Komentarze (42)
Dymisja dyrektor domu kultury w Nadarzynie: "Ludzie kultury nie wypracowali standardów relacji z politykami"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • abracadabra1

  0

  Robi sie interesujaco - nie wolno organizowac koncertu piosenkarki , ktora usunela ciaze
  lub powiedzala , ze usunela . To jest jawna dyskrymnacja ! W takm trybe to polowa znanych
  artystek musialo by opuscic scene czy plan filmowy !

 • pn-ski

  0

  Nie tylko kulturę, wszystko traktują jak swoja własność.
  Również sport.
  Nie jest potrzebny dla zdrowia młodzieży, ale dla lansowania się polityków. Duda poleciał na olimpiadę na dzień dekoracji złotymi medalami skoczków (jak wiemy, medalu akurat nie było), wrócił wściekły.
  Gdy Stoch zdobył złoto na dużej skoczni, zaraz Duda zatwitowal, ze ten medal to na stulecie niepodległości, uzurpując sobie prawa do dysponowania sukcesem, z którym nie miał nic wspólnego.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 2 razy 0

  Njagorsze jest gdy tzw. dzialacze uwazaja jednostki sobie podlegle za swoja wlasnosc i o to toczy sie glowny boj z postkomuna. Spoleczenstwo obywatelskie polega wlasnie na tym iz ludzie kontroluja wydatki wladzy, a przez lata bylo tak iz wybitni managerowie potrzymywali nagrody za wpedzanie swoich placowek w defizyty i to sie wlasnie musi skonczyc, Skonczyc sie musi rowniez brak kontroli finasowych wszedzie tam gdzie znajduje sie pieniadz publiczny. Protesty tenkraju metnej wody sa zrzozumiale ale czas po prostu wywalac na zbity pysk jak w kazdej szanujacej sie korporacji, jest przeciez sektor niepubliczny niech tam kradna.

 • iwano10

  Oceniono 2 razy 0

  Taka niespodziewanka - PiS buduje"nową,lepszą Polskę"stosując metody jak potępiany przez wszystkich Stalin czy inny adolf.Teraz,na potrzeby naszego kraju na nowo trzeba zdefiniować "demokrację" czy "sprawiedliwość".Może jarek z ferajną się kiedyś opamiętają......

 • kazek100

  Oceniono 2 razy 0

  Bardzo chcemy znać nazwisko tego komunistycznego komisarza. Takim ludziom nie podajemy ręki.

 • ziomekp.1

  Oceniono 2 razy 0

  Parę lat temu pracowałem w pewnej firmie produkcyjnej na południu Polski - prywatne korpo, jako, że w tego typu firmach łebonie na stanowiskach zarządzających popierają się wzajemnie tworząc kliki, zostaliśmy "obdarowani" szefem który był totalnym kretynem - kretynem mającym poparcie rodzinne kogoś nad nim. Nie ukrywałem faktu, że mam bardzo złe mniemanie o jego intelekcie oraz sposobie zarządzania -- knuł, knuł i musiałem się zwolnić, amen.
  Wiecie dlaczego o tym piszę? Ano środowisko GAZETY od trzydziestu lat pirdoli, że "niewidzialna ręka rynku" to jest to co zbawi ten kraj, w różnych EKG w Tok Fm słyszymy opowiastki jak to pracodawca winien mieć nieograniczone prawo zwalniania, słyszymy pochwały na temat elastycznego czasu pracy itd. itp. Kiedy dotyka to zwykłych obywateli to GAZETA mówi "trudno, takie są prawa rynku", kiedy zaś dotyka to budżetówki typu teatry czy instytucje kultury podnosi się wielki wrzask.
  Mam gdzieś twoje oburzenie GAZETO czy TOKu Fm, sami propagując dziki, jankeski kapitalizm doprowadziliście do zdziczenia obyczajów.
  Ps. Czy oburzaliście się na łamach gdy zwalniano ponad setkę szeregowych dziennikarzy waszego koncernu?

 • Oceniono 3 razy -1

  Nie do konca jest przedstawiona prawa w artykule www.nadarzyn.tv w wyszukiwarce wpisac "Przybysz" i pojawią się 2 artykuły. Pani Przybysz min. nie chciała pokazać umowy, ktorą z mocy prawa powinna okazać. Dla mnie ten artykuł to takie wybielanie się p. byłej dyrektor NOK.

 • alfalfa

  Oceniono 5 razy -3

  Długie pierdu, pierdu o kulturze a na koniec okazuje się, że nie chciała podać kosztów i za to została, całkowicie słusznie, zwolniona. Oczywiście "sprawa polityczna", taaa jasne...
  A.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX