"Od 15 lat obserwuję, jak realizujecie swój plan 5-letni", czyli z czego koń by się uśmiał. [388. Lista Przebojów TOK FM]

Mijający tydzień to wielka, zdaniem organizatorów, defilada z okazji święta Wojska Polskiego - w wielu audycjach TOK FM mówiono o tym, że o stanie wyposażenia polskiej armii świadczy nie tylko to, co w tej defiladzie pojechało i przeleciało ale też - co w tej defiladzie nie pojechało, nie poleciało i nie popłynęłoby, gdyby przewidywano także paradę okrętów. W "Liście" natomiast pojawi się wątek: w co ubrali się żołnierze i skąd te mundury musieli wziąć, żeby w ogóle mogli je mieć. Ponadto polityczne i osobiste refleksje przewodniczącego SLD, prezes PSL o końskim uśmiechu i kolejny, ujarzmiony dopiero po niewczasie, telefon w studiu.

Do premier dołącza bezapelacyjny zwycięzca notowania 387.: profesor Jerzy Bralczyk, na drugim miejscu: wiceminister, którego władza chyba trochę przytłacza, na trzecim zaś, ex aequo, fragmenty uroczego ping-ponga w przekomarzaniu się z audycji Off-Czarek.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 388. Liście Przebojów TOK FM

TOK FM PREMIUM