Ewa Podolska nagrodzona. Wyróżnienie dziennikarki TOK FM w konkursie "Sukces Roku 2019 w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny"

Dziennikarka TOK FM Ewa Podolska otrzymała wyróżnienie w konkursie "Sukces Roku 2019 w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny". Nagroda przyznawana jest za szczególny wkład w kształtowanie i rozwój dziennikarstwa informacyjnego lub edukacyjno-społecznego w dziedzinie ochrony zdrowia.
Zobacz wideo

Nagrody w konkursie "Sukces Roku 2019 w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny" przyznawane są po raz 19. Ewa Podolska otrzymała wyróżnienie w kategorii Lider Roku 2019 w Ochronie Zdrowia - media i public relations. Zwycięzcą w tej kategorii został Michał Dobrołowicz z RMF FM.

Pozostałe kategorie to między innymi: innowacyjny szpital, działalność edukacyjna, charytatywna. Wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych można zobaczyć tutaj.

Uroczysta gala konkursu Sukces Roku 2019 w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny, rozpocznie się o godz. 17 w Zamku Królewskim w Warszawie.

Ewa Podolska jest dziennikarką Radia TOK FM od 1998 roku. W radiu prowadzi audycje, których tematem są: medycyna, ekologia, psychologia czy prawo. Wielokrotnie była nagradzana za audycje o tematyce zdrowotnej. Dwukrotnie zdobyła tytuł Dziennikarza Medycznego Roku - w 2011 i 2016 roku. Czterokrotnie zdobyła I nagrodę w  Konkursie Kryształowe Pióro. 

Kapituła konkursu przyznała Ewie Podolskiej wyróżnienie między innymi za to, że "Wychodzi z założenia, że jeśli ona czegoś nie rozumie, słuchając w studio rozmówcy, to słuchacz przy odbiorniku z pewnością także nie. Dlatego drążąc temat zdrowia i choroby, zmusza ekspertów do mówienia w sposób jasny i zrozumiały".

Pobierz Aplikację TOK FM, słuchaj i testuj przez dwa tygodnie za darmo:

DOSTĘP PREMIUM