Komentarze (111)
Prof. Płatek o zabiegu przerywania niechcianej ciąży: To procedura medyczna
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • japka_putina

  Oceniono 15 razy -1

  Profesor Płatek należy do osób, które potrafią zjaść nieprzyzwoicie daleko w emocjonalnym pleceniu bzdur.

  Jeśli aborcja jest zwykłą procedurą medyczną, to jest nią również eutanazja, a może nawet kara śmierci.

  Jeżeli chcemy pełnej wolności praw reprodukcyjnych, to co z rolą ojca? Czy on też będzie miał prawo zarządzić przeprowadzenie zwykłej procedury medycznej na swojej partnerce, jeśli "to coś" zostało poczęte bez jego jawnie wyrażonej zgody? Jeśli o urodzeniu dziecka w 100% miałaby decydować kobieta, a mężczyzna miałby ponosić konsekwencje finansowe mając zero do powiedzenia w sprawie meritum, to z dyskryminacji kobiet przechodzimy do dyskryminacji mężczyzn.

  Jeśli niepełnoletnia kobieta będzie chciała aborcji, to rozmowa z psychologiem oznacza traktowanie kobiety, jak osoby niepełnosprawnej i niepewnej? Być może, bo jak wiadomo niepełnoletnią kobietę nazywamy dziewczynką, nastolatką, małoletnią, a więc osobą podlegającą opiece rodziców bądź innych osób - właśnie z powodu wieku.

 • hersz_grycmann

  Oceniono 2 razy -2

  Karanie za aborcję powinno dotyczyć TYLKO KATOLIKÓW - na ich uparte żądanie.
  Inne osoby, odczuwające nieprzepartą potrzebę odbycia kary, powinny mieć możliwość dobrowolnego zgłoszenia się do prokuratora, w celu odebrania skierowania do Zakładu karnego.

 • ponury_swiniarz

  Oceniono 12 razy -2

  >>>> Uznając prawo każdego do odpowiedzialnego decydowania o posiadaniu dzieci, państwo zobowiązało się zapewnić każdemu prawo do informacji, edukacji, badań prenatalnych i aborcji w warunkach ustalonych przepisami.

  No i kazdy ma prawo decydowac czy miec dzieci czy nie. Jesli mowimy o dwoch zdrowych na umysle ludziach zyjacych w doborwolnym zwiazku to maja nastepujace mozliwosci:

  1. Antykoncepcja
  2. Abstynencja
  3. Pigulka po
  4. Oddanie dziecka do adopcji
  5. Rodzicielstwo.

  Pierwsze 4 opcje praktycznie w 100% zapewniaja ze jak ktos nie chce miec dzieci, nie musi ich miec.

  Mówi pan o aborcji "warunkach ustalonych przepisami". No to masz pan warunki ustalone przepisami, debata toczy sie o to, czy te przepisy zaostrzyc czy zliberalizowac.

 • nowekonto1234

  Oceniono 9 razy -5

  Kiedy doktor Mengele wstrzykiwał dzieciom tyfus, zakażał rany, dokonywał amputacji bez znieczulenia itd. to też w swoim mniemaniu przeprowadzał procedury medyczne, a nie zbrodnie.

  I to jest powód, dla którego współczesne feministki nazywane są popularnie feminazistkami.

 • musa-kusa

  Oceniono 11 razy -5

  Nic na to nie poradzę, ale kiedy słucham pani Płatek, mam ochotę zostać prolajfowcem ;)

 • super_hetero_dyna

  Oceniono 9 razy -5

  Manipulacja pojęciami to najważniejsza lewacka metoda duraczenia. Selekcję na rampie można nazwać "procedurą medyczną" i od razu lepiej.

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 13 razy -5

  "Dziś kobiety są traktowane jak ludzie niepełnosprawni umysłowo, niezdolni do podejmowania samodzielnych wyborów."

  To akurat kobiety niestety zapewniają sobie same a szczególnie w ramach zachowań wprost z podręcznika radykalnych feministek.
  Polecam wielką aferę w USA z oskarżeniami Aziza Ansariego o seksualne molestowanie w ramach #metoo, bo babka miała nieudaną randkę i nieudane zabawy łóżkowe.

 • Rabbit McCroolick

  Oceniono 8 razy -6

  Właściwy język? A tak znamy to - mówimy o "deratyzacji" i robimy czystkę etniczną, "oczyszczamy szeregi z wrogich elementów kontrrewolucyjnych"? Rozstrzeliwujemy po pokazowym procesie. "Oczyszczamy krew narodu niemieckiego"? Robimy holokaust...tak to już wielokrotnie było przerabiane panie profesorze...

 • buad

  Oceniono 9 razy -7

  "To jest procedura medyczna, a nie pozwolenie, przyzwolenie czy zakazywanie"
  Procedury medyczne z definicji mają na celu ratowanie zdrowia lub życia. Wstrzykiwania trucizny skazańcom, jak to ma miejsce w niektórych stanach, nie nazwałbym procedurą medyczną. Aborcja zdrowego płodu bez wskazań zagrożenia życia lub zdrowia też dla mnie nie jest tylko zwykłą procedurą medyczną.

 • magda9600

  Oceniono 13 razy -9

  Aborcja to okrutne morderstwo, nie zakłamujmy podstawowych pojęć. Płatek jako marksistka, programowo zajmuje się fałszowaniem rzeczywistości. Jak taka osoba może być profesorem w Polsce?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX