Komentarze (53)
Wyniki wyborów parlamentarnych. Michał Szułdrzyński komentuje wygraną PiS
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • sirius_philips

  Oceniono 9 razy -3

  Tak, a kiedy wygrywało PO to dzięki komu? Jak lewoskrętni wygrywają to WSZYSTKO jest inteligentne, poprawne, bez populizmu, bez agitacji, bez kłamstw i pustych obietnic, bez manipulowania opinii publicznej :):):) Jeśli jeszcze kiedyś dojdzie do wygranej lewoskrętów (wątpię, bo z wynikiem Konfederacji wygląda na to, że szykuje się jeszcze większy prawoskręt na lata) to kto będzie odpowiedzialny (teraz Kurski i jakiś klecha)?

 • lukki69

  Oceniono 7 razy -3

  No przecież wiadomo ,że nie doskonałej opozycji.....:)
  buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

  Zmieńcie klakierów.....

 • eski57

  Oceniono 5 razy -3

  tak sobie rozważając nt przyczyn wysokiej wygranej Prawicy na pierwszym miejscu pojawiła się Krzywda wyrządzona Homoseksualistom wskutek obłudy znaczącej liczby duchownych KK za przywództwem abp Jędraszewskiego no i oczywiście prezesa ze swoją partią , który podobno ma wrażliwość homoseksualną ? !
  Wczoraj obchodzono Dzień Papieski jako wyraz .. łączności z Ojcem Świętym , który jako J P 2 w 1992 wydał Katechizm mówiący w poz. : "2358 o ochronie i szacunku osób homoseksualnych ! - , papież Franciszek do homoseksualisty ; „ takim cię Bóg stworzył i takim cię kocha. Papież też cię kocha” . A prawie cały K. Hierarchiczny i pomniejsi duchowni - na pewno nie wszyscy – LGBT potraktowali jako największe Zło (od 1992 nie pouczano wiernych…) - wszystko z Bogiem na ustach w którego oczywiście NIE wierzą i dla mamony !, a Nihilizm Kaczyńskiego , jedynie Prymas Polski uznał jako NIE do przyjęcia w K K , pozostali biskupi przemilczeli
  Ciekawym , czy prezes tym razem nie o. Rydzykowi , arcybiskupowi podziękuję , że bez ciebie biskupie nie byłoby tego zwycięstwa !

 • scypion_afrykanski

  Oceniono 9 razy -3

  To jak to w końcu jest? Pisoskiej gadzinówki już nikt nie ogląda czy jednak Kurski zdecydował o wyborach. Proszę jakiś dyżurny autorytet o wytłumaczenie.

 • lukki69

  Oceniono 8 razy -4

  W sumie to obaj Kurscy zapracowali na sukces PiS. Przydupas Jąkały też..:)

 • 2bxornot2b

  Oceniono 10 razy -6

  ha ha ha ha ha ha co ci ludzie mowia, zostaja wam wielkie miasta na czele z wsiawnymi ktorzy znow nawdychali sie swiezego priwislanskiego powietrza,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX