Komentarze (66)
Beata Szydło może jeszcze mocno namieszać. A w PiS zacznie się wojna
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • igaks50ks5

  Oceniono 3 razy 3

  Szambo pisowskie z Piotrowiczem, Pawlowicz, Przylebska, Macierewiczem, Waszczykowskim, Szyszko, Blaszczakiem, Ziobro, Zalewska, Kempa, same zalosne postaci i Miernoty i Marionetki. Nowa Marionetka Morawiecki bedzie rzadzil z Nowogrodzkiej i tyle na temat...

 • aa1000

  Oceniono 5 razy 3

  Słyszałem ze dwie godziny temu [tokfm] wierszyk pana dyrektora w TVP Wolskiego, o szkapie i rumaku.

 • swobodan1

  Oceniono 2 razy 2

  Tok FM trafił w 100 % ze zmianą ministrów - trafił jak "ch.j d.pa i kamieni kupa"

 • plutoniczna

  Oceniono 2 razy 2

  nowy rząd=stary rząd
  no cóż czyli ta cała szopka ze zmiana rządu była dla ciemnego luda.
  aby przykryć rozmontowanie sądownictwa i atak na wolne wybory.
  w sumie nic nowego.
  ale czas zajęli.

 • jeziorak.pl

  Oceniono 2 razy 2

  Dostała co chciała. Widziały gały co brały, kiedy brała urząd od posła kaczyńskiego.

 • valentin1943

  Oceniono 1 raz 1

  Pani Beata Szydło jest pięknym przykładem jak chęć pozostania przy korycie ważniejsza jest od honoru.

 • tkslazek

  Oceniono 1 raz 1

  ''Dominika Wielowieyska oceniła'' - causa finita, więc Ave Dominika!

  "Beata Szydło może jeszcze mocno namieszać. A w PiS zacznie się wojna", w wyniku której po ciałach wrażych senatorów na białej Schetynie o perłowym uśmiechu bez trzymanki do Sejmu wjedzie Frędzel Makreli. Rozkołysze się Dzwon Zygmunta a Smok Wawelski puści oko do warszawskiej Syreny i nastąpi wieczna szczęśliwość, zaś choroby, ubóstwo, prohibicja i śmierć przejdą do legendy.
  Mówię to wam ja, trener drugiej klasy, Jarząbek.
  Niech żyje nam ojciec Adaś!
  Na pohybel ojcu Rydzykowi!

 • tom-pek

  Oceniono 3 razy 1

  marzenia to wy macie hehehe,Napletek sie rozmarzył

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 1 raz 1

  Tam nie będzie żadnej wojny, tam już jest wojna, tam się wszyscy między sobą żrą, każdy sobie ostrzy zęby na schedę po Kaczyńskim. Tam się dopiero teraz zacznie dym.

  Po takim a nie innym składzie rządu można się spodziewać, że dojdzie do rozpadu PiS. Tego się nie da w jednej kupie utrzymać.

 • hastatrespasos

  Oceniono 1 raz 1

  Wewnętrzna wojna w bezprawiu i niestrawności trwa od zbytecznych narodzin tego genetycznie wadliwego tworu, spłodzonego z nienawiści, podłości i szaleństwa postsolidarnościowej ekstremy. Caudillo, duce, fuehrer, herszt, I sekretarz KC SPISku/BiN Fuck-offczyński wszystkimi tymi swoimi wadami zaraża społeczeństwo, jak prątkami dżumy i cholery, pragnąc aby wszyscy jego poddani na jego podobieństwo wyzbyli się wszelkich cech ludzkich. Ścinając publicznie, demonstracyjnie, tak wychwalaną beatyfikowaną in spe szefową nierządu, ten człekopodobny kaczor pochwalił się niebywałym sadyzmem. Zawsze gnoił, upokarzał prawdziwych i wyimaginowanych wrogów. Ale tak postąpić z wierną mu bezgranicznie broszką mógł postąpić chyba tylko markiz de Sade.

 • jabbaryt

  Oceniono 3 razy 1

  marzyciele z Czerskiej

 • bb7676

  Oceniono 1 raz 1

  z wielkiej rekonstrukcji rządu wyszła rekonstrukcja Beaty Szydło, nigdy w najnowszej historii nie mieliśmy sytuacji kiedy premier ustępuje aby w tym samym rządzie zająć stanowisko wicepremiera

 • plutoniczna

  Oceniono 1 raz 1

  po co była ta cała szopka z "wymianą rządu"?
  dla kasy czyli fajny prezent pod choinkę dla rządu PIS i to w świetle kamer:

  Kosztowne zmiany w rządzie. Odchodzący ministrowie otrzymają gigantyczne odprawy!
  więcej na crowdmedia:
  crowdmedia.pl/rekonstrukcja-to-olbrzymie-koszty-dla-budzetu-odchodzacy-ministrowie-otrzymaja-gigantyczne-odprawy/

  czyli koryto +

 • 12-digit

  Oceniono 1 raz 1

  Przecież to oczywiste, że dojdzie tam do wojny. Kaczyński choruje, jest coraz słabszy. Ile czasu mu zostało?
  W PISie już od dawna są wewnętrzne frakcje, czekają tylko na tę jedną wiadomość, żeby rzucić się sobie do gardeł.

 • Kuba Chmura

  Oceniono 1 raz 1

  Myślę że PIS, tak jak każda inna partia w końcu upadnie. Ale nie wiadomo czy dzisiaj, czy jutro. Jednak mimo to nie da się ukryć, że już są konflikty wewnątrz partii. To pokazuje, jak PIS jest podzielone.

 • an-te

  Oceniono 3 razy 1

  Ta kobieta to straszny wstyd dla Polski w Europie! Kiedy wreszcie ona skończy te swoje szopki?

 • swobodan1

  Oceniono 3 razy 1

  Zapanowała żałoba w "GW" i Tok FM po wyborze Mateusza Morawieckiego na premiera
  i jego ministrów ! Pocieszę "GW" i Tok FM słowami byłego MSW Sienkiewicza - "ch.j
  wam w d.pę i..."

 • Bruno Borman

  Oceniono 1 raz 1

  Dodam,sa sprawy i sprawki,czas myslenia nastal,tak naprawde ten kraik jest w potrzebie,czy jest tzw.bankrutem,politycznym tak a finasowym,jest zle i to doskonale wie panMorawiecki,jezeli cos sie nie stanie itd.Panie Morawiecki,dobry rzad na pewien czas techniczny,by naprawic bledy,bo inaczej,ta wiekszosc spoleczenstwa jest nieprzewidywalna.

 • Bruno Borman

  Oceniono 1 raz 1

  Czas na odwolanie calkowite rzadu,prosze nie ubolewac,odwolana premier itd.Ten kraik stracil wiele i straci,wypowiedzi jakis panow karnowskich i im podobnych,tagze wielu tzw.organizacji jak np.opus,czesc spoleczenstwa jest patologia dla reszty i to w kazdej sprawie,OBECNE RZADY TO NIEPOWAZNA SPRAWA,DZIALANIE CELOWE I TO PRZEZ JEDNEGO CZLOWIEKA,JAK MOZNA DO TAKIEGO STANU DOPUSCIC,CZLOWIEK O NISKIEJ SAMOCENIE I WIELE MA ZA USZAMI I TO ON DOPROWADZIL DO TAKIEGO STANU SWEGO BRATA,PREDZEJ CZY POZNIEJ WYJDZIE PRAWDA I ON ZDAJE SOBIE Z TEGO SPRAWE,LUDZIE CZAS NA MYSLENIE,LICZE NA POLSKIE WOJSKO.

 • Halka Piasecka

  Oceniono 2 razy 0

  Wy smierdzace padliny !!, bez wstydu ,kulutury ,potraficie ponizac kobiety !!. Pani PREMIER SZYDLO ,byla ,jest I bedzie ,najlepsza PREMIE RZADU POLSKIEGO . Potrafifa z godniscia bronic interesow POLSKI w Brukseli , nie macie prawa tak JA ponizac !!!

 • pn-ski

  0

  A dlaczego premierem nie został tablet?

 • pn-ski

  Oceniono 2 razy 0

  PANI PREMIER BEATA SZYDŁO MUSI ZOSTAĆ..skazana?

 • getz54

  0

  W czym mogłaby namieszac Szydło i dlaczego miałaby to zrobic ? Ta gospodyni proboszcza nie ma zadnych ambicji politycznych, wyświęciła juz syna, przystanek PKP w Brzeszczach zbudowała, poniosła w Brukseli najbardziej wstydliwe i hańbiące w historii Polski zwycięstwo 27:1 teraz moze spokojnie odcinac kupony od tych sukcesów, opowiadając sąsiadkom w Brzeszczach, jak to ją prezydent Macron podrywał, a ona mu dała kosza.

 • hastatrespasos

  0

  www.NearFuture.com: Andrzej Duda przed członkami Zgromadzenia Narodowego żegna się z tymczasową rezydenturą w Belwederze. Naśladując błogosławione in spe straszydło łka jakby stał pod szubienicą: Dlaczego chcecie mnie odwołać? Przecież tak dobrze podtrzymywałem majestat mego urzędu, skrzętnie wypełniałem swoje obowiązki wobec suwerena symbolizowanego przez Jego Miałkość i Nikczemność Fuck-offczyńskiego? Dlaczego muszę więc przed końcem kadencji pożegnać się z funkcją Pierwszego Obywatela Kaczego Gumna?

 • swobodan1

  Oceniono 2 razy 0

  Płacz i szloch w Tok FM i "GW"

 • Kuba Chmura

  Oceniono 1 raz -1

  Myślę że PIS, tak jak każda inna partia w końcu upadnie. Ale nie wiadomo czy dzisiaj, czy jutro. Jednak mimo to nie da się ukryć, że już są konflikty wewnątrz partii. To pokazuje, jak PIS jest podzielone.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 3 razy -1

  Cóż. Szydło w 2005 zgłosiła akces do PO ale jej nie przyjęli więc poszła do PiS.
  Morawiecki przynajmniej do PO się nie pchał choć w 2010 powołano go w skład Rady Gospodarczej przy premierze Donaldzie Tusku.

  Oczywiście można szukać kogoś w PiS kto z PO nie miał nic wspólnego - na przykład Sasin byłby dobry, Pawłowicz czy Beata Mazurek.

 • Jan Staszic

  Oceniono 14 razy -6

  Szydlo zostanie wystawiona zamiast dudy na prezydenta kraju wiec ma czas by podszkolic jezyki obce i swoj styl.
  Morawiecki ma misje gospodarcza ktora musi wykonac.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 14 razy -10

  Kolejne marzenia czerskich oczywiscie tarcia sa w kazdym zespole ludzkim, ale zwyciezy zrozumienie grozy wizji powrotu postpeerelu do wladzy. Z kolejnymi latami ta groza udzieli sie spoleczenstwu, w ktorym rosnie swiadomosc patologii jaka zafundowal jej peerel w magdalence. Groza dwa pincdziesiunt owocu jakby z sennego koszmaru patologii placowej uznanej za standard dzieki codziennemu praniu mozgu przez glowne osrodki medialne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX