"Szyderstwa i napad lewackich mediów". Andrzej Duda skomentował słynne zdjęcie przy biurku Trumpa

Prezydent odniósł się do krytycznych komentarzy, które pojawiły się po opublikowaniu zdjęcia, na którym na stojąco podpisuje porozumienie zawarte podczas wizyty w USA.

Mowa o fotografii, którą prezydent Donald Trump wrzucił na Twittera po wizycie polskiego prezydenta w Białym Domu. Przedstawia obu prezydentów w trakcie podpisywania dokumentu o partnerstwie strategicznym, obronności i bezpieczeństwie. Polski prezydent stoi przy stole, amerykański - siedzi wygodnie w fotelu. Zdjęcie wzbudziło spore kontrowersje. 

Andrzej Duda skomentował sytuację w twitterowym wpisie:

"Szyderstwa i napad lewackich mediów oraz niektórych polityków i komentatorów, o znanych poglądach, pokazują sukces wizyty Waszyngtonie. Gdyby tak nie było to by ją przemilczeli jako nieważną. Dziękuję za te wyrazy uznania! ;-)"

 

Prezydent umieścił również wpis z omówieniem tekstu "Deutsche Welle", gdzie niemieccy komentatorzy wskazują na "chłopski spryt" Andrzeja Dudy. - Są więc i komplementy ;-) - napisał.

5 najbardziej pamiętnych momentów wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Białym Domu

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (17)
"Szyderstwa i napad lewackich mediów". Andrzej Duda skomentował słynne zdjęcie przy biurku Trumpa
Zaloguj się
 • andrzej wysocki

  Oceniono 5 razy 1

  Panie prezydencie ten pana ostatni "sukces" jest moim zdaniem nastepnym z wielu "sukcesow" pana oraz piss dzieki ktorym opinia o Polsce jest za oceanem coraz gorsza.Przez lata Polska byla wymieniana jako kraj sukcesu.Dzis mowicie ze nie byly budowane drogi ze nie byly budowane mosty, ze kaczynscy byli motorami DAWNEJ SOLIDARNOSCI.KLAMSTWO NA KLAMSTWIE.Nie jestem jak pan pogardliwie nazywa tych co sie z panem nie zgadzaja lewakiem lub jak by wasz pan prezes mnie nazwal jestem nieprawdziwym polakiem , ale uwazam rowniez ze zachowuje sie pan wobec pelnego bezczelnosci Trumpa jak kamerdyner.
  A NA MARGINESIE uwazam ze wiele z pana posuniec nie ma nic wspolnego z konstytucja..
  Mieszkam w ottawie od 40 lat i od czasu gdy pana partia doszla do wladzy ,widze wielu nasylanych "dzialaczy p" pisu ktorzy przyjezdzaja tylko po to aby powodowac rozdzialy w polonii podobne jakie pana partia czyni wsrod rodakow w Polsce.
  Chcialbym tez przypomniec ze tak jak i dla polonii TAK I DLA CALEGO SWIATA POLSKA TO PAPIEZ I WALESA a proby zaklamania i pomijania Walesy sa po prostu zalosne.
  Chcialbym tez przypomniecm panu wynik meczu Premier TUSK kontra pis 27:1, pokazujacy wasza malostkowosc. polonus ottawa

 • ostjan

  0

  Z braku argumentów pozostały prezydentowi już tylko wyzwiska. Każdy kto nie jest z PiS-em, to lewactwo.Jeszcze trochę, a lewactwo stanie się komplementem.

 • Zbig Lag

  0

  Fuj, potraktowany jak kapciowy, To i tak dobrze , że Trump nie odwrócił się do niego plecami . A komentarze tych urzędników PAD-a , którzy usiłowali w beznadziejny sposób wytłumaczyć tą kompromitację. Porównajcie to ze zdjęciami spotkań Wałęsy czy Kwaśniewskiego z prezydentami USA. Żaden nawet przez chwilę nie potraktował żadnego z nich jak chłoptasia.

 • kerry55

  Oceniono 2 razy 0

  Figurant A.D. został potraktowany tak, jak na to zasługuje: w biegu i na stojąco. W roku 80-tym przyjmowałem się do nowej pracy. Dostałem od przełożonego instrukcję o zachowaniu w tajemnicy do zapoznania. Przeczytałem uważnie, na siedząco przy biurku szefa. Nic nie zrozumiałem oprócz tego, że lepiej by mi było dać komuś w mordę, bo za to może bym dostał zawiasy, a za podpisanie instrukcji niemożliwej do zrozumienia i stosowania mam pewną odsiadkę. Zacząłem czytać od początku, ale tu już obecny cały czas szef nie wytrzymał: "co ty ku... chcesz się tego na pamięć tego nauczyć? podpisuj". Podpisałem siedząc. Domyśliłem się, że szef chce się spokojnie napić w swoim gabinecie a ja mu zwyczajnie przeszkadzam. No to teraz rozumiem, dlaczego Trump nie pozwolił Dudusiowi zapoznać się z podpisywanym tekstem ani usiąść, miał tylko ku... podpisać i pozwolić spragnionemu spokojnie się napić. A pragnienie szefa Dudusia musiało być stokrotnie bardziej okrutne niż kac mojego szefa. Zrozumcie człowieka spragnionego.

 • polak_nieprawdziwy

  Oceniono 9 razy -1

  Co nie zmienia faktu, że Andrzej wyszedł na tym zdjęciu zwyczajnie głupio.
  Jak posłaniec z aktami, który wpadł do kancelarii, by wertować u boku księcia codzienne notatki.
  Przycupnąwszy na rogu biurka, jak to służba ma w zwyczaju.
  Widać Jarek go tak wyćwiczył.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX