Można trochę pogwizdać i się porozglądać. Michał Janczura udaje polskich piłkarzy

Biało-czerwoni zagrali wczoraj "o honor", ale bez klasy - stwierdził dziennikarz sportowy TOK FM. Trochę miodu w misce dziegciu jednak też się w dzisiejszym felietonie piłkarskim znajdzie. Dzięki kibicom.

Drużyna Adama Nawałki wygrała mecz z Japonią 1:0. Polska mogła się jednak pożegnać z mundialem w lepszym stylu. Wczorajsza gra piłkarzy obu drużyn niestety nie zachwyciła. 

Ostatnie 10 minut meczu, w wykonaniu polskiego zespołu, można łatwo pokazać. Jak? O tym Michał Janczura w dzisiejszym felietonie piłkarskim. 

Na osłodę jednak pojawią się również akcenty kibicowskie, bo to właśnie na wiernych fanów polska reprezentacja może zawsze liczyć. 

A kibicem może być każdy. Jak pokazać futbol osobie głuchej i niewidomej jednocześnie? Brazylijczycy mają na to sposób. O tym wszystkim w dzisiejszym wideo.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (1)
Można trochę pogwizdać i się porozglądać. Michał Janczura udaje polskich piłkarzy
Zaloguj się
  • nemilek

    Oceniono 1 raz -1

    Mówiłem, że trzeba tak jak kiedyś to dobrze funkcjonowało wziąć jakiegoś czarnucha z Nigerii, jak kiedyś Emmanuela Olisabebe, nadać mu w trybie przyspieszonym polskie obywatelstwo, zrobić jak to poprzednio bywało fotki z Kaczyńskim trzymajacym koszulkę biało-czerwonych z nazwiskiem naszego nowego ziomka rodem z Afryki i obok drugą koszulkę trzymałby neger z napisem Kaczyński i byłoby dobrze. Czarnuch z Lewandowskim nastrzelaliby goli i byłby cymes. Po mistrzostwach murzyn wyniósłby się jak Olisabebe do innego kraju, a my cieszylibyśmy się triumfami naszej reprezentacji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX