Komentarze (132)
Władysław Frasyniuk nie zjawi się w prokuraturze. Grożą mu 3 lata więzienia
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • doktorpeowcow

  Oceniono 6 razy 4

  A już się zanosiło na to, że PiSowi zacznie spadać...

 • seroo1

  Oceniono 8 razy 4

  SOLIDARNOŚĆ
  Dla niektórych to słowo znaczy więcej, niż tylko trwanie przy korycie na etacie przewodniczącego.
  Brawo Władek !!!!!!!!!!

 • K S.

  Oceniono 8 razy 4

  Władek. Trzymaj się. Jak by co będziemy walczyć o wolność.

 • Agnieszka Mieszka

  Oceniono 3 razy 3

  Oni wszyscy mogą Panu Farasyniukowi naskoczyć albo najwyżej buty wyczyścić

 • ablewski1961nz

  Oceniono 7 razy 3

  Ale pisowskich przygłupów się naleciało. Przeszkadza im zapowiedz Frasyniuka nie podporządkowania się prawu, a pisdzielców łamanie konstytucji im nie przeszkadza. Jakoś mnie to nie dziwi, bo żadnej logiki od bydła pisowskiego się nie spodziewam.
  Frasyniuk może robić co chce. Jest świadomy i bierze za to odpowiedzialność.
  Odpie...ie się od niego szumowiny pisdzielskie.

 • Ireneusz B.

  Oceniono 5 razy 3

  Takiego WAŁA PiS-policji, morderca Stachowiaka jest w sanatorium w Ciechocinku, a my mamy was słuchać, bu ha ha ha

 • denoir696

  Oceniono 10 razy 2

  Co jak co, ale na razie nie widzę po stronie opozycji nikogo innego, kto byłby w stanie ją pociągnąć za sobą przy następnych wyborach... Oby się na to zdecydował.

 • Robert Ciesla

  Oceniono 10 razy 2

  Szanuję Frasyniuka za to co zrobił w Polsce i dla Polski w latach osiemdziesiątych i później. Ale nie do końca mogę się zgodzić z jego decyzją o niestawieniu się do prokuratury. Co innego odmowa zeznań. Musimy nauczyć szanować prawo i nie powinniśmy dawać argumentów drugiej stronie do atakowania nas

 • dziadwawelski

  Oceniono 1 raz 1

  Wreszcie ktoś ma jaja i stara się mówić bez tej kretyńskiej poprawności politycznej. Kto następny , kto w końcu powie, że jakiś stary siwy smoleński pierdoła nie może bezkarnie kraść wolności i kasy Polaków !!

 • Jan Staszic

  Oceniono 2 razy 0

  Będzie jechał autem po Wrocławiu i z ulicy zostanie zatrzymany bez świadków do kontroli.
  Potem przewieziony elegancko do prokuratury gdzie dostanie zarzuty i zakaz opuszczania kraju.
  Ziobro już dopilnuje by procedura została przeprowadzona.

 • Marek Zegarek

  Oceniono 8 razy 0

  no i tak to sie frasyniuk skończyło, a jak się mówiło wam żebyście stulili pysk w 80-tym to nie posłuchaliście frasyniuk, no i czego teraz chcecie frasyniuk? sami chcieliście to macie :)

 • tonz2

  Oceniono 7 razy -1

  Dostanie wyrok zaocznie, żeby się z nim nie szarpać dostanie grzywnę i zapamięta, aby 10 spędzać dzień w domu z rodziną i porzucić życie pseudokibica

 • philosophe

  Oceniono 2 razy -2

  Doprowadzic oszoloma policyjnie i dac mu wysoka grzywne za lekcewazenie sadu.

 • kist22

  Oceniono 14 razy -2

  Będziesz siedział kodziarzu - myślisz że jesteś poza prawem? Na sznureczku będziesz
  przyciągnięty jak bufetowa

 • brzydki żyd

  Oceniono 8 razy -2

  Chceta Frasyniak robić za więźnia politycznego ?
  suhajta Fasyniak co wam powiem : Hamka Górkiewicz Wałcz też chce za polityczną robić ( niedługo ją ktoś podkabluje ile łyknęła ,,kanapek" i pojdzie siedzieć )
  nie róbta z siebie wała Frasyniak - nikogo nie nabieżeta na ten kit , po co wam to Frasyniak to całe szambo w które włazita w buciorach na własne ryzyko ?

 • kacper pawlowski

  Oceniono 6 razy -2

  nie lepiej przyjść, pokazać że jest się lepszym? i odmówić składania wyjaśnień? A tak to się tylko motyw im daje. Na dodatek ( i tu chyba nie ma wątpliwości) nie przyjście na wezwanie do prokuratury jest niezgodne z prawem, więc efekt tego działania jest taki że Frasyniuk łamie prawo. - żeby nie było, popieram i lubię Frasyniuka ale na złość odmrozić sobie uszy to jest bez sensu.

 • 2bogaty-wienc-mondry

  Oceniono 18 razy -2

  Władza może być ponad prawem,to Frasyniuk też może.A co! I ty,obywatelu możesz.I ty,obywatelko,też możesz.
  Pod warunkiem,że elitarnie bluźniesz na PiS,albo chociaż na symetrystów na którymś z forów Agory iże dostaniesz za to minimum dwadzieścia zielonych kciuków.

 • rownowaznik

  Oceniono 3 razy -3

  Tusk jakoś nie miał z tym problemów, mimo iż tak naprawdę mógł to olać ciepłym moczem.

 • octopusdei

  Oceniono 9 razy -3

  Należy mu wysyłać kolejne wezwania a za ich lekceważenie karać coraz wyższymi grzywnami a należność ściągać przez komornika z konta firmy. Nie doprowadzać siłą bo to tylko da mu okazję do pajacowania przed przed kamerami antypolskich telewizji, które tylko czekają na taki spektakl.

 • birdy-niam-niam

  Oceniono 8 razy -4

  władek, tym oświadczeniem to ty się stawiasz ponad prawem.
  "...Nie zjawię się w prokuraturze, bo uważam, że jak mamy do czynienia..."
  a kogo ku... obchodzi, co ty uważasz. dopóki twoje "uważanie" nie będzie obowiązującym prawem, albo nie będziemy mieli jakiegoś nowego systemu politycznego, jakiegoś "frasyniukizmu", albo twoja osoba nie będzie objęte kultem jednostki, to twoje "uważam, że" = "uważam, że" pierwszego lepszego pana janka z rzeszowszczyzny...
  będziesz unikał, to cię doprowadzą, będziesz fikał, to cię skują, będziesz dymił, to dostaniesz pałą po dupie, jak każdy inny normalny obywatel. i nie zasłaniaj się ( i inni niech za ciebie tego nie robią_ swoją opozycyjnością, bo popadasz w śmieszność...
  i na koniec - niech ktoś wytłumaczy władkowi, że stawienie się w prokuraturze, w celu usłyszenia zarzutów, to nie jest - jak chciałby władek - "współpraca z władzą".
  masz gamoniu odpowiadać za swoje czyny, a nie współpracować - rozumiesz panie "pa..pa..pa..pa.." frasyniuk?

 • 68jacekw

  Oceniono 20 razy -4

  Frasyniuk oświadczył, że nie zgłosi się do prokuratury, bo w Polsce "nie ma demokracji".
  Jego stanowisko natychmiast poparł:
  związek zawodowy złodziei samochodów, porywaczy,alimenciarzy, mafiosów, czyścicieli kamienic i handlarzy kradzionym towarem.
  Oraz:
  HGW i senator Gawłowski

 • suzuya

  Oceniono 10 razy -4

  W każdym państwie napaść na policjanta jest karana. Dorabianie ideologii do uderzenia młodego policjanta jest kompromitujące.

 • oczy_argusa

  Oceniono 14 razy -4

  Bez sensu. Frasyniuk właśnie postwił się ponad prawem. Taka nowa forma nieposłuszeństwa obywatelskiego? Polacy! Nie reagujcie na wezwania tego faszystowskiego rządu, nie chodźcie do sądów, nie chodźcie na Policję czy do prokuratury, nie płaćcie jeśli was wezwie do zapłaty Urząd Skarbowy, nie płaćcie mandatów. Olewajcie prawo bo rządzi PiS.

 • samsung_galaxy

  Oceniono 9 razy -5

  Przyjmując tok rozumowania tego "bochatera" Frasyniuka to jutro mogę wpaść do siedziby redakcji "GW", przyłożyć z plaskacza jakiemuś dziennikarzowi, a gdy zostanę wezwany do prokuratury celem przesłuchania, to wyślę list do tygodnika "Sieci" i ogłoszę, że się nie stawię, bo skoro Frasyniuk nie musiał to ja też muszę. I jeszcze coś dopiszę, że za rządów PO prawo było łamane, a "Wyborcza" temu dzielnie kibicowała. Mam nadzieję, że na gazeta.pl znajdę wtedy wielu obrońców! :)

 • ateistaodurodzenia2

  Oceniono 17 razy -5

  No to czekam teraz na kogoś odważnego, kto frasyniuczkowi walnie na ulicy w mordę i zabierze portfel. I da kopa w ryło tak, że wylecą mu zęby.
  A wtedy policja i prokuratura powie frasyniuczkowi, że skoro wg niego Polska nie jest państwem prawa, to nie powinien się dziwić. I niech idzie na skargę do michnika.
  Szalom, lemingi kochane.

 • tonz2

  Oceniono 12 razy -6

  Frasyniuk rozumiem stał sobie spokojnie na rogu ulicy z piwkiem w ręce i nagle wpada na niego miesięcznica smoleńska wraz z policją, on się broni i niechcący tyka policjanta

 • samsung_galaxy

  Oceniono 14 razy -6

  Taaak... Jutro Frasyniuk odmówi płacenia podatków, we wtorek płacenia swoim pracownikom, w środę uzna, że go nie obowiązują przepisy ruchu drogowego... Idiota, po prostu, idiota!

 • 2bxornot2b

  Oceniono 8 razy -8

  Styropian przez wszystkie te lata po 89 uznal iz nie podlega prawu, ten nawet nie musial ujawnic zrodel kapitalu zalozycielskiego firmy za ktory kupil pierwsze 10 tirow. Nikt go nie smial zapytac przyjeto wersje iz skoro mial to kupil, nawet nie musial wymyslac sladem piskorskiego zadnej wersji w rodzakju wygranej w kasynie.

 • swobodan1

  Oceniono 16 razy -8

  Władysław Frasyniuk podlega pod Art. 222&1 zaznaczam,że to jest przestępstwo
  a nie wykroczenie - zostanie Frasyniuk zgodnie z prawem doprowadzony na
  przesłuchanie i nic mu nie pomogą listy pisane do "GW" - tyle w tym temacie !

 • guga15

  Oceniono 15 razy -9

  Kolejny weteran ponad prawem. Wczesniej zacny Karol Modzelewski "uniewinnil" - nim cokolwiek powiedzial wymiar sprawiedliwosci - Jozefa Piniora od zarzutu korupcji na antenie TVN ("Jozek nie jest wienien,bo nie moze byc winien", cytuje z pamieci). Panowie szlachta "Solidarnosci", kto w Polsce nie szanuje panstwa i prawa?

 • 65emeryt65

  Oceniono 19 razy -13

  Prawo jest jedno p. frasyniuk i trzeba go przeszczegać, a jak nie to trzeba się liczyć z KONSEKWENCJAMI

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX