Macierewicz i Ziobro w rządzie? Wielowieyska: Wielkie nieszczęście dla Polski. Kompromitacja

- Kampania wyborcza PiS, która promowała spokojny, stonowany styl i eksponowała racjonalnych polityków, była oszustwem - stwierdziła w Poranku Radia TOK FM Dominika Wielowieyska, komentując pogłoski o pojawieniu się w rządzie Antoniego Macierewicza i Zbigniewa Ziobro.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas- Trzeba powiedzieć zdecydowanie i otwarcie, że Macierewicz jako szef MON to wielkie nieszczęście dla Polski i kompromitacja na scenie międzynarodowej. To polityk skrajnie niepoważny i niekompetentny. Prace jego zespołu smoleńskiego dowiodły, że była to zwykła hucpa. Sprawę tragedii smoleńskiej zamieniono w groteskowy spektakl, a odpowiedzialny jest za to Macierewicz - mówiła Dominika Wielowieyska w Poranku Radia TOK FM kilka godzin przed ogłoszeniem składu rządu Beaty Szydło.

Publicystka nie zostawiła też suchej nitki na Zbigniewie Ziobro. - Ziobro jako minister sprawiedliwości to także nieszczęście dla Polski. Sterował ręcznie prokuraturą, dowiodły tego liczne raporty, które dokładnie opisywały jego działalność - wskazywała.

Zobacz wideo

TOK FM PREMIUM