Komentarze (210)
Joanna Scheuring-Wielgus gościem Poranka w TOK FM
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • batura3

  Oceniono 9 razy 1

  Pissowskie chamy i prymitywki - alleluja. A poza tym jak baba nie ma faceta to pada jej na mózg. Dotyczy to tak samo faceta jak nie ma baby:))))

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 7 razy 1

  Brud z włosów Pawłowicz, przenika do jej mózgu.
  Stąd brud w słowach Pawłowicz, będący werbalizacją myśli.

  Zamiast żreć na sali sejmowej, powinna posypać się proszkiem do prania.

 • ukw8087

  Oceniono 23 razy 1

  Krycha Sałatka Pawłowicz to uosobienie PiSiora.
  Chamstwo jest jej znakiem rozpoznawczym , towarowym.
  Ewidentny brak kultury osobistej , niski - wręcz żaden - poziom debaty politycznej.
  Kultura rodem z knajpy , z lunaparu.
  Jak ta ,, osoba " stała się wykładowcą akademickim , ukończyła studia , zrobiła doktorat.
  Powiedzieć o tej ,, pani " : trzoda chlewna , to dla niej ewidentne wytyczenie , nobilitacja.
  PiS Pawłowiczami stoi.
  Upadek parlamentaryzmu , dobrych obyczajów.

 • wranek

  Oceniono 19 razy 1

  Panno Pawłowicz-Wziąść. Wie pani, że bydło( konie, krowy) stoi w oborze kopytkami w gnoju.
  Ten gnój, guano, to pani, panno Wziąść.
  Niech gnój milczy.
  Niech gnój odzywa sie tylko w KC PiS. Wsród swoich.

 • krynolinka

  Oceniono 25 razy 1

  Stul pysk, tak w końcu ktoś by mógł rzucić "profesorce". Może chociaż na pięć minut by ją zatkało.

 • karolus2222

  Oceniono 2 razy 0

  PAWŁOWICZ BUSZMENKA !

 • drugiepietro

  Oceniono 6 razy 0

  Niedawno (2,5 roku temu) PiS i reszta Zjednoczonej Prawicy byli w opozycji i nie była to bynajmniej opozycja bierna. Ataki na partie rządzące, zwłaszcza po 10. kwietnia 2010 roku, były czymś codziennym i najczęściej nie cechowała ich kultura polityczna najwyższych lotów. Areną starć były media i ulica, a także Sejm. Nie przypominam sobie jednak, by posłowie koalicji rządzącej zachowywali się w toku prac parlamentarnych tak nieparlamentarnie, jak obecnie zachowują się posłowie Zjednoczonej Prawicy, zwłaszcza zaś pani Krystyna Pawłowicz, posłanka PiS. Wspominając jedno z parlamentarnych wystąpień Jarosława Kaczyńskiego (to w którym argumentował, dlaczego PiS jest partią panów) stwierdzam że posłanka Pawłowicz panią nie jest.

 • gromek1

  Oceniono 4 razy 0

  sałatka codziennie patrzy na odbicie twarzy w lustrze to i skojarzenia podświadomie się instaluja w zwojach

 • Andrzej Machalski

  Oceniono 4 razy 0

  Tzw. profesor pawłowicz to wyjątkowo chamska kreatura. I takie coś ma reprezentować Naród !

 • Alicja Polak

  Oceniono 6 razy 0

  no to i tak prof. Pawłowicz delikatnie. Kukiz zaproponował obowiązkowe badania psychiatryczne, po akcji z bagażnikiem... PiS to taka sobie partia, ale na tym tle... Ludzie mają w nosie TK, SN i rozterki nadzwyczajnych kast, wg których za 6 tys. to robi tylko idiota a za 10tys. to można przeżyć tylko na prowincji... po francusku też, jak książę pan, szpetnie kląć nie będą. Może mnie ktoś uświadomi co Polakom zaproponowała ostatnio nowoczesna albo platforma? Tysiące nierobów do wyżywienia, emeryturę po śmierci, małżeństwa gejów? No Trzaskowski to jeszcze milion chce wydać na "lekcje obywatelskie" - będą uczyć jak ominąć policję i pobazgrać ściany? Żałośni jesteście!

 • andzialak

  Oceniono 6 razy 0

  A na drzewach zamiast liści będą wisieć pislamiści. Jesień, jesień...

 • ursus104

  Oceniono 6 razy 0

  Fajnie by było zapytać takiego przeciętnego wyborcę pani Pawłowicz co ona konkretnie dla niego załatwiła jako partlamentarzystka?
  Aczkolwiek jak znam wyborców pis to odpowiedź byłaby w stylu "nie wiem, nieważne, grunt że doj***a tamtym"

 • polomarkus

  Oceniono 6 razy 0

  CZy słyszał ktoś wypowiedz profesor pawłowicz w sejmie merytoryczną .Ona nie umie normalnie mówić .W swojej nienawiści opętaniu i zbydlęceniu do wszystkich i wszystkiego co się rusza pani prof.jest tak zdegustowana że aż czasami jest jej żal .Co taka stara panna może .Już nic tylko się wyżywać na normalnych ludziach .przydał by się dobry lekarz ale co by pomógł bezmózgowcowi .

 • tetradrachma

  Oceniono 12 razy 0

  Nie bardzo rozumiem CO was tak w wypowiedzi Pawłowicz oburza ?! Przecież TO jest polskie zgromadzenie narodowe, a w nim..... cream of the cream.... waszych "elit" !?

 • kataryniarski

  Oceniono 14 razy 0

  Przecież Pawłowicz wyraziła tylko na głos opinię, która posługuje się PiS względem społeczeństwa. A niby dlaczego się zawsze barierkami odgradzają? By z bydłem się nie mieszać!

 • norton2

  Oceniono 2 razy 0

  Wiadomo chamska ciota z cyckami po kolana z pochwą nie użyteczną z macicą w stanie szczątkowym.A Pan Bóg mówił czyńcie sobie ziemię poddaną i się mnóżcie. A Pawłowicz mam to w doopie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 • asawiko

  Oceniono 4 razy 0

  Kultura panny P. jest na poziomie komisarzy NKWD.

 • asawiko

  Oceniono 6 razy 0

  Kiedyś było takie powiedzenie: wpuść chama do biura to atrament wypije. To dokładnie określa pannę (sic!) Pawłowicz.

 • lukki69

  Oceniono 8 razy 0

  Ja pierdo.le....ale hipokryzja...:)

 • asawiko

  Oceniono 6 razy 0

  Może się mylę, ale gdyby cała opozycja sejmowa złożyła swoje mandaty, to czy wtedy nie doszłoby do przyśpieszonych wyborów parlamentarnych już jesienią? Wtedy byłaby szansa na odsunięcie te go bydła pissdzielczego i rozliczenia ich. Ale opozycja boi się zapewne weryfikacjiprzy urnach, bo co by było gdyby piskomuna dostała więcej głosów? Ale jak się nie zaryzykuje, to do następnych wyborów parlamentarnych nie będzie po co iść - wynik będzie ustalony z góry na Nowogrodzkiej.

 • miikz

  Oceniono 6 razy 0

  nazwać to coś świnią byłoby wielkim nietaktem do tych miłych zwierząt, jak dla mnie to coś to wielka kupa kaczego goooowna, wypluwająca z siebie pierdy!!!!towarzyszko srawłowicz jesteście li tylko wielką bezwartościową kupą gooooowna!!!!!

 • mikwa

  Oceniono 6 razy 0

  Dziwię się, że "posłanka Pawłowicz" tak często gości na stronach GW. Od dawna wiadomo, że jest to albo osoba bardzo chora psychicznie albo do cna zdegenerowana. Zamiast cytować jej kolejne chamskie, ordynarne, nienawistne wypowiedzi należy albo namówić ja na leczenie albo totalnie lekceważyć. Co najwyżej na komisjach i w sejmie, gdy znowu zacznie wrzeszczeć ze swojego miejsca, mówić spokojnie: "Cicho, kobieto, teraz mówię ja, Poseł na Sejm" albo - jeżeli ryzykuje się karę od Marszałka - "Zamknij swoją zdradziecką mordę, wstrętna, gruba babo, bo teraz ja mówię". Niedawno mieliśmy stosowny przykład dumnego posła, który w ten sposób (ale przyznaję, bez chamstwa) zareagował na krzyki opozycji.

 • maxxx35

  Oceniono 10 razy 0

  Pawłowicz, zawsze dziewica, nie zrodzona a wysrana na kacu gigancie.

 • maj61

  Oceniono 10 razy 0

  Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów na określenie czym jest obecna wladza.Oby sprawdziło się porzekadlo"Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy;"Wtedy zemsta będzie slodka

 • Sam Sliding

  Oceniono 14 razy 0

  Ten bolszewicki cham kończy kadencję w Sejmie. Ciekawe czy sama zrobi zakupy bez bycia ofiarą samosądu ;) Na youtube można sobie przypomnieć słynny "Walk of shame Pawłowicz", kiedy cichutko, bez słówka, w asyście policji idzie do samochodu. Wtedy tej chamskiej mordy nie otwierała.

 • pe_ro

  Oceniono 6 razy 0

  Już niedługo. Jak to krówsko będzie kwilić jak zostanie wsadzone do pierdla za pospolite przestępstwa.

 • moni_la

  Oceniono 12 razy 0

  Bazarowa posłanka,krzycząca jak babcia handlująca jajami na targu.WSTYD dla całej jej Partii,odebrać dyplom uczelni,wstyd dla jej wykładowców.

 • wie wod

  Oceniono 10 razy 0

  Z krowiego punktu widzenia nazywanie innych bydłem jest niczym innym jak odwoływaniem się do wspólnoty bytu.I dopiero to w gębie (bo nie w ustach) tej osobniczki (słowo "pani" autokorekta mi skreśla) jest obraźliwe.

 • fakduck

  Oceniono 12 razy 0

  Wyjątkowe paskudne chłopisko z tego pawłowicz.

 • zloty_cielec69

  Oceniono 16 razy 0

  pawłowicz "profesor" z ostrołęki sądzi innych swoją miareczką... tfu!

 • plutoniczna

  Oceniono 14 razy 0

  A jednak!
  wg PIS do polityki idzie się dla pieniędzy!!
  tyle że koryto+ ma być teraz niewidoczne dla suwerena.

  za crowdmedia.pl:
  Kaczyński przegrał z buntem działaczy. PiS wycofuje się z głośnej zapowiedzi.
  Szczegóły kryteriów, jakimi będzie kierować się Komitet Polityczny przy zatwierdzaniu list partia ma przedstawić dziś opinii publicznej, a do ich szczegółów dotarł dziennik “Rzeczpospolita”. Precyzując definicję “wysokopłatnych stanowisk”, o których w niedawnym komunikacie mówiła rzeczniczka PiS Beata Mazurek, dziś partia wyznaczy limit zarobków na 15 tys. brutto miesięcznie (180 tys. rocznie). Czy to kwota wynagrodzenia zasadniczego, czy łącznie z dodatkami i nagrodami póki co nie wiadomo. Zakaz kandydowania nie będzie obejmować członków rad nadzorczych spółek. Prawdopodobnie będą z niego wyłączeni też kandydaci na prezydentów miast.

  tym samym Prezes mówi: przytulajcie dalej ku chwale @pisorgpl, TYLKO BEZ OBOWIĄZKU UJAWNIANIA TEGO W OŚWIADCZENIACH MAJĄTKOWYCH🤦‍♀️#sprytne pic.twitter.com/VtgM85ZpDu

 • acototak

  Oceniono 16 razy 0

  Czy Owsiak dobrze zdiagnozował pannę Krysię, czy to klasyczny przykład zespołu niedopchnięcia?

 • baramboo

  Oceniono 18 razy 0

  Wulgarny kaszalot z mózgiem jaszczury.

 • optymistaa43

  Oceniono 16 razy 0

  Iwan Iwanowicz Pawlowicz,kat N K W D zabijajacy Polakow idacych do punktow naboru wojska polskiego.A toto to napewno wnuczka kacapa.

 • libero1963

  Oceniono 12 razy 0

  Pani Poseł, Joanno, nie moze Pani, w 4 oczy dać jej po......, jak Korwin kłamcy, boniemu? Wielu ludzi poparłoby Panią, a z chamstwem trzeba walczyć jeszcze większym chamstwem.
  Zastanawia mni kto to coś, w sklepie obsluguje, u lekarza. Że nie ma w Polakach, ostracyzmu.

 • tomaselli

  Oceniono 4 razy 0

  WOLNE PYTONY !

 • janamalin

  Oceniono 1 raz -1

  Nazwanie tej bandy bydłem obraża bydło.

 • wwmaciek

  Oceniono 5 razy -1

  haha calkowicie sie z poslanka zgadzam... po lewej stronie od miejsca gdzie siedzi jest... "bydlo"... rzadowe :)

 • kociewiak999

  Oceniono 3 razy -1

  ..pani Pawlowicz zwana profesorem zapewne pojedzie do pana zwanego ojcem dyrektorem dostanie rozgrzeszenie i dalej bedzie opluwac drugich a potem ,,,,,

 • nowomysliciel2010

  Oceniono 7 razy -1

  Już pisałam i powtarzam pawłowicz budzi wyjątkowe obrzydzenie tak jak krowa w tanie posuniętego rozkładu. Śmierdzi na odległość.

 • Jan Sobieski

  Oceniono 5 razy -1

  To pokazuje jacy sa Polacy ktorzy glosowali na PiS, zgroza.

 • dornjuan

  Oceniono 13 razy -1

  Takie osobniki same siebie zniszczą. Kunus jadem zatruł sobie kolano a ta się kiedyś tym jadem udławi.

 • zbik_kapitan

  Oceniono 11 razy -1

  Moim zdaniem w propagowaniu pogardy Pawłowicz do pięt nie dorasta Palikotowi.

 • kms2x

  Oceniono 3 razy -1

  Taką Pawłowicz można bardzo łatwo wyleczyć. naprawdę. Wystarczy kilkanaście batów.

 • oxigen

  Oceniono 3 razy -1

  Czego można się spodziewać po kimś, komu już dawno wyrosły zęby jadowe, a jad wypalił niejedną dziurę w sejmowej podłodze. Można tylko zrobić jedną rzecz - wyrwać te zęby raz a skutecznie !!!

 • peatero

  Oceniono 3 razy -1

  Sytuacja wygląda tak. Jesteśmy na bankiecie, na który przypadkowo weszła pewna niewiasta. Niewiasta ta zaczyna wydzielać gazy i psuć powietrze w dużą częstotliwością. Jesteśmy gentlemenami i nie wypada nam ubliżać jej, zwłaszcza, że widzimy, że jest chora. Ale powinniśmy znaleźć jakiś sposób, by w miarę szybko i w miarę łagodnie wyprowadzić ją z przyjęcia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX