"Pozdrawiam z Lomzy". Senator Anna Maria Anders śmieje się, że nie ma polskich znaków w telefonie

"Pozdrawiam z Lomzy" - napisała na Twitterze senator PiS Anna Maria Anders. Gdy internauci zwrócili jej uwagę na to, że powinna napisać "Łomża", polityk PiS z uśmiechem przyznała, że nie ma polskich znaków.

Senator Anna Maria Anders chciała zachęcić wyborców do odwiedzaniajej biura senatorskiego w Łomży. Jednak pisząc na Twitterze nie użyła polskich znaków, na co zwrócili uwagę internauci. "Szanowna Pani Anno Mario Anders, z głębokim żalem zawiadamiamy, że nie ma takiego miasta Lomza. Jest Łomża" - napisała na Twitterze marka TVΠ Korea.

"Jednocześnie uprzejmie przepraszamy, że od senator RP wymagamy szacunku dla języka, za który żołnierze pod dowództwem jej ojca przelewali krew" - podsumowała TVΠ Korea.

"A Ja z glebokim zalem zawiadamiam ze na mojej komorce jest tylko zwykle L" - odpowiedziała polityk PiS, kończąc swój wpis kilkoma roześmianymi emotikonami. "Pani Anno, jest rzeczą oczywistą, że patriotka z odzysku, córka gen. Andersa i senator RP ma telefon bez polskich znaków. Naszym celem było wyłącznie zwrócenie na ten fakt uwagi opinii publicznej" - odpisała TVΠ Korea.

"Jak będziemy nieznośni, KE nas zamknie w pokoju". Gronkiewicz-Waltz o łamaniu Konstytucji przez PiS

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM