Komentarze (42)
Kraj mówi o rekonstrukcji, a w senacie PiS nocą robi swoje w sprawie SN i KRS
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • witek1962

  Oceniono 1 raz 1

  Sam widziałem tę rekonstrukcję .. ale rekonstrukcję nocy wprowadzenia stanu wojennego przed budynkiem Senatu. Pozoranci zomo grali bardzo przekonująco.

 • Tom Gut

  Oceniono 1 raz 1

  Ziarno rozdziela sie się od plew. Prezydent jest pislamistą, bo już zlamal konstytucję na ktorą przysięgał. Piotrowicz to tylko takie SA tego faszyzującego rządu. I każdy z tych posłow, senatorów glosujących za łamaniem konstytucji ma już swój paragraf. Albo będą rządzić w nieskończoność, co jest utopią, albo Polacy rozliczą się z nimi. Historia Caucesku pozdrawia.

 • sympatyklewicy

  Oceniono 3 razy 1

  w senacie PiS nocą robi swoje w sprawie SN i KRS
  ***************************
  Ale miał być protest. Czy damski bokser, rambo, farmazon, Franciszek Jagielski protestował ???

 • vidi12

  Oceniono 2 razy 0

  Po tym gdy potrzebujący, tym którym brakowało chleba mówiliście [przez 26 lat, że mają jeść ciastka - doszło do rewolucji... to nie była rewolucja krwawa, z barykadami i szafotami ale przeprowadzona demokratycznie... przy pomocy wyborów... Teraz nadal niczego nie rozumiecie... ci - których uważaliście za nieudaczników, przegranych w wyniku transformacji - policzyli się... I już wiedzą, że są w większości... Teraz to już tylko możecie się bać... Oni wam ciastek nie zaproponują... Zabiorą wam i ciastka i talerzyki i sztućce :)

 • strzemiennego

  Oceniono 2 razy 0

  Dopóki po chałupach nie brakuje gorzoły i chabaniny, Kaczyński et consortes może se spokojnie spać do południa i z pobłażliwym uśmieszkiem siusiać na konstytucje, demokracje i co mu tam jeszcze do łba strzeli. A komu się nie podoba może se protestować, apelować, wrzeszczeć ile wlezie bez obaw, że pociągnie masy za sobą. Przecież to proste jak drut. Kasa z EU się niedługo skończy, może samo EU się też skończy, ale do tego czasu ci co się mają nachapać to się nachapią, pobudują wille, zatrudnią tabun ochroniarzy i możesz im skoczyć. Jeżeli ktokolwiek jeszcze wierzy w to, że jakiś polski polityk szczerze "myśli o Polakach", to chyba pora, żeby się obudził, bo już dzień się kończy.

 • stef0909

  Oceniono 6 razy 0

  Przyznaje się jestem lujem!!! a prokuratorem od czasu do czasu/na zamówienie/

 • remo29

  Oceniono 4 razy -2

  A media biegają za pierdołami jak małe kotki za czerwoną kropeczką.

 • positivesdenken

  Oceniono 5 razy -3

  No prosze kto by to pomyslal. Na pewno nie pomyslala o tym pewna frakcja zwolennikow PO nakrecajaca zadyme wokol rekontrukcji rzadu. No ale chociaz z artykulow na ten temat mozna sie dowiedziec kto tam jest taki "madry". Nawet nasz wielki maz stanu Miller "ozyl" na taka okazje i znow "zablysnal" wspomagajac ta grupe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX