"Przeciwnicy PiS muszą być ostrożni, uważać na język. Żeby, jak Kaczyński, nie rozniecać emocji"

- Kaczyński będzie prowadził cały czas politykę konfrontacji, bo taka jest jego natura i styl rządzenia. W związku z tym, chaos i niepokój będą trwały cały czas - ocenia Dominika Wielowieyska. Wg dziennikarki "GW", przeciwnicy PiS muszą więc robić wszystko, by nie ulec emocjom. - Opozycja musi być tylko i wyłącznie bardzo merytoryczna - mówiła w TOK FM.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Dominika Wielowieyska nie ma wątpliwości, że Jarosław Kaczyński będzie za wszelką cenę podgrzewał polityczne emocje. Najlepiej pokazały to niedzielne manifestacje zorganizowane przez Prawo i Sprawiedliwość.

Jak mówiła dziennikarka w "Poranku Radia TOK FM", prezes PiS nie umie inaczej uprawiać polityki. - W związku z tym chaos, niepokój i niepewność będą trwały cały czas. To będzie nakręcać bardzo silne emocje. A to bardzo niebezpieczne, bo grozi wybuchami agresji.

Dlatego wg Dominiki Wielowieyskiej, przeciwnicy PiS muszą unikać konfrontacyjnego tonu, by "nie robić tego co Kaczyński, czyli nie rozniecać tych emocji".

"Kaczyński będzie dosypywał do pieca. By buzowało coraz bardziej" - ocenia Tomasz Lis>>>

DOSTĘP PREMIUM