"Od 15 lat obserwuję, jak realizujecie swój plan 5-letni", czyli z czego koń by się uśmiał. [388. Lista Przebojów TOK FM]

Mijający tydzień to wielka, zdaniem organizatorów, defilada z okazji święta Wojska Polskiego - w wielu audycjach TOK FM mówiono o tym, że o stanie wyposażenia polskiej armii świadczy nie tylko to, co w tej defiladzie pojechało i przeleciało ale też - co w tej defiladzie nie pojechało, nie poleciało i nie popłynęłoby, gdyby przewidywano także paradę okrętów. W "Liście" natomiast pojawi się wątek: w co ubrali się żołnierze i skąd te mundury musieli wziąć, żeby w ogóle mogli je mieć. Ponadto polityczne i osobiste refleksje przewodniczącego SLD, prezes PSL o końskim uśmiechu i kolejny, ujarzmiony dopiero po niewczasie, telefon w studiu.

Do premier dołącza bezapelacyjny zwycięzca notowania 387.: profesor Jerzy Bralczyk, na drugim miejscu: wiceminister, którego władza chyba trochę przytłacza, na trzecim zaś, ex aequo, fragmenty uroczego ping-ponga w przekomarzaniu się z audycji Off-Czarek.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 388. Liście Przebojów TOK FM
Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (14)
388. Lista Przebojów TOK FM
Zaloguj się
 • uszatek_2

  Oceniono 4 razy 2

  ... ja , skromny obywatel naszego państwa, z pobudek patriotycznych , widząc bałagan , nieudolność i braki sprzętowe naszej armii , pragnę ofiarować naszemu wojsku nadłamaną (w walce) lancę ułańską mojego pradziadka oraz wyciągniętego przez moich kolegów z bagna zardzewiałego kałasznikowa, w celu ich zagospodarowania w imię zwiększenia obronności kraju ! Zapytam jeszcze tylko : ile takich lanc bojowych, czy też innego uzbrojenia, można by było zakupić za nasze pieniądze, wydane przez polską państwową wycieczkę do Australii...?

 • alik444

  Oceniono 6 razy 2

  Admin śpi? Pisowskie trolle piszą obsceniczne bzdury, podniecają się publicznie nawzajem i sieją zgorszenie a admin chyba ze strachu nie reaguje.

 • krzywelustro

  Oceniono 6 razy 2

  Z całego polskiego oręża bronią, która w najwyższym stopniu odstrasza naszych wrogów, są przednie zęby prezesa.

 • ksks3

  Oceniono 1 raz 1

  Husaria ze skrzydłami na plecach to tylko formacja pogrzebowa z osiemnastego wieku Więc nie ma się czym chwalić a tych dwóch na piechotę to już zupełny obciach

 • tomaselli

  Oceniono 1 raz 1

  W Berlinie to "husaria" ma piorka w d.....

 • keramwistagano

  0

  Konie padly ze smiechu, jak zobaczyly reszte tego wojska.....

 • gr_ub_y

  Oceniono 4 razy -2

  I po co dajcie zdjęcia z Warszawy skoro są z Berlina.

 • premier_scretyna

  Oceniono 6 razy -2

  PO co taka defilada w Warszawie? Mamy w Berlinie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX