych jakoby dziennikarzy. Panie Żakowski, każdy co ma kasę - to rządzi. A jak rządzi i nie ma kasy, to bierze ją obywatelom i daje im z powrotem (mniejszą), za którą suweren pada na kolana i całuje w rękę. Nie ma takiego magika na świecie, który to potrafi. 2: pis nie potrzebuje mobilizować elektoratu (swojego). Mohery zawsze do urny przyjdą i jest ich ok. 25% uprawnionych. Przy każdych wyborach to widać. 3: pani Wielowieyskiej przypomnę, że PO/KE za oczywiste uznało, że jest możliwe 1000 plus, i co? 4: p. Żakowski nie rozumie, że p. Cimoszewicz reprezentuje sobą wiedzę i kompetencje, w przeciwieństwie do pijaka w melexie, czy damskiego boksera i kolejnego pijaczyny w tym gronie. I zapewniam pana, panie Żakowski, że w Europie cenią kompetencje nad np. pewnego starca siedzącego na sali obrad z wypiętym bebzolem i chrapiącym. 5: odnośnie "wysiłku intelektualnego" - taki zamiar na "ścianę wschodnią" jest bez sensu. Tam nie ma takiego gruntu, by ów wysiłek wchłonął. 6: 3 na 4 18-29 latków wcale nie zostało w domu. Oni byli na piwie, bo mają to wszystko serdecznie w d.... . I dopiero, gdyby im zamknąć puby, może z wściekłości poszliby do lokalu wyborczego. Sumując: pp. Żakowski, Wielowieyska Lewicka i Kraśko "są blisko <ludu>" i "wiedzą" co go trapi. Jesteście państwo beznadziejni. Chciałbym zarabiać wasze pieniądze za takie nic.

 • lolik52

  Oceniono 6 razy 0

  Liderów opozycji powinniśmy wysłać po naukę do pana Jarosława - jak zwyciężać. Tam są patenty polityczne – ocenił Żakowski

  -Żakowski zapomniał dodać u kogo Kaczyński brał lekcje:)przy Tusku wyglądał jak wkurzony bażant z bezsilności.
  A mówiąc prawdę to PiS ordynarnie kupił biedotę jak swego czasu komuniści kupili robotników i chłopów,czy się robi czy się leży wyplata się należy.Chłopów wyruchali dając ziemię a potem kolektywizując a pozostałym zacisnęli tak pasa że tylko na życie starczało.Roboli szczodrze wynagradzali za pracę bez efektów(prawda powojenny trud zasługuje na szacunek) potem też zacisnęli pasa do niemożliwości.
  Teraz PiS zabiera innym a daje drugim,niektórzy z nich nawet grosza nie wnieśli do wspólnej kasy,a 500 się nalęży i już,abyś tylko głosował.Ja bym na miejscu reszty nie wysilał się zbytnio,aby przeżyć a zysku żadnego do wspólnej kasy,zobaczymy co zrobi Kaczołap,skąd weźmie kasę.Wiem,rząd się sam wyżywi,to już przechodziliśmy.Moja wersja jest taka,PiS dzielcy za wszelką cenę chcą mieć drugą kadencję,wiedzą że trzeciej nie pociągną bo wtedy już będzie pusta kasa,wtedy oddadzą władzę i będą szczuć;zobaczcie co my wam daliśmy a co ci robią!
  To nie są politycy którzy myślą o dobrze państwa,to ludzie kierujący się mściwością i pustymi ambicjami,dla nich najważniejsze utrzeć nosa przeciwnikom,nieważne że kosztem całego narodu i przyszłości Polski.

 • tomki_boy

  0

  Po naukę do Tomasza, nie Jarosława. Tomasza Poręby. To podkarpacka pisowska szara eminencja. Kompetentny i niezwykle sprawny polityk, szef kampanii wyborczej prawie sprawiedliwości. Szkoda, że nie jest po naszej stronie...

 • ffstv

  0

  Żakowski niech się buja bo proponował pójście w jeszcze bardziej lewicową retorykę.

 • emet77

  Oceniono 2 razy 0

  plebiscyt - smutne ...

 • alfalfa

  Oceniono 1 raz -1

  Musiałaby się zmienić narracja opozycji wyrażana przez jej media. Na to się nie zanosi, bo w zasadzie trwa wyścig o elektorat pod tytułem "jesteś antypisowski czy naprawdę antypisowski", i na tym się kończy. Na przykład Wyborcza myślała, że skutecznie odpali "bombę" z działką Morawieckiego, i co? Guzik z tego wyszło bo takie "afery" kupują już tylko najbardziej zaczadziałe lemingi. Nawet puszczanie artykułów na wyborcza.pl gdzie lemingi śpiewają unisono nie pomogło. Opozycja na swoje porażki reaguje agresją skierowaną w stronę wyborców czyli społeczeństwa. Nie zadali sobie pytania, dlaczego wyborcy się od nich odwrócili tylko ciągle myślą, że mogą jakimiś sztuczkami nadal nimi manipulować. Na frontmenów wybierają takie zera jak Schetyna czy Trzaskowski itd. Millera nie komentuję bo to tak śmieszne, że aż w zleminżonej Wielkopolsce trzeba było uskutecznić. Oderwanie od rzeczywistości raczej postępuje i nie widać, na szczęście, otrzeźwienia.
  A.

 • brzmski

  Oceniono 1 raz -1

  żakowski, wczoraj, w prenumeracie(! sk...el) - zaklinał rzeczywistość!!
  dzis - próbuje zaistnieć, choć powinien... zakuwać węże!!!
  a tak!

 • 1noitatneserper

  Oceniono 5 razy -1

  Od czego trzeba zacząć, żeby PO zaczęła wygrywać
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Trzeba dać kopa w dupę HGW. Ale to dopiero początek. Jeśli nie pozbędziecie się szemranych typów, to nigdy nie wygracie.

  P.S.
  Nie mogę się pogodzić z wynikiem. To skandal, że stare komuchy Miller i Cimoszewicz, szemrana Adamowicz, tudzież antypolska grafini von Thun weszli z listy KE. Największe miasta, zwłaszcza Warszawa, Gdańsk i Poznań powinny wstydzić się swoich głosów.

 • cichwoda

  Oceniono 1 raz -1

  "Remisu ze wskazaniem nie mozna uznac za zwyciestwo" – napisal na Twitterze Michal Szczerba z PO."

 • emet77

  Oceniono 5 razy -1

  z netu:
  "... wysoka frekwencja, którą już wszyscy zachwyciliśmy się po kilka razy, tak naprawdę przysłużyła się tylko i wyłącznie kolejnej odsłonie plemiennego plebiscytu rozgrywającego się nad Wisłą: kto za PiS, kto przeciwko.
  Czy to świadczy o "sile i dojrzałośći" naszej demokracji, co ogłosili już niektórzy znawcy?"
  Jakiż ludzki Pan ten Kaczyński, panie, tego … - metrowego szczupaka złapie sam w ręce i wypuści ...
  Kaczyński, i kierowany przez niego po wodzowsku PiS, błądzi – utwierdza polactwo i schlebia mu w przyrodzonym polaczym poczuciu dumy, wrodzonej godności, niskich instynktach i pobudkach, ignorancji, obcesowym „nieprzepraszaniu” z góry, poczuciu racji dziejowej; lansuje politykę „butnego bezwstydu” jako odpowiedź na „pedagogikę wstydu”. PiS nie wywyższa człowieka prostego w kontrze do samozwańczych, samomianowanych autorytetów "salonu", a prostactwo i ignorancję w nim, bo w każdym człowieku prostactwo jest, czai się, taka natura ludzka; we mnie najwięcej. PiS temu prostactwu i ignorancji schlebia, podnosi do cnoty i puszcza oko do ludu pisowskiego, że nie należy się nimi wstydzić, a przeciwnie, należy się z prostactwem i ignorancją obnosić i nimi szczycić, a jeszcze więcej nawet, jeśli to w „słusznej” sprawie.
  Kaczyński przeminie w sromocie – wywieziony przez prostaków, których sam hoduje, na taczce gnoju.
  Druga strona sporu ? Nie moje buty, ale oczywiście jest tam wielu wartościowych ludzi… i wielu "niewinnych" histeryków, ale i hipokrytów działających w złej wierze - zebranych niestety w ferajnę pod szyldem KE ...
  I prostak, ignorant pogrążony w samouwielbieniu, i hipokryta przekonany o swojej wyższości to zło.

  Oh mother, tell your children
  Not to do what I have done
  Spend your lives in sin and misery
  In the House of the Rising Sun

  Well, I got one foot on the platform
  The other foot on the train
  I'm goin' back to New Orleans
  To wear that ball and chain

 • lubicz56

  Oceniono 5 razy -1

  Umówmy się, że Kaczyński nie tyle wygrał, co kupił sobie to zwycięstwo. Tu miliardzik z hakiem dla prorządowej propagandy, tam miliardy dla emerytów czy kolejne na tzw. świniokrowy etc., etc. Może więc red. Żakowski i jemu podobni (vide Eliza Michalik w onecie) zakończą ten festiwal czołobitności pod adresem "stratega" z Żoliborza, bo po pierwsze jest to mało zabawne i produktywne a po drugie, nie widzę powodu by w tej chwili zniechęcać tych wszystkich, którzy w te wybory włożyli sporo pozytywnej energii. Oczywiście popełniono wiele błędów i przewaga PiS jest rzeczywiście większa od przewidywanej ale to nie powód aby teraz źle malowac wszysko i wszystkich. Po wyborach, przed wyborami. Wiecej optymizmu Panie i Panowie z mediów.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 6 razy -2

  Z Kaczyńskiego taki Pan jak i Polak. To potomek rosyjskich chłopów pańszczyźnianych. A jego sposobem na "wygraną" w wyborach jest fałszerstwo wyborcze.

  W nocy, po wynikach exit poll, jak okazało się że Konfederacja odbiera PiSowi samodzielną większość, komisarze wyborczy Brudzińskiego sfałszowali wybory na poziomie protokołów. Minimalnie, tak żeby PiS dalej miał większość.

  Odjęli głosów Konfederacji, dopisali sobie. To samo zrobili przy wyborach samorządowych z głosami Kukiz'15. Odjęli mu tyle głosów, żeby nie miał żadnego mandatu (wtedy w kilku sejmikach PiS rządzi sam).

  Wybory zostały sfałszowane. Przez PiS.

 • franclajn

  Oceniono 2 razy -2

  Rządy, zdobyte rozdawnictwem cudzych pieniędzy zdrowym, młodym ludziom są nieetyczne, niemoralne i nieważne. Rozdawnictwo gotówki osobom zdolnym do pracy powinno być ustawowo zakazane. Jedynym wyjątkiem: uzasadniona, poparta dokumentami i orzeczeniami lekarskimi pomoc społeczna.

 • zb.piswon

  Oceniono 2 razy -2

  Lizaliście wszyscy kościół w dupę to teraz macie...

 • marek.zabinski

  Oceniono 4 razy -2

  absolutny, kompletny, uwłaczający, podły dla Wyborców, wstrętny, ochydny, beznadziejny, rozpaczliwy, nie do zaakceptowania wynik tzw. koalicji-kolacji do par... Schetyna von do wideł i gnoju. Nie nadajesz się do niczego. Jeżeli teraz nie zrobią rewolty skutecznie, to już maja przesrane na dłłłłuuuugie zaś!

 • rodziu81

  Oceniono 6 razy -2

  Schetyna gratulacje ze wyslales dwoch bezzebnych juz komuchow lizacych dup.sko ruskom jeszcze 30lat temu w Moskwie by dorobili do emerytury 4mln w Brukseli. Sukces zycia!

 • komentarzdramatyczny

  Oceniono 10 razy -2

  Komuniści się zebrali i jeden z nich daje rady opozycji totalitarnej (w skrócie LGBT). Tej samej opozycji, którą tak wielbi a przecież dopiero co pouczać chciał PiS hahahaha
  Żaden Polak nie dopuści nigdy do władzy tych gnoi z LGBT jak również nie dopuści do głosu więcej tych "dziennikarzy" z wyborczej, rynsztoku czy żvn.
  Jeszcze tylko kilka miesięcy i kolejna kompromitacja wyborcza.

 • stef0909

  Oceniono 8 razy -2

  Co wy pie.....kupa szmalu nawet w terminie wyborów kupowali głosy jak świniaki na targu!!! Jarek i strateg.....walcie się fachowcy!

 • marekmarek44

  Oceniono 4 razy -2

  Dał nam przykład Bonaparte, jak zwyciężać mamy!

 • emet77

  Oceniono 3 razy -3

  z netu:
  "Konfederacja być może zniknie. Ale jej język — nie. PiS go przyswoił i kiedy uzna, że tego trzeba, użyje bez żadnych oporów. Być może więc w obecnej kampanii zobaczyliśmy przedsmak tego, co będzie częścią polityki przez najbliższe miesiące."

 • olal.bana.gw

  Oceniono 3 razy -3

  Zgadzam sie, Grzes i VKolumna kosciolkowa z PO powinni pojsc w PiSdu.

 • cozarro

  Oceniono 6 razy -4

  Poza programem Koalicja musi sobie znaleźć nową charyzmatyczną twarz, bo z Grzegorzem, Czarzastym i Kosiniakiem na pierwszym planie nie mają szans, może Biedroń?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX