Nie chcesz słuchać tylko o mundialu? Posłuchaj podcastów! W czasie mistrzostw - w niższej cenie

Piłka jest jedna, bramki są dwie, a świetnych podcastów całe mnóstwo. Mogą stanowić alternatywę dla wszechobecnej futbolowej gorączki.Z okazji mundialu obniżyliśmy cenę Dostępu Premium o 10%.

Z Dostępem Premium odsłuchasz każdy podcast, sprawdź promocyjne ceny!

W TOK FM będzie dużo i ciekawie o mundialu. Startujemy nawet ze specjalnym podcastem - Sportcastem. Każdego dnia nasi dziennikarze sportowi będą dla Was relacjonowali, zapowiadali i analizowali to piłkarskie święto.

Ale przecież nie każdy wie i musi chcieć wiedzieć, co to “spalony”. Pomyśleliśmy też o Słuchaczach, których mundialowe szaleństwo ogarnia w trochę mniejszym stopniu i szukają alternatywy.

Znajdą ją oczywiście u nas w postaci ciekawych podcastów, których cenę specjalnie dla nich obniżamy na czas mistrzostw o 10%.

Pod tym linkiem znajdziecie: Archiwum wszystkich podcastów TOK FM.

Jeżeli szukacie rozrywki alternatywnej dla futbolu, polecamy na przykład kino. Niezwykle ciekawie opowiadają o nim Tomasz Raczek w Szczerotoku:

Dla kinomanów adresowana jest też audycja Patrycji Wanat w Kulturze Osobistej.

Po emocjonującym meczu można się też oddać rozważaniom natury filozoficznej - zaprasza na nie Tomasz Stawiszyński w Godzinie Filozofów.

Kibice, którzy pochłonięci mundialem nie śledzili w tygodniu bieżących politycznych spraw, mogą "odrobić lekcje" słuchając naszego niedzielnego podsumowania najważniejszych kwestii mijających dni, czyli Wyborów w TOk-u:

Z Dostępem Premium odsłuchasz każdy podcast, sprawdź promocyjne ceny!

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM