Tego już za wiele. Oto, jak Kaczyński wyprowadził warszawiaków z równowagi

Każdy, kto wczoraj wybrał się na Krakowskie Przedmieście podziwiać świąteczne iluminacje natknął się na niemiłą niespodziankę. - Pod jakimiś taśmami musieliśmy przemykać, żeby dostać się do hotelu - skarżyła się turystka.

Miliony światełek, fantazyjne figury... i kordony policji. Część Krakowskiego Przedmieścia została całkowicie wyłączona z użytku ze względu na obchody miesięcznicy smoleńskiej.

- Przyjechałam specjalnie z Gdańska, słyszałam, że Warszawa jest tak pięknie ozdobiona - tłumaczyła reporterowi TOK FM Michałowi Janczurze turystka.

Jednak świąteczną atmosferę skutecznie niszczyły barierki porozstawiane po całym Krakowskim Przedmieściu, migające radiowozy i policjanci porozstawiani w każdym punkcie Krakowskiego Przedmieścia i Starego Miasta. Przez względy bezpieczeństwa nie dało się nawet przejść z jednej strony Placu Zamkowego na drugi. Choinka została natomiast całkowicie odgrodzona od zwiedzających.

Jak można nie uszanować zbliżających się Świąt tylko po to, by co miesiąc powtarzać to samo?

denerwował się spacerowicz. Poza miesięcznicą organizowana była oczywiście kontrmiesięcznica. W związku z tym, tuż przy kiermaszu świątecznym pod Kolumną Zygmunta, zamiast kolęd było słychać Obywateli RP.

Natomiast Jarosław Kaczyński w ramach 92. miesięcznicy obiecywał, że zadaniem PiS-u jest przywrócenie Polsce przyzwoitości i normalności.

Kaczyński sugeruje, kiedy skończą się miesięcznice. "Po 96 marszach, a ofiar było 96"

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (279)
Tego już za wiele. Oto, jak Kaczyński wyprowadził warszawiaków z równowagi
Zaloguj się
 • ar.co

  Oceniono 103 razy 89

  A co Kaczyńskiego obchodzą jakieś święta, jacyś turyści, jacyś warszawiacy? On musi odprawić swój spektakl nienawiści - i to jest najważniejsze. Ale sumienia nie zagłuszy... Chociaż, jak widać, bardzo się stara.

 • sstepniewski

  Oceniono 98 razy 76

  Jeden z najglupszych narodow w Europie na nic lepszego nie zasluzyl - wybraliscie satrape, to teraz sie nie skarzcie....

 • stach_79

  Oceniono 82 razy 72

  Szaman znowu wszedl na schodki i odganial smoka zjadajacego co miesiac Ksiezyc... Ciemnosc widze ciemnosc............

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 68 razy 66

  kochani Warszawiacy i turyści, nie wyobrażacie sobie nawet jak Kaczyński ma was głęboko w dupie

 • kuma1

  Oceniono 64 razy 62

  Można wrzeszczeć na Krakowskim Przedmieściu do zdarcia gardła, nie zmieni to faktu, że wiemy kto doprowadził do sytuacji lądowania TU 154M w gęstej mgle i doprowadził do wymuszenia braku pilota o odpowiednich kwalifikacjach w 36 Pułku, oraz miał decydujący głos w odrzuceniu propozycji organizacji obchodów Katyńskich w Polsce.

 • corey999

  Oceniono 60 razy 54

  Powoli przyzwyczajamy się do otaczających nas idiotyzmów. Pamietam . PRL w czystej postaci. "Żeby było jak za mamusi" jak zapodał wóc.

 • zimman

  Oceniono 52 razy 44

  Kaczor na starość zapragnął zostać kobietą i publicznie chwali się swoją miesiączką.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX