Sportcast na mundial: Vida naraził się Rosjanom, a Hiszpania została bez trenera

Domagoj Vida, jeden z bohaterów reprezentacji Chorwacji na mundialu, naraził się nie tylko Rosjanom, ale także Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej (FIFA).

Obrońca zadedykował zwycięstwo nad Sborną Ukrainie, a w Internecie można znaleźć nagranie, w którym wykrzykuje hasło, które było obecne chociażby podczas Euromajdanu.

Jeśli FIFA postanowi ukarać piłkarza, to Chorwat być może półfinałowy mecz jego reprezentacji z Anglią obejrzy z wysokościi trybun.

Tymczasem piłkarze reprezentacji Brazylii wrócili już do ojczyzny. Niezadowolenie w kraju z wyniku drużyny na mundialu można było zauważyć już na lotnisku bo przywitać swoich reprezentantów przyszła niewielka grupa kibiców.

Hiszpanie zostali bez trenera. Fernando Hierro po czterech tygodniach został zwolniony.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (3)
Sportcast: Vida naraził się Rosjanom, a Hiszpania została bez trenera
Zaloguj się
 • 2bxornot2b

  Oceniono 1 raz 1

  W kwestii akurat ukrainy, historyczne stanowisko wiekszosci spoleczenbstwa pokrywa sie z opinia spoleczenstwa rosyjskiego. Ludobojstwo czy to usatszowskie czy tez ukrainskie jest ludobojstwem i nie ma w tej kwestii potrzeby dyskusji szczegolnie iz IPN zwraca uwage iz na ukrainie dochodzi do zacierania sladow po tej jednej z najwiekszych zbrodni IIWS.

 • krawat23

  Oceniono 1 raz 1

  "Obrońca zadedykował zwycięstwo nad Sborną Ukrainie, a w Internecie można znaleźć nagranie, w którym wykrzykuje hasło, które było obecne chociażby podczas Euromajdanu."

  Młody autor tego tekściku powinien wiedzieć , że hasło to wykrzykiwane było również na Wołyniu w 1943r.
  Rozumiem, Rosji trzeba przyłozyć.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX