Komentarze (148)
Powiedzieli że będą delegalizować opozycję: Kamiński
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • agnostic5

  Oceniono 9 razy 7

  Przestańcie niszczyć ten kraj! Przestańcie się zachowywać jak bolszewia!

 • nutka7.17

  Oceniono 9 razy 7

  Ad vocem, jak można delegalizować coś czego nie ma?
  Mowa oczywiście o parlamentarzystach na wyrost zwanych opozycją. To nie opozycja, to pętaki i doopki. Prawdziwą opozycją są ludzie protestujący przeciwko haniebnym działaniom obecnego NIErządu i całej PiSiej formacji.

 • jael53

  Oceniono 9 razy 7

  Poseł Piotrowicz ma paskudną biografię. I trudno się mówi - skoro zamiast cicho gdzieś na prowincji radcować, zapragnął błyszczeć w polityce, to niech się nie obraża, że mu ten życiorys wytykają. Mógłby zresztą i w polityce hasać, ale przecież nie w charakterze... moralisty. Bo to już zwykła chucpa jest.

 • wikal

  Oceniono 9 razy 7

  "Dosyć obrażania pana posła Piotrowicza". Jakiego pana, jakiego posła? Stary cyniczny komuch, prokurator stanu wojennego, człowiek sprzedajny do bólu! Człowiek od brudnej roboty starego szaleńca, który niszczy nasz kraj, a naród klaszcze i daje dalej przeszło 30% w wyborach. Dziś kończy się polska demokracja, bo żadnych normalnych i uczciwych wyborów w Polsce już nie będzie. Połowa pisu ma komusze rodowody i co gorsze komuszą mentalność, druga połowa zabrnęła w przestępstwa już tak bardzo, że broni tylko i wyłącznie swoich tyłków. Cymański plecie jak potłuczony, Gowin skundlił się kompletnie, Karczewski w cynizmie bije na głowę Terleckiego. Przejęcie SN potrzebne jest, by fałszować wybory. Tak robiła PZPR przez kilkadziesiąt lat, tak zamierza robić pis i nawet już tego specjalnie nie ukrywa. Polacy to w większości wschodnioazjatycka dzicz. Potrzebują dyktatorka, który będzie im mówił, co maja robić, da pracę, mieszkanie, kasę na wódę. Byle za dużo nie musieli myśleć i sami dbać o siebie. Z demokracja im nie po drodze. Wywałka z UE wkrótce! A za dwa lata gospodarka niedoboru. Kochana głupiutka młodzieży, zobaczycie sklepy, w których nie będzie nie tylko smartfonów, ale również jajek, masła, o mięsie nie wspominając. I zapłaczemy: "Miałeś chamie złoty róg..." Powtórka z historii.

 • agnrodis

  Oceniono 6 razy 6

  Putin to geniusz zla, ale niestety... geniusz! Wykorzystal polskich katolikow to odzyskania kontroli nad Polska. Kontroli, ktora Rosja stracila w 1980roku. Wystarczylo zwerbowac Rydzyka ( podczas jego 10 letniego pobytu na zachodzie) i dac mu w uzywanie nadajniki w Rosji...a reszta potoczyla sie gladko: Macierewicz, Kaczynski i caly PiS, nie mowiac juz o przekupnym i łasym na wszelakie dobra Kosciele Katolickim .... oni nie musieli sie dlugo zastanawiac, czy warto sluzyc Rosji ...... Na zakonczenie, z Wałesy trzeba było zrobic zdrajce, bo Putin mu nigdy nie darował Solidarnosci!!!

 • rozterka47

  Oceniono 6 razy 6

  " Sędziowie mają pełnić rolę służebną wobec państwa i narodu " powiedzial na sali sejmowej Piotrowicz ,
  ale to już było towarzyszu Piotrowiczu , wtedy kiedy byles prokuratorem stanu wojennego
  a także bardzo boleśnie dawlo się we znaki Polakom szczególnie w latach piećdziesiątych i sześćdziesiątych kiedy to sędziowie pęłnili służebną rolę wobec państwa i narodu - oczywiście tylko tej częsci narodu uznawanej przez reżimowe władze

  komuszy pomiot

 • polskiniemiecwchinach

  Oceniono 6 razy 6

  Od czegoś trzeba zacząć.
  Najpierw delegalizacja opozycji.
  Potem cenzura internetu (licencje kupią w Chinach).
  A następnie?
  To już dopowiedzcie sobie sami,
  Trzeba było pójść na wybory...

 • lucyperek2

  Oceniono 6 razy 6

  Tak szczerze mówiąc, odczucie, że z tego grajdołu nic nie będzie miałem już w latach '80. To co się później działo po '89 to było tylko potwierdzenie, że polaczki potrafią tylko skakać sobie do gardeł, a naczelnym motorem napędowym osobnika stąd jest zawiść do KAŻDEGO, komu się lepiej powiodło. I to jest niewyczerpalna siła napędowa pisuaru. Porozmawiajcie z tzw. prostymi ludźmi. Oni aż wręcz rzężą z zachwytu, że wreszcie "panie, te jajogłowe" dostaną wpier... To coś jak za Jakuba Szeli. Więc nie ma żadnego znaczenia czy ordynację się zmieni czy nie, lud chce krwi ! Lud pragnie jednego : wszystkim równo po pas gów.... Przeca żołądki są równe.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 14 razy 6

  "Michał Kamiński dodał na koniec, że ma nadzieję iż zapowiedzi o delegalizacji opozycji się nigdy nie spełnią."

  A ja akurat odwrotnie: mam nadzieję, że się spełnią. Może wtedy ludzie wyjdą na ulicę i spalą ten cyrk na Wiejskiej...

 • hens

  Oceniono 5 razy 5

  Poseł Piotrowicz.................prokurator który ferował wyroki więzienia dla Solidarnościowych działaczy. Człowieku nie wiem co masz na Balbinę, ale Polacy pamietają.

 • jggc

  Oceniono 5 razy 5

  w piątek przed pałac i wypie...ć tego pajaca kręta plasteline bezkręgowca. Zdobywamy pałac i belweder. Utopić śmiecia w jego własnym gó...e

 • benzyl

  Oceniono 7 razy 5

  Kaczyński ścierwojad, PiS-rząd ścierwojady boją się opozycji. Dlaczego świńskiego rządu i naczelnej świni Kaczyńskiego nie ma w sejmie podczas obrad na temat ustawy o sądach ?

 • matts06

  Oceniono 5 razy 5

  Powiem tak, byłem za tym by za 2latach z opozycji startowały dwa bloki - lewicowy i liberalny. Teraz zaczynam jednak myśleć o wspólnej liście, oczywiście powodem jest zmiana ordynacji. Ale jest jedna rzecz, którą opozycja musiałaby zagwarantować. Chodzi mi o to, że robimy wspólną listę, jednak gdy uda się wygrać, to naprawiamy podstawowe rzeczy - trybunał, sądy, etc. i zmieniamy ordynację, a następnie rozpisujemy nowe, przyspieszone wybory. W takim przypadku byłbym w stanie zagłosować na jedna wielką listę, ale tylko w takim wypadku. Bez pieprzenia o wspólnym rządzeniu, o wspólnych elementach programu. Po prostu odsuwamy PiS, zmieniamy ordynację i robimy nowe wybory na normalnych, jasnych zasadach. Wtedy myślę że mógłbym na taką listę zagłosować i piszę to jako wyborca partii Razem.

 • juriyy.c

  Oceniono 7 razy 5

  w tym przypadku ciśnie się aby powiedzieć macie co chcieliście, jak były wybory to woleliście siedzieć z flaszką przy grilu, teraz wielki płacz. Durne polactwo, które nie potrafi szanować swoich praw, PO natomiast jak ten diabeł- w ornaty się przystroił i na msze ogonem dzwoni- wasza wina , to wy w pierwszym rzędzie zaczę;iście ten kraj ciągnąć w bagno, teraz jęki i ostrzeżenia

 • wujekdolf

  Oceniono 9 razy 5

  jaka szkoda że za takie zapędy w Polsce nie grozi im "czapa".

 • arvelli_net

  Oceniono 4 razy 4

  ... cóż, a z takim piotrowiczem kamiński piątkę przybija :) Nie jest to jakiś ChiChot histori i logiki? Z komunistą kotlety a opozycję do pierdla. Nauka rosyjska widać zbiera pokłosie w pisie :)

 • rozterka47

  Oceniono 4 razy 4

  Panie Kaleta nie ośmieszaj się Pan. Może psycholog potrzebny albo jakiś lekarz.

 • agnrodis

  Oceniono 4 razy 4

  Wszystko jest jasne, PiS chce zdelegalizowac opozycje, tak jak komunisci, jak Hitler i Stalin, jak w Korei Pln. Nawet sie z tym nie kryja!!! Musza przygotowac grunt dla Putina. Jak Rosja przejmie nad nami wladze, poco Putin ma sie uzerac z opozycja, PiS to zrobi za niego.

 • partia

  Oceniono 4 razy 4

  No nie!!!! Kidawa- B. wykazała się brakiem pomyślunku. Trzeba było pozwolić świrusowi piędrolić bez końca. Słowa wypowiedziane z Najwyższej Trybuny mają specjalną wartość. Gadki u Baby Rydzyka, w Dzienniku TVP, coś chlapniętego tu i ówdzie (mistralezadolara) można ignorować, ględzić, że nie słyszałem, że wyrwane z kontekstu. A jak coś sie powie z mównicy sejmowej to już jakby sie w granicie wykuło. Może by świrus coś więcej powiedział o celach władzy rewolucyjnej. No ale mu baba wyłączyła szczekaczkę. Fatalnie!

 • fisher1973

  Oceniono 3 razy 3

  pzprowskie zlogi prokuratorskie chyba juz calkiem poje..lo. Sady sa od wymierzamia sprawiedliwosci nie od sluzenia komukolwiek. Dokladnie tak ja ta miernota wsadzajaca opozycjonistow opisuje bylo w czasach jego swietnosci - sadzilo sie po linii partii.
  Wida ten pzrowski wrzod nie otrzasnal sie jeszcze po 89.

 • pepe2-3

  Oceniono 3 razy 3

  Ryngrafowy od Pinocheta dał głos...

 • 55kris

  Oceniono 5 razy 3

  Do ateistaodurodzenia i innych oszołomów:
  Nie wiem co bierzecie, ale od jutra bierzcie ćwierć, bo pół zrobi wam krzywdę

 • insmy

  Oceniono 9 razy 3

  Kaszyński i twoja pisdowska chołoto, poślizgniecie się na własnym gó...e!!! Ch.uj wam w dupę!

 • Ser Dell

  Oceniono 2 razy 2

  Zdekomunizowac polityków i przeprowadzić eutanazje tych urodzonych przed upadkiem komuny. Proponuję zacząć od małego gówna.

 • lolantypopulista

  Oceniono 1 raz 1

  Jeszcze tego kaminskiego zdelegalizujemy, z cisnieniem tetniczym i bekaratmi calej jego rodziny wlacznie do 10 pokolenia, kryminalistow tak nalezy traktowac i kazdy kto jest powiazany z tym smieciem do pieca!!!!

 • swobodan1

  Oceniono 2 razy 0

  Z ostatniej chwili:
  zmarł poseł Michał Kamiński !!!

 • mireczekb

  Oceniono 14 razy -4

  Tłumy opozycji na ulicach Warszawy !!! Przyjdźcie, pokażcie ilu nas jest !!!

 • m78k

  Oceniono 10 razy -10

  Idea zdelegalizowania postkomunistycznej opozycji jest jak najbardziej słuszna! Trzeba coś zrobić z komuchami. Coś w stylu obniżenia emerytur ubekom. Bez tego młode pokolenie nigdy nie zrozumie, po co była Solidarność i po co było tak walczyć z tym Gierkiem, o którym nawet Kaczyński mówi, że był polskim patriotą, a starsi ludzie wspominają go z rozrzewnieniem. Albo dlaczego na czele Solidarności stał ubek, a Jaruzelski i Kiszczak byli ludźmi honoru.

 • Jan Kowalski

  Oceniono 20 razy -16

  Miliony obywateli 'tego kraju' (nie mylić UBywatylami) czeka i doczekać się nie może na wdrożenie programu CELA + dla ryżej bandy oszustów, kłamców i złodziei.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX