Komentarze (73)
"PiS stało się zakładnikiem Smoleńska. Rządzi półtora roku i nowej prawdy o katastrofie nie widać"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Beata Pisda

  Oceniono 14 razy 2

  "Zmieścisz się śmiało", "nie musimy dokładnie" - powiedział zamachowiec ...

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 14 razy 2

  przeciez to jest strategia na LEMINGI z PIS

  wałkować temat, łżeć jak bure suki - ale za to ma się poparcie tego pancernego ciemnego ludu - nawet gdy traci się władze, co własnie zaczyna powoli nastepować

  to jest IDEALNY motyw dla podtrzymania na 'duchu' swoich wyznawców

 • navaira

  Oceniono 14 razy 2

  Trudno uwierzyć, ktoś tak przekonujący jak Antoni nie zdołał przeciągnąć na swoją stronę 100% Polaków? Zasugerowałbym, że może warto by pokazać jakieś dowody, ale co ja mały króliczek mogę wiedzieć.

 • zelalem

  Oceniono 12 razy 2

  Czyli, żeby pogodzić hipotezy zamachowo-bombowe z wina kontrolerów, Pis musi ogłosić, że bombę na pokład wrzucili kontrolerzy.
  Namówili załogę do lotu poniżej minimum, bo inaczej nie dali by rady wrzucić ciężkiej bomby na pokład!
  Ciemny lud to kupi, za 500+...

 • hrkukus

  Oceniono 8 razy 2

  Co z pozostałymi 35%? Nic nie uważają? Uważają jak im wygodnie? Czy też uważają, że są wątpliwości?
  Należy ich raczej zaliczyć do wyznawców Smoleńska, będą bowiem wspierać dalsze ślimaczenie śledztwa. Niewiele wynika z tego sondażu.

 • e-komentarz

  Oceniono 18 razy 2

  Dlaczego redakcja pisze że po półtora roku "nowej prawdy o katastrofie nie widać"?
  Według mnie nową prawdę Macierewicz wygłasza średnio co dwa tygodnie.
  Tyle jest to zawsze ta trzecia prawda z Tischnerowskich prawd...

 • norymberdzki

  Oceniono 20 razy 2

  Oskarżenie kontrolerów o umyślne zabójstwo 96 pasażerów samolotu to jest równoznaczne z oskarżeniem o ten czyn najwyższych władz Rosji.. Przecież logiczne jest, że takiej decyzji nie podjęliby się kontrolerzy z własnej inicjatywy bo jaki mieliby motyw? PIS robi wszystko, aby jeszcze bardziej pogorszyć stosunki z Rosją. Kaczyńskiemu coraz bardziej aspekty prywatne przesłaniają sprawy publiczne, a to jest niebezpieczne dla Polski i Polaków. A wszyscy klakierzy dookoła skaczą w okół niego jak zahipnotyzowani i posłusznie wykonują polecenia. Jak długo jeszcze ta paranoja będzie trwać ? W końcu Rosja i Putin nie wytrzyma tych oskarżeń i tupnie nogą.

 • sw.stefan

  Oceniono 18 razy 2

  Druga połowa wierzy w 500 +.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 20 razy 2

  Może po jakiejś międzynarodowej komisji ONZ, za 8 lat, dowiemy się co było przyczyną kolizji służbowego auta z cinquecento.

 • sai_mon

  Oceniono 10 razy 2

  A ja się cieszę że trupolew spadł. Przynajmniej coś się dzieje. Szkoda że nie zleciał z drabinkowym na pokładzie. I to jest jedynie tragedia.

 • fortuna1972

  Oceniono 18 razy 2

  "w tezę o zamachu 10 kwietnia 2010 roku wierzy 14,2 procent badanych"

  To jest tak zwany trzeci rodzaj prawdy - oznacza to, że 14,2 procent badanych jawnie przyznaje się do przynależności do sekty. Reszta wierzących, że to nie był wypadek (czyli ok. 35 %) to zwolennicy spiskowych teorii, przy poparciu których kaczyści tak długo wycierali sobie mordy "suwerenem". I nadal wycierają.

 • hamsterx

  Oceniono 24 razy 2

  prawdziwym zakładnikiem "smoleńska" jest TW Wolfgang
  usiłuje bezskutecznie zorganizować dystrybucję "filmu" w Niemczech

 • marywil2012

  Oceniono 1 raz 1

  come on, przecież wszyscy wiedzą, że to był blef pisu z tym "zamachem". Bezczelny, bo to zagrywka propagandowa, ale to tylko propaganda, fasada się sypie. Można było być opozycją z tą bzdurą ale rządzić to już poważniejsza sprawa. A z rządzeniem sobie radzą słabiutko. Za 500 nie kupią miłości do siebie nawet z takimi pociesznymi postaciami jak Macierewicz i Waszczykowski z tymi ich Misiewiczami, Porębami, Piotrowiczami, Pawłowiczównymi, etc etc. Król jest nagi.

 • rob-au

  Oceniono 11 razy 1

  Dlaczego pis nie chce sprowadzić wrak Tupolewa ? ODDAJCIE WRAK ODDAJCIE WRAK !!

 • rob-au

  Oceniono 9 razy 1

  Sztuczna mgła , hel , ładunki wybuchowe , zmowa Tuska z Putinem , parówki i puszki po piwie podobały mi się o wiele bardziej. A teraz to tylko błąd kontrolerów .No i jakoś cicho o dobijaniu rannych a przecież niedawno były na to niepodważalne dowody .

 • szpung

  Oceniono 7 razy 1

  Po pierwszym wiarygodnym sondazu CBOS prawdopodobnie czas na kolejny list do JK, gdy w 2014 napisalem emocjonalny list Duda i Szydlo dalo to efekt w zmianie frontmenow PIS z swiezo powolanych Brudzinskiego i Blaszczaka na Szydlo i Dude. Paniue JK sprawa niedopuszczenia niszczycieli z PO jest wazniejsza od naszych osobistych przkonan, mniej narodowej ciezkiej i chwilami niestrawnej mieszanki religijno-narodowej, jest na to miejsce i czas i brytyjski model jest tu wart nasladowania, czyli kilka w roku dat absolutnie swietych i szlus. Zrobiliscie juz rzeczy wielkie wyciagneliscie miliony polskich dzieci z magdalenkowej nedzy przy tej skali redystrybucji macie rewelacyjne wyniki budzetowe postawiliscie sie wreszcie Berlinowi i zaznaczyliscie pewne granice naruszania naszej suwerennosci poziom bezrobocia osiaga stan naturalny mamy po raz pierwszy USArmy na swojej flance jest naprawde wreszcie dobrze i czas na na mlodych frontmenow jak chocby wiceminister Emilewicz mloda dynamiczna raczej technokrata mowiaca prostym jezykiem, musimy zaczc sie kojarzyc z tym czym jestesmy czyli sila realnie modernizujaca panstwo i sprawnie nim zarzadzajaca, jestescie najlepsza jaka Polsce mogla sie przydazyc synteza romantyzmu i pozytwizmu, ale czas na polozenie jednak akcentu na pozytwizm. Rowniez propaganda w rzadowej TV stala sie zwierciadlanym odbiciem niemieckich szczekaczek, ktore od 26 layt zatruwaly umysly Polakow, kazac sie im cieszyc z roli taniej sily roboczej 2,5pln/h i 1500 brutto, moim zdaniem jest zbyt jednostronna i zby ostra i choc Klarenbach jest swietny i faktycznie jak sledczy obnaza zaklamanie czyciej to jest zbyt ostry i moze stwarzac wrazenie panstwa agresywnego. Rozumiem obrzydzenie wobec pijaru, ktory jest defacto czysta perfidia, no ale jesli chcemy realnego rozwoju to musicie przekaz upodobnic do krolow perfidii czyli poprzednikow. Tu nie chodzi o nas chodzi o przyszle pokolenia i los panstwa, oddanie jej ponownie w rece targowicy to bedzie kleska nas wszystkich rowniez tych ktorzy sa naszymi wrogami.

 • notremak

  Oceniono 11 razy 1

  A co z tym wrakiem? Wciąż nic?
  Przecież mały tupał króciutkimi nóżkami i wrzeszczał:
  "Ja chcem wraka! Ja chcem wraka!".

 • notremak

  Oceniono 13 razy 1

  Biedny mały pokurcz! Zdradzony przez Zero (i jego prokuraturę) o świcie! A raczej w samo południe...

 • spokojniesiezmiescisz

  Oceniono 5 razy 1

  Czekam aż podadzą dane trzeciej osoby, która ma mieć postawione zarzuty- rozumiem, że to ta osoba, która cisnęła pilotów żeby lądowali, bo prezydĘt nie może się spóźnić na rozpoczęcie kampanii.

 • wicipinski

  Oceniono 11 razy 1

  Religia smoleńska jest wykreowana na obraz i podobieństwo naszego społeczeństwa. Odbijamy się jak w lustrze.

 • adalberto3

  Oceniono 5 razy 1

  Tak jak cała Polska jest zakładnikiem Katynia. Prowokacja Goebbelsa wobec Sikorskiego udała się, konsekwencje odczuwamy do dzisiaj. Tymczasem na terenach okupowanych przez Niemców zostało zamordowanych bez porównania więcej przedstawicieli poskiej inteligencji. Czy przeciętny polski maturzysta wie o tym ?

 • eski57

  0

  do katastrofy mogło NIE dojść i TA elita by NIE zginęła gdyby :
  - J. Kaczyński podczas ostatniej rozmowy zakazał bratu lądować !
  ..”namawialiście mnie , żeby zrezygnować z tego wyjazdu do Katynia . Mogłem was posłuchać , katastrofa by się nie wydarzyła” - również min Sikorski doradzał , że nie jechać , bo nie wypada po dwóch dniach drugą delegacją prezydencko - rządową ....
  Zwierzchnikiem wojska był p. L. Kaczyński , a d-cą lotnictwa był protegowany gen Błasik , a premierem J. Kaczyński i w tym czasie ; ZWOLNIONO doświadczonych pilotów pułku Vipów .., ZREZYGNOWANO z rosyjskiego nawigatora i szkolenia pilotów na symulatorze TU 154 , - gdyby nie .. - mogło nie dojść ,
  po katastrofie Casy , p. L. Kaczyński NIE zgodził się na dymisje gen Błasika …, gdyby był INNY d-ca – mogło nie dojść …
  gdyby p. L. K . , a przede wszystkim gen BŁASIK – d-ca lotu , posłuchał komunikatu z wierzy , że NIE ma warunków do lądowania …, katastrofa by się NIE wydarzyła !
  Nigdzie się tu p. D. Tusk nie mieści ! Ludzie nauki powinni w końcu nabrać odwagi i potwierdzić prawdziwość Raportu polskiej Komisji i tym zamkąć usta Kaczyńskiemu o ciągl=łym robieniu maluczkim , nie wykształconym ludziom - elektoratowi PiS , - robieniu nadziei o rzekomej prawdzie smoleńskiej - NIE ma żadnej prawdy poza wym . Raportem !
  jeszcze jeden b. ważny powód , który mógł się przyczynić .. spóźnienie wylotu samolotu blizko o godzinę z winy p. Lecha Kaczyńskiego ... , z dziennikarzami samolot wylądował ...- mgła była dużo mniejsza ...

 • 0

  PROKURATURA _ OBECNIE JEST W REKACH PIS - I TE OSKARZENIE BYLO NA ZAMOWIENIE POLITYCZNE PIS, ABY UTRZYMAC NA SILE TEORIE O ZAMACHU.

 • 7rewrer7

  Oceniono 10 razy -2

  Zawsze pierwsze wersje są prawdziwe. I tak kościelne gazety podawały jak krzyczał pilot o Jezu a inne ,że słowa qrwa .Sygnał awaryjny podawał bez przerwy ,że ziemia blisko i co??????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX