Pracownik TVP w Gdańsku chce bombardować Niemców. "Zdaje się, że ten czas nadszedł"

Szef programów informacyjnych gdańskiej TVP3 podzielił się na Facebooku refleksją, co należy zrobić z Niemcami. Zdaniem Krzysztofa Załuskiego przyszedł czas na to, by ich... zbombardować.

Swój wpis w internecie pracownik telewizji publicznej rozpoczął od przytoczenia słów amerykańskiego generała, które padły po zakończeniu II wojny światowej. - powiedział, że Niemcy należy prewencyjnie raz na 50 lat bombardować, aby ich mieszkańcy nigdy więcej nie podnieśli ręki na inne narody - napisał na Facebooku Załuski. Jednak dodał też coś od siebie. - Zdaje się, że ten czas nadszedł - zakończył swój wpis.

W 2015 r. Załuski miał kandydować do Sejmu z listy Kukiz'15, ale ostatecznie nie wystartował. Po wygranych przez PiS wyborach został dyrektorem biura prasowego państwowej spółki Energa. Jego zadaniem było kreowanie wizerunku firmy. W maju 2017 r. dostał pracę w telewizji publicznej. - Prezes Jacek Kurski powierzył mi kierowanie lokalną „Panoramą". Nie ukrywam, że telewizja to dla mnie temat nowy. Jestem jednak przekonany, że zespół doświadczonych Kolegów i Koleżanek, a zwłaszcza Pani Dyrektor Joanna Strzemieczna-Rozen, szybko i skutecznie wprowadzą mnie w najbardziej zawiłe meandry telewizyjnej rzeczywistości - napisał wówczas na Facebooku.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (115)
Krzysztof M. Załuski z TVP3 Gdańsk chce bombardować Niemców
Zaloguj się
 • mro1975

  Oceniono 25 razy 23

  Nastały czasy złych ludzi.
  Dobro, logikę, wrażliwość, otwartość dziś nazywa się 'lewactwem'.
  Szkoda.

 • krynolinka

  Oceniono 22 razy 16

  Wychodzi na to, że taki wypasiony szczurek się nudzi na państwowej posadce. Wojny mu się chce ?

 • popijajac_piwo

  Oceniono 17 razy 13

  Niechże ta biedna Unia kopnie nas w końcu w du.pę i przestanie finansowo wspierać. Jeszcze gotowi pomyśleć, że zamiast na infrastrukturę wydajemy na bomby, którymi będziemy ich bombardować...

 • justas32

  Oceniono 15 razy 11

  Homo sovieticus z PIS są zbyt głupi żeby wiedzieć jacy są głupi ...

 • 99venus

  Oceniono 15 razy 11

  Coś mi się zdaje,że do katastrofy Polski coraz bliżej.

 • puzonik48

  Oceniono 14 razy 10

  Oni jakieś konkursy ogłaszają na wybór największych chamów wśród kandydatów? Z Polski kloakę czynią każdego dnia :( Wstyd się przyznać ,że ma się cokolwiek wspólnego z tą szumowiną :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX