Kaczyński znów o "wczesnej seksualizacji" dzieci. "Celowa demoralizacja"

Wczesną seksualizację dzieci trzeba określić jako celową demoralizację i to taką przeprowadzoną "na zimno", po to, żeby dziecko skoncentrować na sprawach, o których nie powinno w tym wieku myśleć - powiedział w środę prezes PiS Jarosław Kaczyński.
Zobacz wideo

Kaczyński podczas rozmowy w Telewizji Trwam był pytany o środowiska LGBT, pod kątem obrony wartości polskiej szkoły. - Polska Plus oznacza obronę tych wartości - taką bardzo zdecydowaną obronę, natomiast Polska Minus oznacza, że ta rewolucja będzie rewolucją zwycięską - podkreślił prezes PiS.

Przez "rewolucję zwycięską" Polski Minus - jak wyjaśnił Kaczyński - rozumie wprowadzenie edukacji seksualnej do szkół. - Tak wczesną seksualizację dzieci trzeba określić jako celową demoralizację i to taką na zimno przeprowadzoną, po to, żeby już dziecko skoncentrować na sprawach, o których nie powinno w tym wieku myśleć - podkreślił Kaczyński.

Jak dodał, będzie to tworzenie człowieka, który myśli o swojej cielesności, a jest mało zainteresowany innymi kwestiami. Kaczyński określił takie osoby jako "człowieka łatwego do manipulowania". - Człowieka, który nie przeszkadza różnego rodzaju oligarchiom i pseudoelitom rządzić i załatwiać swoje interesy - podkreślił.

- Walka, żeby powstrzymać tę tendencję jest naprawdę ważna dla naszej przyszłości, ale to jest coś większego - to jest przyszłość naszej cywilizacji - zaznaczył prezes PiS.

Kaczyński o "seksualizacji" dzieci

Szef PiS o "seksualizacji" dzieci mówił już podczas kampanii przed majowymi wyborami do Europarlamentu. W marcu podczas jednej z konwencji PiS odniósł się w ten sposób do wprowadzonej w Warszawie karty LGBT+. Potem podczas kolejnych konwencji także wracał do tego stwierdzenia. - Do tego, żeby nie były seksualizowane niemal od kołyski, ale właściwie można powiedzieć - od kołyski, żeby nie wprowadzano tych programów wychowawczych, które będą degenerować - przekonywał w maju Kaczyński. 

W Aplikacji TOK FM posłuchasz na telefonie:

DOSTĘP PREMIUM