PiS uruchamia call center. By zachęcać do głosowania na partię rządzącą

- PiS uruchomiło call center, by telefonicznie zachęcać do udziału w wyborach - poinformowała Beata Szydło. Była premier oraz była szefowa ministerstwa rodziny - Elżbieta Rafalska - ruszyły na spotkania wyborcze. - Żeby zwyciężyć, trzeba ciężko do końca pracować - podkreśliła Szydło.
Zobacz wideo

Beata Szydło na specjalnej konferencji prasowej poinformowała, że od czwartku rusza call center PiS, którego obsługa będzie dzwonić do Polaków i zachęcać do udziału w wyborach. - Żeby zwyciężyć, trzeba ciężko do końca pracować - powiedziała była premier, a dziś europosłanka. Podkreśliła, że PiS jest zdeterminowane, by wykorzystać każdy moment kampanii wyborczej. Dlatego, jak poinformowała, wraz Rafalską ruszają "na szlak" po Polsce, by spotykać się z wyborcami.

- Będziemy spotykać się z państwem. Rozmawiać i przypominać o tych wielu projektach, które zostały zrealizowane. O tej ogromnej rewolucji społecznej, która została przeprowadzona. Do zrobienia jest wiele, mamy nowe propozycje, mamy nowe pomysły - zapewniła była premier.  

Beata Szydło oczywiście zachęca do głosowania na Prawo i Sprawiedliwość. Podkreślała, że to wyborcy zdecydują, jak przez następne lata będzie wyglądała i rozwijała się Polska. - Zrobiliśmy bardzo dużo dobrego, bardzo dużo dobrego się wydarzyło, ale do zrobienia jest jeszcze ogrom wielu zadań, które przed nami stoją, o których państwo cały czas nam przypominacie i mówicie - powiedziała była premier. 

Czytaj też: Im wyższa frekwencja, tym lepszy wynik PiS? Partia rządząca przeprowadziła własne symulacje>>>

DOSTĘP PREMIUM