Komentarze (163)
Lech Wałęsa nazwał Kornela Morawieckiego "zdrajcą". "Na twarzach polityków KO widać było nawet wściekłość"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • rooboy

  Oceniono 8 razy 2

  W tych okularach wyglada prawie jak bono...

 • rusham

  Oceniono 10 razy 2

  kolejny raz kiedy Bolek vel Wałęsa rozsypał worek z brzytwami obozie PełO ,wszystkie małpy wytną się w pień ,brawo!

 • patriot.wr

  Oceniono 10 razy 2

  Tego bufona niedługo rozsadzi od środka pycha i glupota!

 • krark

  Oceniono 8 razy 2

  Powtórzę to co już na tym forum pisałem, a mianowicie: Nie ma takiej niegodziwości jakiej by pomiot Unii Demokratycznej nie uczynił.

 • fleshless

  Oceniono 4 razy 2

  co za gamoń!

 • czerski.fake

  Oceniono 12 razy 2

  cóż za śmietanka w tym pierwszym rzędzie, od lewej: szamboczajka, prompter, quasimodo, bolek, pomroczność, agresorka

 • sovereign

  Oceniono 8 razy 2

  Morawiecki był szkodnikiem ale bez znaczenia politycznego. Realizował jakieś sowieckie wytyczne które mogły się przydać na pretekst do interwencji więc był oczywiście zdrajcą. Ale jego znaczenie polityczne było zawsze zerowe, czy w latach 80-ych czy ostatnio. Liczył się bo przez znajomych ustawił syna, najpierw na gruntach kościelnych.

 • awitold4

  Oceniono 12 razy 2

  Alebowiem dla Bolka niezdradą były cotygodniowe wygrane w totolotka...

 • brys47

  Oceniono 10 razy 2

  wsciekłośc wsród przedstawicieli KO? a kto bił brawa?

 • j_p_salomonczyk

  Oceniono 1 raz 1

  Morawiecki i jego "Solidarność Walcząca" była od momentu powstania obiektem kpin i żartów. Z nikogo tak wówczas nie dworowano jak z niego. Ot był sprawny politycznie inaczej i nawet organy bezpieczeństwa go "olewały". Szczególnie takie opinie były powszechnie obecne wśród studentów nauk politycznych bo oni wiedzieli jak się robi politykę. Z perspektywy wielu lat i tego co się w Polsce stało po 1989 roku nie mam żadnych wątpliwości, że takie patrzenie na Morawieckiego i jego kanapową ferajnę było absolutnie słuszne. Nie dziwię się więc Wałęsie, który mówi to co wynikało wprost z ówczesnej sytuacji politycznej. Wałęsa trochę inaczej rozłożył akcenty niż ja bym to zrobił - jednak co do sedna się nie myli!!!
  Wielki szum wobec Morawieckiego podniesiony prze PiS wynika z tego, że jego poglądy wpisują się w historię alternatywną, którą usiłuje promować PiS. Historię obrażającą wiedzę i inteligencję ludzi, którzy wówczas obserwowali czy też byli obecni w polityce! Ale jak to powiedział towarzysz Kurski "Głupi naród to kupi"!

 • Aneta Grzegorczyk

  Oceniono 1 raz 1

  Mógł milczeć. O zmarłych się źle nie mówi. Ale swoją drogą dlaczego jak Jarosław Kaczyński wyzywa ludzi którzy mają inne poglądy polityczne od" ludzi gorszego sortu ", a w sejmie drze ryja "zdradzieckie mordy" to jest ok.Czy w naszym pięknym kraju są ludzie równi i równiejsi?

 • stagrz20

  Oceniono 1 raz 1

  Cóż M.Morawiecki może wybaczyć Wałęsie. W tym czasie bawił się jeszcze w piaskownicy.

 • oyayebye

  Oceniono 3 razy 1

  Tak się zastanawiam. Kto w końcu obalił "komunę". Nie Bolek, nie Kornel, nie Kaczyńscy, nie Walentynowicz. Z tego można wywnioskować tylko jedno." Komuna" sama się obaliła. I tu chyba tkwi sekret 1989 r. Tu nie chodziło o godne życie "roboli" ale kasę i władzę. Który tu z ww. klepał biedę.

 • getz54

  Oceniono 5 razy 1

  Nie wiem co widzieli na twarzach polityków PO panowie Kolanko i Kowalski podczas przemówienia pana Lecha Wałęsy, nie rozumiem tez prowokacji w pytaniu ,,dziennikarki,, programu w Polsce.pI przypominającej program z Kaczyńskim w telewizji śniadaniowej TVP1. Nie wydaje mi się równiez, zeby słowa pana Wałęsy w jakikolwiek sposób mogły zaszkodzic w wyborach Koalicji Obywatelskiej. PO powoli odcina się od ,,ciepłej wody w kranie,,
  Czas najwyzszy. Zaczęli ten proces latem pan Donald Tusk z panem Jazdzewskim. Słowa pana Jazdzewskiego o kościele katolickim i jego hierarchach wypowiedziane na UW równiez wzbudziły histerię u prawicowych katolickich publicystów. Ziarno zostało rzucone. Prawda, bardzo bolesna prawda o kościelnych hienach, zabolała kościół. Jeszcze do dzisiaj lize on zaropiałe po niej rany. Teraz pan Lech Wałęsa powiedział prawdę o postępowaniu prawicowych oszołomów uwazających się za spadkobierców róznych ,,zołnierzy wyklętych,, ,,Inek,, ,,Zagończyków,, dązących do 3 wojny światowej. Kornel Morawiecki był wybitnym oszołomem, on wykreował się na najdłuzej ukrywającego się opozycjonistę w PRL, jak ten Japończyk z wyspy Guam, który chował się przed Amerykanami od 2 wojny światowej do 1972r. Przed kim Morawiecki się chował nie wie nawet SB, a byli dobrze poinformowani. PO chce zakazac zakłamywaniu prawdy historycznej, chce zniszczyc odwieczny pakt Pana, Wójta i Plebana, chce uczynic z Polski normalny kraj, zadowolonych, szczęśliwych i uśmiechniętych ludzi. Pozwólmy im tego dokonac juz od niedzieli 13 pazdzernika tego roku, zagłosujmy na Koalicję Obywatelską. Odsuńmy bolszewików od władzy.

 • hiperon59b

  Oceniono 5 razy 1

  Wałęsa ma rację, wtedy gdy było potrzebne wsparcie Solidarności i jedność to pan Morawiecki ją osłabiał. Ten człowiek nie był zdolny do jakichkolwiek kompromisów i dlatego nie brał udziału przy "okrągłym stole". W sejmie pan Morawiecki zasłynął stuknięciem trzy razy laską marszałkowską (z tego powodu nazywany jest marszałkiem seniorem) oraz głosowaniem na cztery ręce ze swoją kumpelą Zwiercan. A tak na marginesie, panią Zwiercan żadna kara za to przestępstwo nie spotkała. Widać zasada "swoich nie wsadzamy" działa w najlepsze. Zaiste, Polska to dziki kraj.

 • kot_miczurina

  Oceniono 11 razy 1

  Bolek wie co mówi, to on odkrył cywilizację pozaziemską, która po przegranych wyborach przejmie władze i usadzi go na złotym tronie i uczyni władca galaktyki

 • barrt21

  Oceniono 3 razy 1

  "Każdy naród ma takie rządy, na jakie zasługuje"
  Joseph de Maistre

 • saves

  Oceniono 11 razy 1

  Brawo Lechu!!! Ukryta opcjo pisowska!!!

 • rusham

  Oceniono 9 razy 1

  Bolek, gotów jak zwykle do cięcia diaksem......w c.h.u.j.a.

 • profnzw

  Oceniono 11 razy 1

  Na twarzach widać ,,wściekłość", a ręce składają się do oklasków! Taka jest ta wasza partia PO, lizusy i karierowicze.

 • borsuk07

  Oceniono 5 razy 1

  tak wygląda zaplanowana ucieczka z " tonącego statku " i przygotowanie na przesiadkę na nowy okręt. Pytanie czy powstanie nowe jeszcze w 2019 czy 1.01.2020 oczywiście w Gdańsku.

 • piotrm74

  Oceniono 3 razy 1

  Jeden więcej wypowiedzi .... Te Wasze komputery kiepsko piszą artykuły....

 • food

  Oceniono 7 razy 1

  a do czego ma się przyznać jak nie był agentem....

 • robertes777

  0

  I na koniec wszyscy biją brawo. Klakierzy. Prawdziwy mąż stanu, gdyby ktoś tak gadał, to by go z mównicy wyrzucił, dając tym samym obraz, że się nie zgadza ze słowami, które padły. Ale tu są tyko uprawiający politykę, podobnie ja trzeba rozróżnić nauczyciela od pedagoga.

 • Tadeusz Karczewski

  0

  Powtarzam juz po raz wtory.Walesa to idiota i bardzo chory czlowieczek.niech zmieni psychiatre bo ten go oszzkoje.

 • robertes777

  Oceniono 4 razy 0

  z napisu na mównicy można wyczytać czerwonymi JA OBYWATEL a niebieskimi KOALA

 • f1909

  Oceniono 12 razy 0

  Zdrajcą to jest Wałęsa ps. TW Bolek ! -- Był tajnym współpracownikiem komunistycznych służb i donosił za pieniądze na swoich kolegów z pracy !!! -- My już dużo wiemy o jego współpracy z komunistycznymi służbami ale jeszcze nie wszystko ?

 • k_rol

  Oceniono 8 razy 0

  Z punktu widzenia ówczesnej Solidarności SW była ciosem i to niezrozumiałym. Podobnie jak Jurczyk i jego pieniackie ataki na Wałęsę. Ale dla osób działających w uczelnianych i zakładowych strukturach K.Morawiecki był bohaterem dla którego narażali się sami na więzienie... Z perspektywy czasu widać jednak, że nie wszystko złoto co się świeci...

 • rusham

  Oceniono 12 razy 0

  Kloaka Obywatelska

 • an.noyed

  Oceniono 14 razy 0

  W końcu ktoś prawdę powiedział o ojcu premiera i trzeba być mu za to wdzięcznym, a nie podporządkowywać się odgórnej cenzurze. Ciekawe, czy głosy oburzonych to jeszcze głosy platformersów czy ukrytych pisowców.

 • niezalany

  Oceniono 10 razy 0

  w każdym razie zakłamany był do granic możliwości, hipokryta któremu władza uderzyła do starej głowy w końcu gdy przyszedł "jego czas"... i nawet nie chodzi mi o to że namawiał koleżankę do głosowania na dwie ręce, ale ktoś kto przy tym twierdził że wola narodu stoi ponad prawem (prawem ustanowionym przez ten naród!) był na pewno manipulantem i w pewnym sensie zdrajcą...

 • poparzony

  Oceniono 10 razy 0

  Bolek, Bolek, Bolek :(

 • john_yossarian

  Oceniono 8 razy 0

  Kim by Morawiecki nie był i za kogo go Wałęsa nie uważał, taka przemowa nie powinna mieć miejsca, szczególnie po pogrzebie i tuż przed wyborami. Piekny gol do własnej bramki.

 • aga04041

  Oceniono 14 razy 0

  Dziękuję takim jak Wałęsa, Neumann, Schetyna, Glapiński, itd., itp. Dziękuję, że dzięki Nim Pis będzie rządził samodzielnie kolejną kadencję. Jeszcze kilka takich "kwiatków" i po niedzieli będą mieli większość konstytucyjną. A Lewicy od razu gratuluję powrotu do parlamentu w wielkim stylu. Za czasów Tuska PO miało najlepszych w Polsce speców od PR i marketingu politycznego. Co się stało? Podkupił ich Pis? Pojechali za Tuskiem? Jak można tak spieprzyć kampanię? Jak można żyć w przekonaniu, że ktokolwiek uwierzy, że Pani Kidawa-Błońska zostałaby premierem? Jak można w ogóle być tak butnym, żeby przedstawiać przyszłego premiera przy dwudziesto- kilku procentowym poparciu. Pani Kidawa zostanie premierem, jak ja zatańczę w balecie w operze narodowej.

 • piotrm74

  Oceniono 18 razy 0

  Dziękujemy LEchowi W. za pomoc w uzyskaniu większości umożliwiającej zmianę konstytucji. Prosimy o więcej!!!
  Podpisano
  Wyborcy PIS

 • gaciekesikowej

  Oceniono 14 razy 0

  czy Ci ludzie znikną w końcu z życia politycznego i pojawi się jakaś młoda niezwiązana z solidarnością gwardia? to może być odświeżające dla tego kraju

 • robertes777

  Oceniono 5 razy -1

  PeOwiacy wiedzą kogo zapraszają na zgromadzenie, PO ma speców od wizerunku, Pan Wałęsa sam tam nie przyszedł. PO nie wiedział, co Wałęsa powie, ale czego można się spodziewać po nadętym, pyszałkowatym, zadufanym byłym Prezydencie. Platformianie chcieli uzyskać wizerunek, że oto mimo jakiejś skuteczności PIS-u, to i tak wszyscy są im przeciw, i że pis należy odsunąć od władzy. Myślę, że Wałęsa chciałby powiedzieć również o braciach Kaczyńskich, że są zdrajcami, ale nie ma na to odwagi, albo że riposta byłaby dla Niego zabójcza, albo boi się, że gdzieś w obiegu (jeszcze nie wiadomo gdzie) jakieś papiery „bolka”.

 • Kuba Kubasinski

  Oceniono 1 raz -1

  Tak naprawdę to wszyscy którzy rządzili chodzi mi oczywiście o starszą ekipę ludzi którzy w latach 90 tych niby założycieli solidarności i tych co stanowili tak zwany filar odnowy to wszystko starzy partyjniacy zeszłego systemu komunistycznego po drugiej wojnie światowej nie zmienił się za bardzo reźim w jakim żyjemy Rosja, Ukraina, Węgry, Czechy, Słowenia, Polska są to kraje gdzie żądził i żądzi to tej pory socjalizm, demokracja to tylko słowo wypowiadane przez żądzące ekipy aby tak ludziom odrobinę tak zwanej wolności której i tak mamy mało, wolność słowa, wolność myślenia, wolność wyboru. Mogę założyć się z każdym z was że jeżeli nikt nie pójdzie na wybory to oni i tak się wybiorą.
  To taka demokracja. Sprzedali ten kraj już dawno temu i tyle nie chcą nic zmieniać tylko o koryto się kłucą.

 • laborantkolaborant

  Oceniono 3 razy -1

  Przecież jego najbliższe otoczenie - księża-pedofile na usługach bezpieki i major Mnietek - przez lata prało mu mózg. Takie są efekty totobolopedofilologii.

 • bogpan

  Oceniono 5 razy -1

  Dyskusja o niczym.

 • dyskootantka

  Oceniono 9 razy -1

  Wałęsa ma rację, powiedział to tylko w nieodpowiednim momencie.

 • rusham

  Oceniono 9 razy -1

  Bolek,pomyje w ryje,brawo!

 • dryl1

  Oceniono 11 razy -1

  I po co zapraszać gdziekolwiek tego głupka. Niech dalej paraduje z Balcerowiczem. Jeden towarzysz a drugi ....Warci siebie, podobny poziom.

 • dryl1

  Oceniono 11 razy -1

  Czystej wody burak ze Schetyną i resztą nieudaczników. Niezła reklama PO. Bez dwóch zdań. Przecież to kompletna żenada co Oni wyprawiają. PIS z większością konstytucyjna. Już nawet najwięksi zwolennicy PO wstydzą się przyznać , że głosują na tę partię obciachu.

 • krzysio333

  Oceniono 15 razy -1

  POwcy mają to do siebie, że klaszczą, nawet jak ktoś głupio mówi. Bo się boją. A potem, po jakimś czasie przepraszają że klaskali. Taka to partyjka klakierów jest.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX