"Urzędnikom zapewnię treningi wiedzy i wrażliwości" zapowiada kolejna kandydatka na prezydenta Warszawy

Rozwijanie budownictwa dla osób najbardziej potrzebujących, eksperckie i finansowe wsparcie dla Warszawy ze strony Polonii, a także walkę z przyczynami tzw. "dzikiej reprywatyzacji" - zapowiada nowa kandydatka na prezydenta stolicy, Krystyna Krzekotowska.

Prawniczka - ekspertka od prawa spółdzielczego i mieszkaniowego - startuje z ramienia Światowego Kongresu Polaków. Czym zamierza zjednać sobie wyborców - sprawdzał Tomasz Fenske.

Krystyna Krzekotowska chce zrobić użytek z tego, na czym zna się najlepiej - i skupić się na kwestii mieszkalnictwa. Zarówno od strony prawnej - jak i praktycznej. Dlatego zapowiada rozwój mieszkalnictwa specjalistycznego. 

 "Treningi wiedzy i wrażliwości"

- Wyeliminuję wieloletnie oczekiwanie przez osoby starsze lub niepełnosprawne na zamianę mieszkania np. mieszkania na 4 piętrze bez windy. Zapewnię im także realne a nie symboliczne obniżki czynszu oraz pomoc na remonty i dostosowanie mieszkań do potrzeb związanych z ich stanem zdrowia. Preferencje będą miały także matki z dziećmi dotknięte przemocą domową - zapowiada kandydatka na prezydenta Warszawy

- Urzędnikom zapewnię treningi wiedzy i wrażliwości. Nie będę pracowników wymieniała z powodu takiej, czy innej przynależności partyjnej. Będziecie rozliczani tylko z fachowego załatwiania spraw mieszkańców Warszawy i obsadzani według fachowości a nie klucza partyjnego - ogłasza Krystyna Krzekotowska. 

Jak zapewnia, jako prawnik nie mogła pozwolić na łamanie prawa, dlatego kampanię rozpoczęła dopiero po podaniu daty wyborów. Swoje obietnice prezentuje w formie przyrzeczenia publicznego - i zachęca do tego pozostałych kandydatów

"Jaki jest kompletnie niewiarygodny. Warszawiacy nie nabiorą się na oszustwo"

DOSTĘP PREMIUM