Specjalny wyborczy poranek Radia TOK FM i Gazeta.pl. Zapraszamy w poniedziałek od 6:30!

Radio TOK FM i Gazeta.pl połączą siły w poniedziałkowy poranek 29 czerwca - tuż po wyborach prezydenckich, żeby zaoferować swoim słuchaczom i użytkownikom najciekawsze polityczne dyskusje oraz analizy i komentarze do wyników głosowania. Program, który będzie można oglądać w wersji wideo już od godz. 6:30, poprowadzą Karolina Lewicka, Dominika Wielowieyska, Łukasz Kijek i Maciej Głogowski.

Już od godz. 6.30 na tokfm.pl i Gazeta.pl będzie można poznać opinie ekspertów i ekspertek na temat wyborów z 28 czerwca oraz usłyszeć komentarze z pierwszej ręki od zaangażowanych w kampanię polityków. Wyjątkowa będzie jednak forma poranka, ponieważ program będzie realizowany w wersji wideo w studiach: radiowych TOK FM oraz internetowym - z newsroomu Gazeta.pl.

Rozmowy Radia TOK FM uzupełnią na wideo najświeższe dane dotyczące wyborów i analizy wyników. Dodatkowo podawać będziemy aktualizowane na bieżąco rezultaty głosowania, materiały filmowe ze sztabów wyborczych i przemówienia partyjnych liderów zrealizowane przez reporterów Gazeta.pl.

Poranek poprowadzą czołowi dziennikarze i komentatorzy stacji oraz portalu: Karolina Lewicka i Maciej Głogowski (oboje z redakcji Radia TOK FM), Dominika Wielowieyska ("Gazeta Wyborcza" i Radio TOK FM) oraz Łukasz Kijek (Gazeta.pl). Wśród ich gości znajdą się m.in. prezydenci: Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski i Bronisław Komorowski.

Wideoporanek zakończy wielki finał o godz. 11:00, podczas którego spotkają się prowadzący "Poranki Radia TOK FM".

- Przed nami jeden z najgorętszych politycznych poranków ostatnich lat, dlatego nasza oprawa będzie godna tego wydarzenia. Gazeta.pl we wspólnym poranku z TOK FM dostarczy wszystko, co trzeba będzie wiedzieć tego dnia i przed ewentualną drugą turą. Zapraszam od samego rana na wielogodzinny program, w którym znajdą się gorące analizy, komentarze, opinie i liczenie głosów na żywo - mówi Łukasz Kijek, redaktor naczelny serwisów informacyjnych Gazeta.pl.

- Współpraca TOK FM i Gazeta.pl przy wyborach trwa od dawna i jest bardzo udana. Radio i portal mają różne, ale bardzo ciekawe perspektywy na głosowanie, których połączenie przynosi znakomity efekt. Spodziewamy się, że tak będzie i w najbliższy poniedziałek, a potem być może także za 2 tygodnie, po drugiej turze wyborów - dodaje Piotr Zorć, zastępca redaktor naczelnej Radia TOK FM.

Wyborczy wideoporanek Radia TOK FM i Gazeta.pl będzie można śledzić na stronach głównych tokfm.pl i Gazeta.pl, a także w mediach społecznościowych.

Zapraszamy!

TOK FM PREMIUM