Nowe audycje w Radiu TOK FM. W ramówce "Nasłuchiwanie" Jerzego Sosnowskiego

Już w najbliższą niedzielę o godz. 22:00 na antenie Radia TOK FM z audycją "Nasłuchiwanie" zadebiutuje Jerzy Sosnowski. W ramówce stacji pojawią się również nowe audycje prowadzone przez dziennikarzy Radia TOK FM - Patrycję Wanat, Dionisiosa Sturisa i Zuzannę Piechowicz.

W każdą niedzielę o godz. 22:00 słuchacze Radia TOK FM będą mogli posłuchać rozmów prowadzonych przez Jerzego Sosnowskiego, wieloletniego dziennikarza Polskiego Radia. - Moje rozmowy z gośćmi, ale także ze słuchaczami, będą dotyczyły zarówno dźwiękowej strony świata, jak i ciszy, czy wreszcie - nasłuchiwania - próby uważnego odbierania informacji z zewnątrz - mówi Jerzy Sosnowski.
Ważnym elementem audycji "Nasłuchiwanie" będzie kontakt ze słuchaczami - telefoniczny, a także za pośrednictwem nowej aplikacji radia - Mikrofon TOK FM.

W ramówce stacji pojawią się również nowe audycje prowadzone przez dziennikarzy Radia TOK FM.

W poniedziałek po 14:40 Patrycja Wanat opowie słuchaczom o polskich filmach dokumentalnych w audycji "DOK TOK". W programie będzie można usłyszeć rozmowy z autorami filmów, bohaterami i ekspertami. Filmy dokumentalne, których dotyczy audycja, dostępne są w serwisie Vod.pl.

W każdą sobotę, o godz. 8:40 w ramach audycji „Weekendowy Poranek Radia TOK FM” Dionisios Sturis przedstawi "Alternatywne fakty", w których wyjaśni manipulacje, półprawdy i kłamstwa polityków oraz mediów w Polsce i na świecie.

"Idealna niedziela" to program Zuzanny Piechowicz poświęcony nowym ideom, teoriom i prądom intelektualnym na świecie. Autorka przedstawi słuchaczom Radia TOK FM idee, które już zyskują popularność na świecie, a jeszcze nie zaistniały w Polsce. Program pojawi się na antenie w ramach "Weekendowego Poranka Radia TOK FM" w każdą niedzielę o godz. 8:40.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM