Nowe audycje w Radiu TOK FM. W ramówce "Nasłuchiwanie" Jerzego Sosnowskiego

Już w najbliższą niedzielę o godz. 22:00 na antenie Radia TOK FM z audycją "Nasłuchiwanie" zadebiutuje Jerzy Sosnowski. W ramówce stacji pojawią się również nowe audycje prowadzone przez dziennikarzy Radia TOK FM - Patrycję Wanat, Dionisiosa Sturisa i Zuzannę Piechowicz.

W każdą niedzielę o godz. 22:00 słuchacze Radia TOK FM będą mogli posłuchać rozmów prowadzonych przez Jerzego Sosnowskiego, wieloletniego dziennikarza Polskiego Radia. - Moje rozmowy z gośćmi, ale także ze słuchaczami, będą dotyczyły zarówno dźwiękowej strony świata, jak i ciszy, czy wreszcie - nasłuchiwania - próby uważnego odbierania informacji z zewnątrz - mówi Jerzy Sosnowski.
Ważnym elementem audycji "Nasłuchiwanie" będzie kontakt ze słuchaczami - telefoniczny, a także za pośrednictwem nowej aplikacji radia - Mikrofon TOK FM.

W ramówce stacji pojawią się również nowe audycje prowadzone przez dziennikarzy Radia TOK FM.

W poniedziałek po 14:40 Patrycja Wanat opowie słuchaczom o polskich filmach dokumentalnych w audycji "DOK TOK". W programie będzie można usłyszeć rozmowy z autorami filmów, bohaterami i ekspertami. Filmy dokumentalne, których dotyczy audycja, dostępne są w serwisie Vod.pl.

W każdą sobotę, o godz. 8:40 w ramach audycji „Weekendowy Poranek Radia TOK FM” Dionisios Sturis przedstawi "Alternatywne fakty", w których wyjaśni manipulacje, półprawdy i kłamstwa polityków oraz mediów w Polsce i na świecie.

"Idealna niedziela" to program Zuzanny Piechowicz poświęcony nowym ideom, teoriom i prądom intelektualnym na świecie. Autorka przedstawi słuchaczom Radia TOK FM idee, które już zyskują popularność na świecie, a jeszcze nie zaistniały w Polsce. Program pojawi się na antenie w ramach "Weekendowego Poranka Radia TOK FM" w każdą niedzielę o godz. 8:40.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (10)
Nowe audycje w Radiu TOK FM. W ramówce "Nasłuchiwanie" Jerzego Sosnowskiego
Zaloguj się
 • lukasiklukasik

  Oceniono 11 razy 9

  Miło powitać redaktora Jerzego Sosnowskiego na naszej antenie. Wspaniale, że TokFM dba o poziom w tej, coraz bardziej uwłaczającej rozumowi epoce. Intelektualne forum, tu wspomnę także audycje Tomasza Stawiszyńskiego, wyrzuconego z pisowskiego RDC, to wartość sama w sobie.

 • jkdino49

  Oceniono 8 razy 6

  Z góry cieszę się na możliwość ponownych spotkań radiowych z Jerzym Sosnowskim.

 • che.zare

  Oceniono 5 razy 5

  znakomita wiadomość. Panie Jerzy , do usłyszenia.

 • haja12

  Oceniono 7 razy 5

  Pan Sosnowskiego bardzo sznuje jako człowieka,Polaka ,mysliciela Zawsze chetnie bedą go słuchała i nasłuchiwała Oczekuję

 • starling1

  Oceniono 2 razy 2

  Może by zaprosić więcej dziennikarzy którzy odeszli lub zostali wyrzuceni z Polskiego Radia? Np. Michała Nogasia.

 • kromekatomek

  Oceniono 2 razy 2

  Brawo! :-)

 • depepoz

  Oceniono 2 razy 2

  Zapowiada się ciekawie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX