Komentarze (146)
"W Polsce większość gwałtów nie jest karana" - liderka Strajku Kobiet o "obłudzie" polityków
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • totmes72

  Oceniono 11 razy -1

  Czytajcie co pisze pani Lempart: "I poinformowała o decyzji sądu w Elblągu, który w toczącej się sprawie o gwałt ukarał ofiarę. - Sprawa toczy się chyba od czterech lat i ostatnio ofiara przestępstwa dostała karę, za to że nie chciała po raz kolejny zeznawać i patrzeć na swoich gwałcicieli. Sąd ukarał ja za to, że nie jest w stanie tego wytrzymać - stwierdziła Lempart."
  ALE TAKICH SĄDÓW BRONI PANI LEPMART I OPOZYCJA!!!!! A POTRZEBA TO ZAORAĆ!!!

 • premier_scretyna

  Oceniono 15 razy -1

  Wyjaśniam upośledzonym umysłowo różnice między gwałtami dokonywanymi przez Polaków, a gwałtami dokonywanymi przez "miglanców". W samym gwałcie różnic nie ma - jest to czyn tak samo zły. Powinien być surowo karany, co do tego nie mam wątpliwości - w wypadku brutalnego gwałtu zbiorowego nie mam nic przeciwko nawet karze śmierci!
  Dla każdego - również dla czarnych i niepełnoletnich.

  Różnica pojawia się kiedy przychodzi do rozważania winy, kary i zapobiegania podobnym zdarzeniom w przyszłości.

  Gdy gwałt w Polsce popełniany jest przez Polaka jedno nie ulega wątpliwości - takiego człowieka nie można wydalić z kraju, jeżeli potencjalny gwałciciel (np.: podejrzewany wcześniej o gwałt) sam opuści Polskę, nie można mu zabronić powrotu, a w wypadku gdy jest ścigany wręcz trzeba go do kraju sprowadzić.

  Każdy Polak ma niezbywalne prawo do przebywania na terenie Polski i żaden popełniony przez niego gwałt, ani jakiekolwiek inne przestępstwo mu tego prawa zabrać nie może!

  W przypadku "miglanców" sytuacja jest inna - nie mają oni tego niezbywalnego prawa przebywania na terytorium Polski. Tak wiem, odezwą się obrońcy "praw człowieka", ale nie mają racji - jeśli migrant ma prawo przebywania na terenie Polski, (mówimy tu ogólnie - nie o jakimś konkretnym człowieku który już jakieś prawo nabył) ma również prawo przebywać na terenie Niemiec, Francji, i każdego kraju UE, prawda?

  Ale to oznacza, na zasadzie równości wobec prawa, że każdy Polak ma niezbywalne prawo przebywać na terenie każdego z tych państw, nie tylko europejskich, ale każdego kraju gdzie przestrzegane są prawa człowieka, np.: USA czy Kanady. Czy tak jest? A jeśli nie czy to oznacza, że migranci mają więcej praw niż Polacy? A jesli tak czy to przypadkiem nie oznacza, że de facto to Polacy są dyskryminowani?

 • jan_sobczak1

  Oceniono 6 razy -2

  Dlaczego pastuchy michnikowego ciemnogrodu usuwają komentarze z pytaniami o źródła, statystyki, przykłady? Lewactwo ma ważniejsze sprawy na głowie niż fakty, prawda, twarde dane?

 • bogdankrzemien

  Oceniono 4 razy -2

  To wsze niezależne sądy ich wypuszczają

 • zd46

  Oceniono 12 razy -2

  W polsce PiS tak rozpowszechnil gwalt, ze nawet: "ZGWALCILI Konstytucje RP", bez konsekwencji ale "koscielni pedofile" rozgrzeszyli.

 • glinda53

  Oceniono 12 razy -2

  Sluszne stwierdzenia pani Marto do tego przypadek pana Polanskiego popelnil przestepstwo w USA a Polscy prawnicy go bronia to wlasnie ta polska hipokryzja,obluda .Jest pani dzielna ze o tym mowi i mam nadzieje ze nawet matki gwalcicieli,przestepcow rowniez przylacza sie do pani stwierdzen.

 • vidi12

  Oceniono 15 razy -3

  "W Polsce większość gwałtów nie jest karana"
  No pewnie
  Bo większość gwałtów - to samogwałty

 • kocurimysza

  Oceniono 9 razy -3

  Bo te SADY I terazniesi SEDZIOWIE rozgonic na 44 wiatry jak chce PIS . Moze zapanuje sprawiedliwosc , choc i tak nie wierze w jakakolwiek sprawiedliwosc .

 • rdaneel

  Oceniono 4 razy -4

  Dlatego przyjmiemy więcej imigrantów.
  Ponieważ kobieta w KKat nie ma praw to przyjmiemy więcej muzułmanów gdzie kobieta = taboret.
  Ponieważ białe katoliki gwałcą to przyjmiemy więcej murzynów gdzie idei gwałtu w ogóle nie ma bo kobieta = taboret.

 • zd46

  Oceniono 10 razy -4

  Kosciol mowi gwalcicielowi a PiS przytakuje: "tym mniejszy grzech im wieksza przyjemnosc"

 • Łukasz Łachacz

  Oceniono 16 razy -4

  Właśnie dlatego jest reforma sądownictwa i zaostrzamy prawo dla zwyrodnialców
  Liberałowie rozdawali zawiasy...
  Właśnie dlatego Ziobro zawiesił zlewaczałego sędziego od sprawy z gwałtem i więzieniem w Łodzi za zbyt niski wyrok za brutalny gwałt
  Wy się zastanówcie o co wam chodzi bo zaczynacie zjadać własny ogon..a nie każdy suweren to leming....jak pokazały ostatnie wybory..

 • losiu4

  Oceniono 9 razy -5

  a jakieś liczby które by potwierdzały tak kategoryczne stwierdzenie? Bo bzdecić o tym że gwałcicieli niemal się nie skazuje to byle lewus potrafi a co dopiero jakaś feminazistka.
  "- W Elblągu w sprawie o gwałt, ofiara przestępstwa dostała karę za to, że nie chciała po raz kolejny zeznawać i patrzeć na swoich gwałcicieli - mówiła w TOK FM Marta Lempart."

  i słusznie. Ma zeznawać. I nie ma tu nic do gadania że kogoś tam nie chce oglądać. Niech oczy zamknie podczas zeznania. Albo ładnie poprosić o inne udogodnienia by nie musieć podejrzanych o gwałt oglądać. Jak by ładnie uzasadniła to sąd by sie zgodził. Dopiero by się działo jakby byle kto pod byle pozorem se do sądu nie przyszedł zeznawać.

  Pozdrawiam

  Losiu

 • Jan Staszic

  Oceniono 13 razy -5

  Narkotyki wypalily feministkom rozum...
  Przeciez wyroki w sprawach o gwalt wydaja sedziowie ktorych ostatnio bronily na manifach a nie PIS :)
  Po co ich bronilyscie wiec?!
  Umysl kobiet jest zawodny...

 • frusto

  Oceniono 15 razy -5

  Nie wiem, na czym polegała sprawa w Elblągu. WIem natomiast, że jest bezczelnym kłamstwem mówienie, że "większość gwałtów nie jest karana". _NIE WIADOMO_ ile jest gwałtów w Polsce. Kłamać mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jeżeli kobieta oskarża mężczyznę o gwałt, to _NIE WIADOMO_, czy mówi prawdę. Wszelkie statystyki pokazujące, że "90% gwałtów nie jest karanych" jest oparte np. o to, że ileś tam procent zgłoszeń policja uznaje za bezzasadne. TYmczasem ileś tam procent mężczyzn skazanych za gwałt było niewinnych - nie wiadomo ile, bo wszelkie statystyki są kontrowersyjne. Feministki twierdzą, że to ułamek procenta - ale są też nie-feministyczni badacze, pokazujący, że procent fałszywych oskarżeń może sięgać od 2 do 10%, mniejszość badaczy mówi nawet o od 20 do 40%, a jeden (Stewart) nawet podał, że 90% zbadanych przez niego spraw to były fałszywe oskarżenia o gwałt.

  Głośna była ostatnia sprawa kobiety w UK, która oskarżyła o gwałty PIĘTNASTU mężczyzn, wszystkie w sądzie uznano za fałszywe.

 • jml13060

  Oceniono 20 razy -6

  Zatem co pani proponuje ?!

  Nie domagać się ukarania winnych żeby było tak jak w Polsce, zaprosić do Polski hordy kolejnych barbarzyńców imigrantów żeby dołączyli do polskich gwałcicieli, nic nie robić nic nie mówić ?

  Ja nie rozumiem tego pani bełkotu i dlatego proszę o wyjaśnienia.

  Moim zdaniem trzeba surowo i dotkliwie karać winnych - i w Polsce i w Rimini i wszędzie indziej, i Polaków i imigrantów, i białych i czarnych, i islamistów i katolików i protestantów i żydów i ateistów i ... bogatych i biednych i ... młodocianych i starszawych ... według tych samych norm surowości prawa. Bez różnicowania.

  Nie zgadzam się z tezą, że skoro w Polsce sądy i prawo karne jest zbyt łagodnie wobec rodzimych zwyrodnialców, to też powinniśmy wykazać się łagodnością wobec imigranckich zwyrodnialców. Trzeba ścigać, skazywać i karać - surowo, dotkliwie i boleśnie.

  Nie ukrywam sympatii do więźniów, którzy w zaciszu celi wymierzyli gwałcicielowi swoją karę psychicznego i fizycznego pohańbienia, a także wytatuowania na plecach stosownego napisu. Powinienem się wstydzić, ale nie potrafię.

 • vidi12

  Oceniono 16 razy -8

  "W Polsce większość gwałtów nie jest karana" - liderka Strajku Kobiet, która jeszcze niedawno broniła sędziów przed politykami PiS-u mówi o "obłudzie" polityków... zapominając o własnej obłudzie i hipokryzji :(

 • vidi12

  Oceniono 15 razy -9

  Za chwilę konferencja prasowa Zbigniewa Ziobro, który postuluje podniesienie kar za przestępstwa seksualne... ale pewnie Strajk Kobiet będzie protestować przeciwko Ziobrze... no bo przecież nie wysokość kary... itd. jak to mawiają wasi idole wychowankowie i tajni współpracownicy Helsińskiej Fundacji Praw Sorosa :(

 • Aegis Risk

  Oceniono 22 razy -12

  Aby zlikwidowac kulture gwaltu nalezy wpuscic nachodzcow-gwalcicieli ! Lewactwo nawet chwili nie zastanawia sie nad idiotyzmami, ktore Soros wysyla im do opowiadania.

 • gangut

  Oceniono 20 razy -12

  Oj tam, co się napinać. Lempart to typowa brzydka i agresywna feministka, oderwana od rzeczywistości. Niech się realizuje na marszach KODu. Psy szczekają, karawana idzie dalej.

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 19 razy -13

  >"W Polsce większość gwałtów nie jest karana"

  Maniaczki, skrajne feministki propagują kulturę nienawiści i strachu kobiet wobec mężczyzn.
  Ich celem jest skonfliktowanie płci pod fałszywymi pozorami aby inne kobiety były samotne tak jak one.
  To czysta paranoja gdy wymyślają sobie nieistniejące faktycznie gwałty i gwałcicieli.

 • popieramkukiza

  Oceniono 21 razy -13

  Od lat wybiórcza dokonuje wielokrotnych gwałtów na inteligencji Polaków i jakoś nie słyszałem żeby panie z tego powodu strajkowały czy też podnosiły swoje anielskie głosiki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX