Jak słuchać podcastów TOK FM? PRAKTYCZNY PORADNIK

Dzięki Dostępowi Premium otrzymujesz dostęp do pełnego archiwum audycji TOK FM. Przydatne funkcjonalności pomagają je katalogować zgodnie z własnymi preferencjami oraz tworzyć wygodne listy odtwarzania.

Jeżeli chcesz słuchać podcastów na komputerze:

  • znajdziesz je pod adresem audycje.tokfm.pl
  • lub wchodząc bezpośrednio przez zakładkę “podcasty” na górze strony tokfm.pl.

Jest tam lista wszystkich podcastów TOK FM. Ułożone są chronologicznie, od najnowszego. Podcasty będące zapisem audycji publikowane są tuż po zakończeniu emisji danego programu na antenie. Podcasty przeznaczone wyłącznie do internetu, publikowane są regularnie o stałej porze.

Poruszanie się po archiwum podcastów ułatwia wyszukiwarka w prawym górnym rogu.

Podcast uruchamiamy kliknięciem przycisku "Posłuchaj", który znajduje się przy tytule podcastu, po jego prawej stronie.

Warto zwrócić też uwagę na okrągły przycisk ze znakiem "+". Umożliwia on dodanie wybranego podcastu do playlisty - wygodniej listy odtwarzania zawierającej podcasty, które wybraliśmy sobie do odsłuchania w dogodnym terminie.


Playlistę znajdziemy pod adresem audycje.tokfm.pl/moja_playlista.

Do widoku playlisty można też przejść poprzez menu na górze strony głównej tokfm.pl.


Kliknięcie w tytuł podcastu przenosi na stronę konkretnego podcastu. Są na niej bardziej szczegółowe informacje na temat danej audycji, możliwość jej skomentowania oraz udostępnienia w mediach społecznościowych.

Obok ikonek poszczególnych portali społecznościowych znajduje się przycisk "Umieść na stronie". Pozwala on na wygenerowanie adresu URL konkretnego podcastu albo kodu embed.

Bardzo przydatną funkcjonalność uruchamia przycisk "obserwuj" umieszczony obok nazwy audycji. Korzystając z niego, tworzymy automatycznie aktualizującą się listę podcastów z ulubionych audycji.

Widok obserwowanych audycji znajdziemy pod adresem audycje.tokfm.pl/obserwowane.

Do widoku obserwowanych audycji można też przejść poprzez menu na górze strony głównej tokfm.pl.

Menu na stronie głównej zawiera też zakładkę "Historia odtwarzania", które przekierowuje do listy podcastów, których wysłuchaliśmy do tej pory.

A kiedy nie wiesz, od czego zacząć, zapisz się na nasz newsletter (TUTAJ) - co piątek wybieramy dla Ciebie najciekawsze podcasty z całego tygodnia. 

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM