Komentarze (212)
Trump w Polsce. Politycy opozycji i Lech Wałęsa wygwizdani na Placu Krasińskich [WIDEO]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jabbaryt

  0

  Lech został wygwizdany a w Hamburgu to już ponad setka policjantów jest ranna.

 • Lech Pawluk

  0

  Czy to są wyznawcy miłości BLIŹNIEGO, i kultury osobistej, czy też tego co można nazwać chamstwem, prostactwem.? Prawdopodobnie dobór selektywny, jeśli tak to jakie kryteria były brane pod uwagę?

 • haja12

  0

  walęsa nie rzoumie swojej roli jaka przypisała mu hiostoria bo jste na nieszczescie małym robotnikiem bufonem i cwaniaczkiem zulem spod budki z piwem Na nieszczescie jest tez symbolek czegos czego tak naprawdę nie zrobił .Historia wyniosła zabijakę i bufona do roli,kórej ie sprostał.W sobotę ideał siegnie bruku bo ten baran tam pijdzie DEPTAC DEMOKRACJĘ a przeciez moze załozyc partię moze demokratycznie działas uswiadamiac ludzi Nie musial okradac kolegow kiedys tam Moj maz beda studentem medycyny jezdził z karatką pogotowia wielokrotnie na Zaspę bo lechu pobił Dankę. Polacy maja pecha ze własnie ktos taki jak walęśa trafił się nam Ps on blokuje wszystkich krutykujących go Po moim wpisie,gdzie napisałam muz aby dla własnego dobra nie szedł na antymiesiecznicę - zablokowął moje konto Taki to bolszewik z niego a nie demokrata wychowany w komunie mysli jak bolszeiwk i taki umrze

 • kiciah

  Oceniono 6 razy 0

  Pomyślmy, co się może stać 10-ego na Krakowskim Przedmieściu po zwiezieniu aktywu solidarnościowego ze stoczni. Wałęsę mają wynieść stoczniowcy, nie policjanci, żeby PR PiS-u nie ucierpiał i było na kogo zwalić atak na niego.
  Wybiorę się do kwiaciarni i trochę posiedzę na chodniku

 • Oceniono 4 razy 0

  Pan Bolek, ciągle krezus
  Lecz dawniej, jako płotka
  Tym wsławił się na stoczni
  Że kosił w totolotka

  A robił to z fantazją
  Pasją, temperamentem
  Aż w końcu go zrobili
  Koledzy prezydentem

  Ja, cóż… mam w sercu wiarę
  Lecz we łbie tylko pustkę
  Więc wierzę, że Pan Bolek
  Jak chciał to trafiał „szóstkę”…?

 • zenekciec

  Oceniono 16 razy 0

  Zagonimy to gwizdajace pisobydlo z powrotem do obory .

 • Oceniono 8 razy 0

  Leją się Polacy i plują na siebie
  Cieszą się, więc klechy
  Cieszą się, jak nie wiem

  Bo wszędzie, gdzie fermenty
  I gdzie się krew przelewa
  Tam szarak wznosi modły
  A pleban pieśni śpiewa

  Gdy klechy w rządzie mają
  Pacynki na sznureczkach
  To dla nich tak jak teraz
  Masełko i bułeczka…

 • corey999

  Oceniono 26 razy 0

  I pomysleć że taki Michnik czy Frasyniuk poświęcili pare lat swojego młodego życia w pierdlu dla takiego śc...rwa.

 • a.k.traper

  Oceniono 10 razy 0

  Gwizdajom, bo łune nie som godne by oglundać prezydenta USA a w Polsce jest demokracja i każdy może se gwizdać.

 • ROCH KOWALSKI

  Oceniono 18 razy 0

  Tym kutafonom to można obrażać gwizdać buczeć wyć. Ale ich wygwizdać to wzywają policję i stawiają oskarżenia prokuratorskie. To jest pokłosie sitwy partii Przekrętu i Szwindla.

 • wesola58

  Oceniono 14 razy 0

  autokary zwieźli i teraz ludziska nawet nie wiedza , jak się zachować...bo i skąd to mają wiedzieć....szkoda mi naszego kraju, bo zrobiono wiec poparcie dla PISu i tylko tyle....

 • szaja25

  Oceniono 26 razy 0

  To był zwieziony autokarami radiomaryjny motłoch, to takie zombi po osiemdziesiątce i tak nie wiedzieli po co ich zwieźli, dostali po świętym obrazku i do domu.

 • gregorelech

  Oceniono 26 razy 0

  Cale to teatralne widowisko, mierne, Jjak widac Polska juz opuscila EU , na konferencji Trumpa i Dudy ( nie pisze prezydenta bo on nie jest moim prezydentem) byly flagi polskie i amerykanskie naturalnie bez flagi UE, to zawsze towarzysza flagom narodowym podczas spotkan w innych krajach EU, do tego tryufalny, glupi usmieszek pana Dudy , a te gwizdy w stosunku do liderow opozycji czy prezydenta Walesy, swiadcza o poziomie zwiezionej za pieniadze podatnika gawiedzi. Dla mnie to powrot do wczesnego PRL. Tak witano kiedys Chruszczowa i Brezniewa w Warszawie przed laty. To niestety wrocilo. Szkoda Polski !!!!

 • Karl Danielak

  Oceniono 1 raz -1

  gwizdali ci co za Gierka wołali pomożemy na spędach PZPR.

 • hastatrespasos

  Oceniono 5 razy -1

  ŚWINIE! Tak, świnie! SPISkowi prowokatorzy! Antypolskie świnie na oczach nie tylko Trumpa ale i kamer TV z całego świata, opluwający Wałęsę jadem nienawiści z domieszką wody niby święconej! Co chcieliście wmówić temu gościowi i światu? Że Wałęsa jest jakimś zdrajcą, komuchem, złodziejem? Że to nie Wałęsa doprowadził do pokojowego obalenia tzw. komuny, ale wasz pieprzony idol, szaleniec Fuck-Offczyński! Gdyby ten dyktator kierował stroną Panny S przy Okrągłym Stole nie byłoby ani wyborów 4 czerwca 1989, ani III RP, ale groziła konfrontacja zbrojna z tysiącami czerwonoarmistów stacjonujących w Polsce. Każdy kto mnie za to zechce zminusować do piekła, widocznie żałuje że tzw. komuna upadła. Bo pewnie lepiej by się czuł w tamtym reżimie. Wszyscy pogardzający Wałęsą, od herszta sPISku począwszy, nie dorośli do demokracji. Z którą dyktator z ul. Kaczogrodzkiej ma tyle wspólnego ile Wałęsa z komuną, czyli nic.

 • lewacka.konserwa

  Oceniono 9 razy -1

  Że pińcetplusowe ćwoki szczekały, jak opozycja przybywała, można jeszcze przeboleć, ale za gwizdy i okrzyki "Bolek" w momencie, gdy Trump wspomniał o Wałęsie, to bydło powinno być bezpośrednio z Placu Krasińskich wywiezione za wschodnią granicę Białorusi/Ukrainy.

 • rbik53

  Oceniono 9 razy -1

  .
  taaaa.... prominentni politycy pisowscy, walcząc o utrzymanie miejsca przy korycie, wyznaczyli parudziesięciu głupków do wygwizdania i wylżenia opozycji.... czy myślicie, że Jarozbaw, gdyby potrafił, to by gwizdał? Nie. Od tego ma partyjnych sierściuchów, a jak wiadomo, wsi w PiSie nie brakuje.

 • getz54

  Oceniono 7 razy -1

  Setki furmanek i school - busów na wezwanie bacy przyjechało do Warszawy. Spotkali się razem, i aktywiści goralenvolk i ziomale zołnierzy wyklętych i podpalacze z Jedwabnego.
  Pogwizdały sobie chłopaki, pobuczały, niektórzy przynieśli widokówki, zdjęcia i listy do członków rodzin od 40 lat zwiedzających Niagarę i park Yellowstone. Ich kolega Trump, równy facet, co to się nawet wiary w wirtualnego boga nie wstydzi, miał je zawiezc do Chicago. Ręce po prostu opadają. Wczoraj decyzja UNESCO, dzisiaj gwizdy, jutro depesza z Waszyngtonu: zestawy baterii Patriot (stop) tylko w pakiecie z Trybunałem Konstytucyjnym (stop), poszanowaniem własnej konstytucji, i zasad demokracji (stop) okres kwarantanny 48 miesięcy (stop) bez rakiet (stop) zniesienie wiz dla Polaków nie w XXI wieku (stop)

 • Marek Wójcik

  Oceniono 13 razy -1

  Być wygwizdanym przez pisowskie bydło zwiezione autokarami to w dzisiejszych czasach najwyższy zaszczyt dla każdego, kto ceni demokrację.

 • kotwkaloszach

  Oceniono 11 razy -1

  Gwizdzacej holocie nalezy sie "pochwala": w koncu tylko gwizdali, a mogli przeciez rzucac kamieniami albo przejsc do rekoczynow. A co, nie sa do tego zdolni???

 • Ireneusz B.

  Oceniono 7 razy -1

  Zwieźli hołotę z parafii Tadka z Torunia, to i zachować się nie potrafią, PiS-ORMO.

 • kowalska-kowalska

  Oceniono 9 razy -1

  Niekwestionowanym "sukcesem" Paniska Kaczyńskiego jest zainstalowanie w polskiej społeczności nienawiści Polaków do Polaków.Ta nienawiść coraz częściej przejawia się w straszeniu przemocą fizyczną i wyrzucaniem z Polski.
  Żołnierze wyklęci zajmowali się przede wszystkim zabijaniem Polaków, których uznali za gorszy sort. I chyba dlatego kaczyzm zrobił z nich bohaterów. Mimo, że w wielu przypadkach ich zbrodniczość jest udowodniona.
  Ale zabić jakiegoś wstrętnego Polaka, to takie podniecające. Nieprawdaż!?

 • nowomysliciel2010

  Oceniono 7 razy -1

  Pisdzielcy dokładnie wyszkolili "swoich" jak i kiedy zwolennicy pisowskiej mafii mają gwizdać. Jak tak obserwuje zachowanie Polaków to mam wrażenie ,że nie rozumieją co tak na prawdę tragicznego dzieje się w kraju.

 • kotwkaloszach

  Oceniono 9 razy -1

  Przyszly wytyczne z KC PiS, ze to mecz, wiec gwizdali...

 • jesiotr99

  Oceniono 11 razy -1

  ale żenada, przykro było patrzeć te na prymitywne zagrywki pod publikę i tłum który nic rozumiał po angielsku ale owacyjnie skandował donald i jarosław. Żenua

 • stanislaw.sk

  Oceniono 9 razy -1

  @pol733
  Opozycja nie chce pod szyldem religii politycznego opluwania inaczej myślących niż Kaczyński czyli tego, co robi prezes żoliborski każdego 10. dnia miesiąca od kilku lat.
  Religia katolicka - ani inne religie - nie znają takiego obrządku zwanego MIESIĘCZNICĄ...

 • jndy

  Oceniono 11 razy -1

  PZPR (Polska Zjednoczona Prawica Rzeczypospolitej) wciąż żywa ! Od ponad 60 lat tradycyjne wiece partyjne i okrzyki- Wiesław! Wiesław! Edward ! Edward! Jarosław! Jarosław! Akurat to się komunistom udało zaszczepić ludziom na trwałe.

 • glit64

  Oceniono 13 razy -1

  no nareszcie! pisdzielcom udalo sie to, co nie udalo sie bolszewickiemu sb: skłocili nas wzorowo. brawo, panie jaroslawie! bravissimo!

 • mmagi

  Oceniono 19 razy -1

  Były prezydent Lech Wałęsa oraz politycy Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej zostali wygwizdani przez tłum na Placu Krasińskich w Warszawie. .........................no jak autokarami zwieżli pisdzielców to jak miało być?

 • marek_warszawiak

  Oceniono 17 razy -1

  Tak było w Berlinie w 1935, tak jest w Warszawie w 2017. czasy się zmieniają, a brunatna hołota bez względu na nację wciąż taka sama.

 • tym2003

  Oceniono 13 razy -1

  PiSowskie bandy nigdy nie umiały się zachować ! Głupi CIEMNU LUD PiS !Przyjdzie czas że wszystkie śmieci z PiS się rozliczy !

 • Oceniono 9 razy -1

  Przedziwnym Polacy są sobie narodem
  Raz kwiatem Europy innym razem wrzodem
  I tak właśnie dzisiaj Europa nas widzi
  Polskę - kraj, za który wypada się wstydzić

  Plujemy na wielkich, wielbimy malutkich
  Cwaniaczków, pyskaczy o umysłach krótkich
  Co grają na niskich instynktach gawiedzi
  Judzonej podszeptem łotrów u spowiedzi

  Pewni siebie, dumni z poparciem moherów
  Prą jak taran gnany aplauzem klakierów
  Nie wiedzą tylko tego, że na końcu trasy
  Topór łeb im zetnie, a lud złamie kulasy…

 • cyreliusz

  Oceniono 15 razy -1

  Dziwić się - jak samych Pisowców zwieźli autokakrami.

 • Bogdan Pospieski

  Oceniono 5 razy -1

  mam cichą nadzieję, że wszyscy zaczną się na. pier .da .lać.,bo wtedy, po pierwsze będą jakieś jaja , a po drugie świat zobaczy polską wersję demokracji

 • kramas

  Oceniono 19 razy -1

  Hołota zwieziona autobusami obrzuca innych błotem, bo sama właśnie z niego wyrosła. Ta dzicz wyła wiele razy na cmentarzu to i nie dziwota, że tu robią to samo. Niech Ci, pod których adresem są te małpie wrzaski nie przejmują się . Bydło będzie z powrotem zagonione do obory, to tylko kwestia czasu i na pewno nikt wtedy nie będzie przejmował się konstytucyjnością czegokolwiek.

 • andy18m

  Oceniono 27 razy -1

  Jak na igrzyskach w Berlinie `36.

 • caririnho

  Oceniono 8 razy -2

  wolacka dzicz... ale karma wraca....

 • sisi64

  Oceniono 6 razy -2

  Nie na darmo nazwozili hołoty z całej Polski! O to kaczym sqrvielom chodziło! Zohydzić opozycję i Lecha Wałęsę!

 • goplana24

  Oceniono 10 razy -2

  Awangarda '' ciemnego ludu Kur(w)skiego '' przypędzona na plac Krasińskich jak bydło do wodopoju
  użyła wypróbowanego na cmentarzach buczenia i gwizdów przeciw Polakom.

 • druzpoz

  Oceniono 10 razy -2

  Jest mi tak po prostu, po ludzku, wstyd za tych ludzi jako moich rodaków. Żenada i wstyd. Klub gazety polskiej - i wszystko jasne...

 • iusetiustitia

  Oceniono 20 razy -2

  Nie należy się przejmować ustawką i brakiem elementarnego wychowania.

 • marcowsky

  Oceniono 22 razy -2

  pisuar musi podziekowac za wycieczke sponsorowi.

 • wan20_3

  Oceniono 22 razy -2

  Tradycyjnie PiS ściągnął swoje bojówki czyli tych, którzy corocznie "występują" na Powązkach w rocznicę powstania. Ściąga się tzw. aktyw autokarami, zapewnia dzień wolny od pracy, daje po pańsku koszyk bułek z kiełbasą i pół litra na kaczy dziób walecznego pisiego krzykacza. No i mają tow. Szmaciaki frekwencję i teraz i na rocznicę powstania.

 • bkiton

  Oceniono 20 razy -2

  Gwizdy i buczenie - zwłaszcza na cmentarzach, to specjalność zakładu PISobolszewi.

 • jacek.boczkowski

  Oceniono 14 razy -2

  Zgromadzony tłum zwolenników Jedynej Właściwej Partii energicznie i z dużym zaangażowaniem wymachuje moherowymi beretami.

 • inder

  Oceniono 14 razy -2

  Precz z komuną? Komuniści wołali "Precz z komuną"? Ach, tak! Skoro nikt im nie udowodni, że czarne jest czarne, a białe jest białe, to też nikt im nie udowodni, że komuna to komuna.

 • morenowa38

  Oceniono 26 razy -2

  Tak błyszczy kulturą zarówno osobistą, jak i polityczną tłumnie zwieziony na plac autokarami naród dobrej zmiany... OHYDA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX