"Jeśli ci się podobam jako mężczyzna, to zadzwoń". Internauci zbulwersowani wpisem Guziała na Twitterze

Zdjęcie Piotra Guziała z piwem plus fragment przeboju "Maczo" K.A.S.Y - taki wpis na Twitterze zamieściła jedna z internautek. Żart nie rozbawił radnego Warszawy, więc odpowiedział. Zdaniem niektórych, zbyt mocno.

"Ja jestem maczo, wszystkie wiedzą to i każda na to przecież pójdzie, bo  prawdziwych mężczyzn nie ma dzisiaj oprócz mnie brylantyna lśni z tyłu wisi lok, ty zobaczysz to gdy masz dobry wzrok  wąsik i sygnety też dla ciebie zobacz ruszam cię chociaż jestem leń” - tym cytatem z piosenki K.A.S.Y internautka skomentowała zdjęcie radnego Piotra Guziała.


“Jeśli Ci się podobam jako mężczyzna, to zadzwoń po prostu a nie jakieś końskie zaloty uprawiasz. Tylko ja mam już narzeczoną” - odpisał polityk (pisownia oryginalna).


Oburzyło to internautów, którzy zwrócili uwagę, że takie słowa nie przystają radnemu.


“Gdyby pan się tak zwrócił do mojej żony, to mógłby się pan spodziewać dość gwałtownej reakcji z mojej strony. Użył pan knajackiego języka, który raczej nie przystoi mężczyźnie a tym bardziej radnemu “ - pojawiło się w komentarzach.

Kolejna internetowa pyskówka 

Piotr Guział to współzałożyciel Inicjatywy Mieszkańców Nasz Ursynów, lider Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej. W latach 2010–2014 burmistrz warszawskiej dzielnicy Ursynów. W styczniu 2017 przystąpił do partii Ruch Sprawiedliwości Społecznej.

Polityk nie pierwszy raz szokuje swoimi wpisami w mediach społecznościowych.

- "Gwałt? A może paranoja i fala medialna? Kto przeprosi? Zacznijmy od feministek" – w ten sposób skomentował wstrząsającą sprawę młodej biegaczki, która poinformowała o tym, że została zgwałcona w Lesie Kabackim.

Zasłynął też m.in. wnioskami o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz.

- Jej odwołanie jest bezcenne. Hanna Gronkiewicz Waltz źle zarządza Warszawą, już dawno powinna zostać wyrzucona z pracy – mówił w rozmowie z Natalią Bet, pytany o zasadność finansowania przedsięwzięcia.

TOK FM PREMIUM