Paweł Kukiz chciałby koalicji z PiS. Ale przyznaje, że Koalicję Polską "Prawo i Sprawiedliwość chce po prostu zabić"

Lider ruchu Kukiz'15 Paweł Kukiz powiedział, że nie może wykluczyć przyszłej koalicji z PiS, ale - jak ocenił - obecnie Prawo i Sprawiedliwość robi wszystko, by taką sytuację wykluczyć. Jak stwierdził w Radiu Zet, ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego to "partia arogancka i bufoniarska, która przeskoczyła w pysze PO w jej największych wzlotach pychy".
Zobacz wideo

Paweł Kukiz i znaczna część działaczu ugrupowania Kukiz'15 w wyborach parlamentarnych startują z list stworzonej przez PSL Koalicji Polskiej. Polityk-muzyk wcześniej o współpracy wyborczej rozmawiał też z Jarosławem Kaczyńskim

Lider Kukiz' 15 w rozmowie w Radiu Zet podkreślił, że od czterech lat mówi, że gdyby doszło do takiej sytuacji, że jego ugrupowanie jest "języczkiem u wagi", czyli albo jedna, albo druga opcja go potrzebuje, to wtedy będą starać się podjąć decyzję racjonalną. - A racjonalna decyzja to taka, że będziemy szukać takiego partnera, który da większą gwarancję spełnienia postulatów obywatelskich - stwierdził lider Kukiz'15.

Paweł Kukiz dopytywany, czy nie wyklucza koalicji z PiS albo Koalicją Obywatelską, odpowiedział: "tak, ale Prawo i Sprawiedliwość robi obecnie wszystko, by taką sytuację wykluczyć". Ocenił, że PiS to jest "partia arogancka, partia bufoniarska, partia, która przeskoczyła w pysze PO w jej największych wzlotach pychy".

Czytaj też: Jak zostać członkiem komisji wyborczej? Na zgłoszenia zostało mało czasu. Zarobić można kilkaset złotych>>>

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (5)
Paweł Kukiz o koalicji z PiS
Zaloguj się
 • getz54

  Oceniono 3 razy 1

  I PSL pokazał, ze nadal jest polityczną prostytutką, tanią, nie targującą się o cenę, zgadzającą się potulnie na kazdą propozycję. Ochroniarze BOR na Nowogrodzkiej, mogli odtrąbic pojawienie się Kukiza XV ..... poselstwo prezesa PSL-u do prezesa PiS-u !! To certolenie się Kamysza o jakieś wartości, tradycje kulturowe, to było sranie po ścianie, zeby tylko odmówic Schetynie schadzki, oni juz dawno wybrali PiS-uary, które według nich wygrają wybory i zaproszą PSL pod stół do wyjadania resztek. Wstyd. A Kukiz ? Dopóki lekarz nie dopasuje mu leków będzie się nadal miotał od śmieszności do bezwstydu, od czasu do czasu podczas ataku waląc głową w ścianę. Zdarza się.

 • krark

  Oceniono 3 razy 1

  Koalicja Polska to forma schodząca. Mam silną nadzieję, że nie osiągnie progu wyborczego. Szkoda mi tylko niektórych członków Kukiz-15, natomiast przegrana PSL wzbudzi mój zachwyt. Jeszcze tylko (co się już dzieje) wzrost Lewicy kosztem POKO i będzie cudnie. A po wyborach będzie jeszcze lepiej. Dorzynki (od dorzynać) w PO i PSL i anihilacja .N

 • rzydeta

  Oceniono 1 raz -1

  Twórca i założyciel kaczystowskiej wycieraczki, nazywającej się teraz dla niepoznaki Koalicją Polską (bo nazwa Kukiz'15 budzi już powszechny odruch wymiotny) powinien wsadzić mordę w kubeł. Korzyść byłaby potrójna: primo - głupoty, jakie nieustannie od 4 lach z siebie wydala, byłyby tylko bulgotem (notabene równie zrozumiałym, co dotychczasowe jego popisy oralne), secundo - napiłby się wreszcie czegoś mniej poniewierającego niż płyny, które zazwyczaj przyjmuje, tertio - przyjąłby pozycję bardziej adekwatną do jego pozycji wobec PiS-du - czyli z wypiętą i nadstawioną do chędożenia rzycią. I tak, to jest "hejt", korzystam z wzorców masowo dostarczanych przez jego mocodawców z Nowogrodzkiej.
  Durny ten Kosiniak jak kamysz, że zadaje się z takim łachudrą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX