Zbigniew Boniek chce iść na kawę z Krystyną Pawłowicz. Czym posłanka PiS urzekła prezesa PZPN?

"Jawi mi się pani kobietą fascynującą" - napisał na Twitterze Zbigniew Boniek, komentując wpis Krystyny Pawłowicz. Czy przyjmie propozycję prezesa PZPN?

"Szanowna Pani, czy po Mundialu mogę zaprosić panią na kawę? Po tym wpisie, jawi się Pani dla mnie kobietą fascynującą" - napisał Zbigniew Boniek na Twitterze, komentując wpis posłanki PiS.

Krystyna Pawłowicz zwróciła uwagę Zbigniewa Bońka swoim wpisem, po niedzielnej porażce z Kolumbią. "Jeśli nie ma już żadnych szans na dalszy awans,to jaki jest sens by zostawać na Mundialu dłużej? Obowiązku chyba nie ma. Mecz z Japonią ma być „walką o honor”?Jaki,czyj „honor”?" - pytała posłanka Prawa i Sprawiedliwości i uznała, że honorem byłby "szybki powrót, jakieś wspólne przepraszam i zwrot kosztów". 

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości zainteresowała się mundialem, nie tylko z powodu występów Polaków.

Uwagę Krystyny Pawłowicz przykuł też mecz Szwecja-Niemcy i jedna z decyzji prowadzącego to spotkanie sędziego Szymona Marciniaka.

"To sędziowanie w piłce nożnej też nie zawsze jest uczciwe. Przecież cały świat widział co Niemiec zrobił... Cały świat... Czy sędzia w tym czasie patrzył „na bok”? Mógł wobec protestów sprawdzić na filmie,ale nie chciał wiedzieć jak było... Skąd to znamy?" - pytała, komentując wątpliwości dotyczące tego, że polski sędzia nie podyktował rzuty karnego po tym jak niemiecki obrońca Jerome Boateng podciął na polu karnym Szweda Marcusa Berga.

Zbigniew Boniek: Nie interesują nas szpiedzy i polityka. Jedziemy na mistrzostwa świata w Rosji

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (9)
Zbigniew Boniek chce iść na kawę z Krystyną Pawłowicz. Czym posłanka PiS urzekła prezesa PZPN?
Zaloguj się
 • kotkluska2016

  Oceniono 3 razy 3

  Sam fakt, że Pan Boniek czyta, co ta kreatura pisze, źle świadczy o Panu Bońku.

 • Mr. X

  Oceniono 4 razy 2

  Zibi.
  Nie daj się wciągnąć w jej gierki.
  Aby przymknąć jej badaczkę, trzeba wykazać się większym chamstwem od chamstwa posłanki Pawłowicz.
  Nie warto.

 • tegepe

  Oceniono 1 raz 1

  I to jest temat dla poważnego portalu?

 • rbik53

  0

  .
  Pijarowskie zagranie. Bo jako kobieta, Pawłowicz zapewne fascynuje Bońka jak mnie bojler na gaz.
  .

 • zyjatko54

  0

  Biniek ma już dość towarzystwa panienek szczupłych, delikatnych i grzecznych. Może chce spróbowć jak to jest z grubą i aż tak gruboskórną.

 • eski57

  0

  może Z. Boniek chce zapytać p. K. Pawłowicz czy całkiem zasłużenie pobiera należności za posłowanie i wytłumaczyć , że ; Premie naszej drużynie w wysokości ok 8 mil. dolarów ma wypłacić M . Fed. Piłki Nożnej – czyli mimo porażki , piłkarze sobie te pieniądze „wykopali” !

 • pn-ski

  Oceniono 2 razy 0

  Jak to czym uwiodła? Piękna jest, mądra, młoda i zgrabna.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 4 razy 0

  Boniek chce isc na kawe a Trump tym razem zamierza wprowadzic cl na czesci samochodowe ktorych terytorium Polski jest powaznym eksporterem. Rejwach jakiego dokonuje Trump nie musialby byc tak powazny gdyby nie te lata neoliberalizmu, ktory spowodowal iz USA z wolna poza pizza i hamburgerami USA przestalo liczyc sie w zaawansowanej produkcji. Jednoczesnie zadluzajac sie samotnie lozac na bezpieczenstwo swiata zachodniego.Ile mogly patrzec spokojnie wladze USA na naruszanie ich praw i przymus legalizacji bezprawia w postaci nielegalnych emigrantow. Reakcja jest gwaltowana ale niestety uzasadniona.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX