Komentarze (151)
Morawski przeprasza za swoją wypowiedź z Oksfordu. "Wszystkich, którzy poczuli się urażeni"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jeak

  Oceniono 15 razy 1

  No ale za co On przeprasza - tak po prostu myśli ...
  Mówi co czuje i żadne przeprosiny tego nie zmienią.
  Po prostu nie trzeba mu umożliwiać publicznych wystąpień i go nie słuchać. Za pomówienia i oszczerstwa pozwać do sądu.

 • spyderman2

  Oceniono 15 razy 1

  kiedy pisi nierząd totalny przestanie ośmieszać Polaków i ich ojczyznę?

 • jaroslaw511

  Oceniono 13 razy 1

  Kompletnie Pan skompromitował nie tylko siebie, ale i cały kraj. Nie czuję się obrażony, ani urażony. Po prostu mi głupio. Przeprosiny są tutaj tak samo nie na miejscu, jak pańska idiotyczna ekspiacja.

 • walek7003

  Oceniono 13 razy 1

  Polecam temu Panu przeczytanie komentarzy pod artykułem.
  Może dotrze do niego, że jest zwykłym głupkiem i u mojego dziadka pasał by gęsi.

 • 123waz

  Oceniono 13 razy 1

  gdzie jest partyjna prokuratura PISu, czemu nie wzywa Morawskiego aby pokazał dowody, a jezeli to był blef to zapuszkowac. Rywin siedział 3 lat , że cos po pijaku powiedział Michnikowi i skazał go pisowski sędzia. Gdzie jest równosć wobec prawa ?

 • oko2009

  Oceniono 27 razy 1

  Pan przeprasza? Teraz? Jak ogromne świństwo, które Pan wyrządził Polsce już się stało?
  Powinien Pan odejść w niebyt. Albo raczej w odbyt prezesa. Tam Pana miejsce.

 • zajbel

  Oceniono 27 razy 1

  Co to za przeprosiny? Wszystkich, którzy poczuli się urażeni..........? To nie są przeprosiny, to kpina z ludzi.

 • play100cen

  Oceniono 27 razy 1

  Kilka pytań do Pana profesora:

  1. Dlaczego ktokolwiek miałby się zadowolić Pańskimi przeprosinami, skoro, jak sam Pan pisze, jedynym powodem ich złożenia jest chęć "zakończenia dalszej dyskusji na ten temat"? Dyskusja wbrew Pańskiej woli jest na ten temat potrzebna i to bardzo a Pańska chęć jej uniknięcia dowodzi tylko, że jest pan świadomy złamania wielu reguł których się pan dopuścił.

  2. Na mocy jakiego ustalenia i z kim poczuł się Pan do zabierania głosu w imieniu polskiego rządu i ogłaszania stanowiska polskiego rządu w jakiejkolwiek sprawie. Domagam się wyjaśnienia, bowiem albo jest Pan umocowany do składania takich oświadczeń, co oznacza złamanie konstytucyjnej reguły rozdziału władz, albo NIE jest Pan umocowany, co z kolei oznacza, że jest Pan kłamcą i publicznie podaje się za nieistniejący, alternatywny ośrodek władzy państwowej na terenie RP, co także jest przestępstwem.

  3. Za co Pan przeprasza Panie profesorze? Za formę i treść Pańskiej wypowiedzi? Prosiłbym o podanie, co Pana zdaniem było nieprawidłowe w formie i treści złożonego przez Pana oświadczenia? Skoro więc czuje się Pan zobowiązany do przeprosin, to byłoby korzystne dla przepraszanych, aby mieli świadomość za co konkretnie Pan przeprasza.

  Za to, że wygłosił Pan pogląd, którego nie jest Pan wyznawcą? Dlaczego więc mamy uważać Pana za osobę niezależną, kompetentną, wiarygodną i odpowiednią do sprawowania pełnionej funkcji skoro wygłasza Pan twierdzenia, które nie są Pańskimi własnymi twierdzeniami. Skoro dopuścił się Pan raz takiego wybryku, to mamy prawo zakładać, że każda kolejna Pańska wypowiedź jest niezgodna z Pańskimi poglądami - w tym także złożone przeprosiny.

  Czy też za to, że wygłosił Pan pogląd własny, ale nieprawidłowo określony jako zbieżny ze stanowiskiem polskiego rządu? Wobec tego jakie jest stanowisko polskiego rządu w tej sprawie, skoro jest odmienne od Pańskiego? I jaką mamy gwarancję, że dopuszczając się kłamstwa, bo jak inaczej to nazwać, nie będzie Pan kłamał w każdej kolejnej wypowiedzi, uwzględniając powyższe przeprosiny.

  Byłbym zachwycony, gdyby jakiś dziennikarz zadał te pytania Panu profesorowi.

 • jeremiah833

  Oceniono 17 razy 1

  "panie" profesorze, trzeba było pomyśleć, zanim pan paszczękę otworzył i zaczął te bąki wypuszczać w dodatku, niestety KOSZMARNEJ angielszczyźnie. Ale za to ci studenci mieli niezłą zabawę, niestety rykoszetem to znów w nas, normalnych Polaków uderzy.

 • jag83

  Oceniono 27 razy 1

  Zaraz, zaraz - padły publicznie oskarżenia Sędziów TK i SN o korupcję. Morawski wie, że teraz pora na dowody. Wie też, że jego obowiązkiem jest zgłosić sprawy odpowiednim organom (prokuratura, sądy). No to do roboty!
  A jak nie będzie zgłoszeń i dowodów, to wzywam sędziów TK i SN do wytaczania spraw o zniesławienie. I niech się wtedy wykaże. Te obecne przeprosiny, to próba wyłgania się od odpowiedzialności, tak jak z wypadkiem drogowym.

 • 20portal

  Oceniono 23 razy 1

  Jaki Trybunał, taki sędzia. Nic dodać, nic ująć.
  Oszustwem pani Przyłęckiej jest wyrzucenie z "wystąpienia" sędziego "dublera" wszystkich kompromitujących go fragmentów.
  Takie też maja być wyroki TK?
  Manipulo pełną gębą. Te 'przeprosiny" trzeba traktowac w tych samych kategoriach (jak wyżej).

 • Kris P

  0

  Panie prawniku??
  Zamiast przepraszać zniknij na zawsze i się już nigdy nie pokazuj.
  Tak, wiem... Coś tam przepraszam... I dalej swoje...
  Dalej będziesz jątrzył, bo inaczej nie umiesz. Wont hołoto!

 • tommy96

  0

  Pomrocznosc jasna czy jak ?

 • culebre

  0

  No i co z tego, że przeprasza. Przecież to jest najzwyklejszy pospolity idiota i powinien zostać natychmiast dyscyplinarnie zwolniony. Z perspektywami na parkingowego albo ciecia w Biedronce, co najwyżej, i to przy dobrych wiatrach.

 • pretorianin3

  0

  idiota a nie profesor

 • nirelle

  0

  Sędzia TK Biernat niezadowolony z faktu, że musi być na urlopie zamiast odebrać prawie 100 tys zł ekwiwalentu, atakuje w "Fakty po faktach" panią Prezes TK i sędziego TK Morawskiego za jego wypowiedź, w tym użycie słowa "corruption" w Oxfordzie.
  corruption to znaczy w jęz. ang. korupcja, zepsucie.Czym jest wyłudzanie ekwiwalentu za urlop, przy b. małej liczbie rozpatrzonych spraw w TK.Nie jest to brak etyki zawodowej i moralnej. A czym jest wybór przez PO (politycy) nadprogramowych sędziów do TK, gdy wiadomo, że PO przegra wybory?

 • salsolo.4

  Oceniono 12 razy 0

  Panie (?) Morawski pan jesteś złodziejem i pedofilem.

  No jeśli się pan poczuł urażony powyższym to ja pana bardzo przepraszam.

 • tomtg123

  Oceniono 10 razy 0

  Ten pan przyznał że nie jest bezstronnym sędzią, tylko urzędnikiem rządowym i że czuje się podwładnym pani premier i pana posła Kaczyńskiego i gotów jest realizować polecenia obozu rządzącego.
  Tu jakiekolwiek przeprosiny są na nic - bo taka postawa to zaprzeczenie misji sędziego.
  To tego typu sytuacja jak gdyby ksiądz powiedział, że Boga jego zdaniem nie ma, a potem , w tym samym zdaniu zaprosił wiernych na niedzielną mszę (przepraszając ich równocześnie za brutalną szczerość swojej wcześniejszej wypowiedzi ... ).
  Postawa Morawskiego się nie składa w spójną całość.
  Mi przeprosiny pana Morawskiego nie są na nic potrzebne, mnie interesują konsekwencje jego wypowiedzi. Ten pan po prostu publicznie zaprzeczył sensowi swojej pracy jako sędziego TK, więc niech jej nie wykonuje.

 • six_a

  Oceniono 6 razy 0

  kaczyński już go wezwał na wycieraczkę za insynuacje, że niby broszka i jej wesoła kompania są przeciwko jarusiowi?

 • anonim_ka

  Oceniono 16 razy 0

  Kolejny żałosny zdegenerowany mentalnie wielbiciel Jarozbawa cmentarnika. Fakt , że jest za profesÓra jest przerażający, pewnie dlatego PiS zgnoił system oświatowy , aby kształtować społeczeństwo na tfu swoje podobieństwo :((((

 • kleopatra112

  Oceniono 6 razy 0

  Kaczyński nie ma zaplecza do przeprowadzania zmian ustrojowych w państwie. Coraz więcej osób z tego obozu ma co najmniej kontrowersyjne wypowiedzi i zachowania. Może być pewny tylko najbliższego otoczenia, a to stanowczo za mało.

 • karolus2222

  Oceniono 14 razy 0

  WSADŻ SOBIE W D... TWOJE PRZEPROSINY !
  GDYBY NIE SZUM W MEDIACH......NIE PISNĄŁBYŚ SŁOWA.
  PRYMITYW JEDEN !

 • bokaj

  Oceniono 16 razy 0

  To żart?
  Taką sprawę załatwić w ten sposób?
  Oskarżyć na międzynarodowym forum sędziów dwóch najwyższych polskich trybunałów o łapówkarstwo i... przeprosić?
  Tylko dureń kupi coś takiego. Tylko dureń uzna, że już sprawa zakończona.

  Niestety, panie Morawski: pewnych granic się NIE PRZEKRACZA!
  Pan przekroczył i konsekwencje muszą być.

  No, chyba że psychiatra wyda odpowiednie papiery...

 • pysio62

  Oceniono 16 razy 0

  Morawski nie jest sedzia TK, jest co najwyzej PIS-owskim "sedzia" "TK", nic wiecej. Przeprosiny Morawskiego nie maja zadnego znaczenia, poniewaz Morawski jest osobnikiem pozbawionym zdolnosci honorowych.

 • krynolinka

  Oceniono 14 razy 0

  Wygląd ma typowo pisiowy.Rozmemłany.

 • Cyryl Pawel

  Oceniono 18 razy 0

  Miałem z tym facetem zajęcia ze wstępu do prawoznawstwa. Było 12 lat po upadku Muru Berlińskiego, 10 lat po upadku ZSRR, a my dalej o systemach prawa socjalistycznego i systemach prawa kapitalistycznego,

 • arvelli_net

  Oceniono 26 razy 0

  ... profesor, człek ze wszech miar logiczny, mądry, wykształcony a tu osobnik okazał się nie dość że świnią, tak , taką zwykłą podłą świnią to jeszcze okazuje się że profesor :) Ech, dobrze że nie nosi spluwy bo byłby panem życia i śmierci! Honorowy gość palnąłby sobie w łeb a ten tutaj.....!

 • tezmaciej

  Oceniono 10 razy 0

  Nie musi Pan przepraszać. Wystarczy pokazać dowody.

 • urhan

  Oceniono 22 razy 0

  Narobić smrodu, a potem jak gdyby nic się nie stało, walnąć o "nieporozumieniu"..

 • robas197

  Oceniono 16 razy 0

  no niby dobrze... - teraz tylko jeszcze PIS (przeproś i spier...j)...

 • sclavus

  Oceniono 18 razy 0

  ...ale nie przyznał, że nagadał głupota brak honoru pozwala mu dalej korzystać z tej konstytucji, która po swojemu zinterpretował PiS, jak chciał!!
  Stałeś się pisią mendą i taką pozostaniesz... ty, morawski, ty...

 • kacperski1968

  Oceniono 20 razy 0

  Przeprasza???? Żenujące. Gdyby miał honoru tyle co brudu za paznokciami, to wycofałby się z życia publicznego. Honoru nie ma, jak całe to PISobolszewickie towarzystwo. Skończy się na nic niewartych przeprosinach.

 • skomand2010

  Oceniono 26 razy 0

  kolejny profesor ..jak wszedł do polityki ...staje się idiotą ...dziwna prawidłowość

 • zerozer52

  Oceniono 5 razy -1

  W dupę sobie to wsadź, ch...u nie myty.

 • zacisze16

  Oceniono 7 razy -1

  Wypadało by się podać do dymisji jeśli się ma kilka gram honoru...

 • jottsp

  Oceniono 5 razy -1

  Profesor "I will be trying .." :)
  przepraszam profesora jesli sie poczul urazony ze sie z niego wysmiewam (teraz serio)

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 19 razy -1

  Przeproś Rząd i TK i spadaj dziadku! Obywatele nie chcą twoich przeprosin!

 • peter-123

  Oceniono 19 razy -1

  Musztarda po obiedzie. Twoj koniec.

 • krynolinka

  Oceniono 19 razy -1

  Osobiście to mam gdzieś poglądy tego pana.I nie czuję się urażona.Bo niby czym..pochwalił się zaściankowym myśleniem.Szkoda tylko, że trzeba mu za te jego poglądy płacić.I to nie mało.

 • pokon

  Oceniono 13 razy -1

  Mleko się wylało.Kołek jest zawsze kołkiem.

 • fu_pis

  Oceniono 15 razy -1

  Przeprosić to może jakiś gamoń, gdy mu się bąk wyrwie z uwięzi. A takie panisko, gdyby miał honor, powinien się podać do dymisji. Ale co pisuarnia może wiedzieć o honorze, oprócz pustosłowia w tym temacie!

 • Paweł Mi

  Oceniono 21 razy -1

  Morawski czekał na wyrok w sprawie o spowodowanie wypadku samochodowego. Kaczelnik Nadpolak dał mu fuchę w Trybunale razem z immunitetem. Morawski głosuje zgodnie z wolą kaczelnika Nadpolaka. Czy to jest ta korupcja w TK, o której mówił Morawski?

 • fu_pis

  Oceniono 23 razy -1

  Czy jest jakaś dziedzina życia w której pisuarnia nie poniosłaby klęski. Tylko nie odpowiadajcie, że 500+. Bo to jest korumpowanie własnych obywateli, marną sumką, żeby dorwać się do władzy!

 • r4b

  Oceniono 19 razy -1

  "Nieporozumienie" miało by miejsce wówczas gdyby w trakcie swojego wystąpienia powiedział, że pan Kaczyński jest kobietą a pani Szydło mężczyzną (chociaż to może niefortunny przykład...). Natomiast to co był łaskaw powiedzieć, dyskredytuje pana profesora Morawskiego pod każdym względem. Nie wystarczy słowo "przepraszam", to chyba oczywista oczywistość.

 • japka_putina

  Oceniono 17 razy -1

  Mógłby się próbować tłumaczyć tak, jak kiedyś Rywin - Nachlany byłem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX