Kryształowe Pióro dla Ewy Podolskiej! Wyróżniono audycję dziennikarki TOK FM o chorobach serca

Dziennikarka TOK FM Ewa Podolska została wyróżniona w 12 edycji konkursu dla dziennikarzy Kryształowe Pióro. Wyróżniono audycję o szkodliwości palenia papierosów.

Dzisiaj w warszawskim Hotelu Bristol, odbyła się uroczystość rozstrzygnięcia  konkursu. Statuetki dla laureatów oraz wyróżnienia zostały przyznane w trzech kategoriach: „Choroby serca- rosnące zagrożenie”, „Cukrzyca – wygrać z postępem choroby”  oraz „Depresja - przełamać tabu”.

W kategorii „Choroby serca- rosnące zagrożenie” Ewa Podolska otrzymała wyróżnienie za program, którego tytuł brzmi  „ Serce a papierosy” . 1 Nagrodę w tej kategorii otrzymali Wojciech Królikowski za TVP2 za reportaż 'Samotna wyspa” oraz Barbara Kozłowska z Polskiego Radia Rzeszów za audycję „Rozważania o sercu”.

Ewa Podolska jest dziennikarką Radia TOK FM od 1998 r. W radiu prowadzi audycje, których tematem są: medycyna, psychologia, prawo, przyroda. Wielokrotnie była nagradzana za audycje o tematyce zdrowotnej.

Dwukrotnie zdobyła  tytuł  Dziennikarza Medycznego Roku, w 2011 i 2016  roku. W Konkursie Kryształowe Pióra zdobywała wielokrotnie  wyróżnienia,  a także trzykrotnie  I Nagrodę,  zawsze w kategorii „Cukrzyca”. Ostatni raz w ubiegłym roku za audycję „ Stopa cukrzycowa rozpisana na lekarza, pielęgniarkę i kilkoro pacjentów” 

DOSTĘP PREMIUM